Ирок ФЕ87/104 Ргб Механичка Тастатура, Топла Заменлива Тастатура За Игри, Прилагодливо Позадинско Осветлување, Магнетен Горен Капак Тип-Ц Жична Тастатура За Mac Windows-Цр

Ирок ФЕ87/104 Ргб Механичка Тастатура, Топла Заменлива Тастатура За Игри, Прилагодливо Позадинско Осветлување, Магнетен Горен Капак

DEN 571.68

Достапност

●Прекинувач За Топла Замена-висококвалитетен механички прекинувач со функција за топла замена што поддржува топла размена на 3-пински/5-пински прекинувачи е да бидете сигурни дека чувството на тастатура може да се прилагоди ●Превртување против Духови/N-Клучеви-Доживејте сигурен влез на клучеви со оваа тастатура против духови наспроти механички тастатури што не се игри. ●Удобнитеapsономски Капачиња за Скали за скали - капачето за копчиња ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ има подобри ефекти на позадинско осветлување, додекаapономското скалесто капаче за клучеви и двостепената потпорна нога обезбедуваат удобно искуство со пишување. ●ОТСТРАНЛИВ ГОРНИОТ КАПАК за АДСОРПЦИЈА НА МАГНЕТ-по инсталирањето На Горниот капак За Адсорпција На Магнет, може да биде отпорен на прашина; по отстранувањето на Горниот капак, тоа е пловечката тастатура. Ги задоволува различните потреби на корисниците и попогодно е да се исчисти прашината и да се заменат прекинувачите. ●Мултифункционален Тип-Ц-Користете го популарниот интерфејс Тип-Ц за полнење, лесно вметнување и извлекување. Кабелот на тастатурата е одделен за лесно расклопување и преносливост. €Забелешка q-Моќен чип овозможува високо прилагодено RGB осветлување и функции, Краток печат [FN+ESC] може директно да го отвори Возачот НА IROK, а страницата за преземање на возачот ќе се отвори автоматски ако сте прв пат да ја користите комбинацијата на копчиња. Важно Одрекување-Гледајќи ги повратните информации од потрошувачите за проблемот со возачот, ја препознавме грешката и брзо ја поправивме, сега е целосна англиска верзија на софтверот за возачот, ве молиме слободно користете. Професионални Игри Тастатура Чип. Сите Клучеви Не-Конфликт. Designономски Дизајн. Отстранлив Магнет Горниот Капак. ИРОК е производител специјализиран за професионален додаток за опрема за игри.


За производот

Избор на клиент

Забавувач на држачи за слушалки 2022 надграден со 360 ° ротирачки и прилагодлив стегач на рака за контролори и слушалки, Стенд на слушалките
  • Новак

Забавувач на држачи за слушалки 2022 надграден со 360 ° ротирачки и прилагодлив стегач на рака за контролори и слушалки, Стенд на слушалките

DEN 3.00

[Подобро решение и за вашите слушалки и за контролори] По истражувањето на потребите на милиони гејмери,

Конечна ФАНТАЗИЈА
  • Новак

Конечна ФАНТАЗИЈА

DEN 766.40

Поранешен платеник е принуден да излезе од изолација кога тројца мистериозни мажи киднапираат и мијат �

Џопкуин Безжични Слушалки За Игри, Безжични Слушалки За Игри Хифи Квалитет На Звукот Големи Драјвери од 40мм Со Микрофон За Таблет
  • Новак

Џопкуин Безжични Слушалки За Игри, Безжични Слушалки За Игри Хифи Квалитет На Звукот Големи Драјвери од 40мм Со Микрофон За Таблет

DEN 543.84

Bluetooth И Жичен Режим На Двојна Врска : Безжичните слушалки можат брзо да се поврзат со системот преку Bluetoot

Животински Премин Силиконски Аналоген Палец Зафат Џојстик Покрива Капи Игра Замена Палец За Нинтенд Прекинувач лајт/Нс Радост-Контролер
  • Новак

Животински Премин Силиконски Аналоген Палец Зафат Џојстик Покрива Капи Игра Замена Палец За Нинтенд Прекинувач лајт/Нс Радост-Контролер

DEN 15.84

Модел за поддршка : Нинтендо Прекинувач РадостКон / Лајт Пакетот вклучува : 4 ПАРЧИЊА Х Рачки За Палецот...

Крстоносно: Нема каење
  • Новак

Крстоносно: Нема каење

DEN 2.00

Crusader е футуристичка акција заснована на мисија која користи видео за акција во живо за реална интеракци

Глувчето Зафат Лента Игри На Глувчето Игри Апсорбирачки Не-Лизга Вклопуваат Дизајн За Basilisk, Двете Страни На Глувчето, Сфати Подобрување
  • Новак

Глувчето Зафат Лента Игри На Глувчето Игри Апсорбирачки Не-Лизга Вклопуваат Дизајн За Basilisk, Двете Страни На Глувчето, Сфати Подобрување

DEN 2399.84

Дизајн : дизајниран за играчи на игри, против пот, против лизгање, удобно чувство за држење и ракување, та

Мериам Вебстер Магија Џем
  • Новак

Мериам Вебстер Магија Џем

DEN 215.20

Напишете го вашиот пат До Вин!Информации за производоткако пишуваш ФУН? Има нешто за секого со 3 возбудл�

Девојки Глувчето Рампа Игри Прозрачна Атмосфера Светлина Со Маса Рампа Канцеларија Големи Задебелени Девојка Симпатична Тастатура Рампа
  • Новак

Девојки Глувчето Рампа Игри Прозрачна Атмосфера Светлина Со Маса Рампа Канцеларија Големи Задебелени Девојка Симпатична Тастатура Рампа

DEN 3.33

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 14 режими на о�

Оригинален Dell UN733 безжичен Bluetooth оптички глушец со тркало за движење. Компатибилен со компјутерски компјутерски работни компјутери,
  • Новак

Оригинален Dell UN733 безжичен Bluetooth оптички глушец со тркало за движење. Компатибилен со компјутерски компјутерски работни компјутери,

DEN 2.67

Оригинален Dell Premium безжичен оптички глушец со Bluetooth За кој било систем со Bluetooth приемник Оригинален Dell Prem

Амала Наиду Авантуристичката фантазија Светска видео игра Oculus Quest 2 VR слушалки и контролор кожа, винилна декларална кожа за VR слушалки
  • Новак

Амала Наиду Авантуристичката фантазија Светска видео игра Oculus Quest 2 VR слушалки и контролор кожа, винилна декларална кожа за VR слушалки

DEN 752.00

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат