Кабел за врски Syntech 20 ft компатибилен со Quest2/PICO 4 додатоци и компјутер/Steam VR, пренесување на податоци со голема брзина компјутер, USB 3.0 на USB C кабел за VR слушалки

Кабел за врски Syntech 20 ft компатибилен со Quest2/PICO 4 додатоци и компјутер/Steam VR, пренесување на податоци со голема брзина компјутер, USB

DEN 3.33

Достапност

Компатибилен со Quest2/Quest Pro/Pico 4 Додатоци : Кабелот Syntech Link ги поврзува вашите VR уреди со компјутер за игри за да можете да ги играте сите игри со Steam VR, обезбедувајќи совршено искуство со компјутер VR Бојата и дизајнот на кабелот совршено се совпаѓаат со слушалките Quest2. Супер економично : Синтехнолошки линк кабел Комбинирање на двете предности на должина и одлична изведба на врската ќе ве натера да чувствувате добра вредност за парите. Како потсетник, струјата за полнење ќе се намали со зголемувањето на должината на кабелот, така што не препорачуваме да го користите овој кабел за да ја наполни вашата потрага2. Покрај тоа, за да го подобрите вашето VR искуство, не препорачуваме да го користите овој кабел кога потрагата2 е на ниско ниво на батерија. Одлична изведба на врската : Овој кабел поддржува USB 3.0 брзина на пренесување. Стабилната и брза синхронизација на податоците, работењето со одржлива и сигурна струја ви носи непречено искуство со игри со VR. Приложената лента за велкро ги фиксира кабелот и Quest2/Pico Neo 4 за да се спречи исклучување за време на движењето. Белешка : Кога се поврзувате со вашиот компјутер, вметнете го овој USB 3.0 кабел во USB A 3. Флексибилен и удобен : Овој кабел долг 20 метри ви дава максимална слобода на движење без да бидете ограничени додека се потопи во светот на VR. Во исто време, со оглед на искуството на корисниците, редовната USB C порт е особено променета во дизајнот во форма на L за подобрување на удобноста на клиентите. Обезбедување на квалитет и услуга на клиентите : Овој кабел за врска може слободно да се наведнува без да се крши со употреба на трајни материјали, да има добра флексибилност, отпорност на истегнување и отпорност на абразија. Ние нудиме упатство за упатства за корисникот за да ви помогнеме непречено да овозможите кабелска врска и да обезбедиме решенија за некои од проблемите со кои може да се сретнете додека користите жична врска. Покрај тоа, Syntech обезбедува 18-месечна гаранција за враќање без проблеми или поврат и пријателска поддршка за услуги на клиентите за овој кабел за врска. Компатибилен со Quest2/Quest Pro/Pico 4 Додатоци : Кабелот Syntech Link ги поврзува вашите VR уреди со компјутер за игри за да можете да ги играте сите игри со Steam VR, обезбедувајќи совршено искуство со компјутер VR. Бојата и дизајнот на кабелот совршено се совпаѓаат со слушалките Quest2. Супер економично : Синтехнолошки линк кабел Комбинирање на двете предности на должина и одлична изведба на врската ќе ве натера да чувствувате добра вредност за парите.


За производот

Избор на клиент

Разер Мано Војна: 7.1 Опкружувачки Звук-Контроли За Брзо Дејство - Еднонасочни Слушалки За Микрофон Што Се Повлекуваат - Игри Работат Со КОМПЈУТЕР,
 • Новак

Разер Мано Војна: 7.1 Опкружувачки Звук-Контроли За Брзо Дејство - Еднонасочни Слушалки За Микрофон Што Се Повлекуваат - Игри Работат Со КОМПЈУТЕР,

DEN 1.67

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

Шарени Прозрачна Глувчето Рампа Космички Ѕвездени Симфонија Шема Предводена Игри Рампа Компјутерска Тастатура Рампа Глувчето Рампа 31.5 X
 • Новак

Шарени Прозрачна Глувчето Рампа Космички Ѕвездени Симфонија Шема Предводена Игри Рампа Компјутерска Тастатура Рампа Глувчето Рампа 31.5 X

DEN 1.33

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

iQunix A80 Игри Тастатура, 2.4 G Безжична Механичка Тастатура Со Цреша MX Црвен Прекинувач, Компактен 83 Копчиња RGB LED Позадинско Осветлување
 • Новак

iQunix A80 Игри Тастатура, 2.4 G Безжична Механичка Тастатура Со Цреша MX Црвен Прекинувач, Компактен 83 Копчиња RGB LED Позадинско Осветлување

DEN 2.00

80% распоред (83клуч) rgb задно осветлување компактен bluetooth механичка тастатура PBT клучевите овозможуваат п�

KKUOD RGB Игри На Глувчето со 13-Режим Позадинско Осветлување, DM-097 Жичен Игри На Глувчето Со Прилагодливи 800-7200 6-Ниво DPI, Напред &засилувач;
 • Новак

KKUOD RGB Игри На Глувчето со 13-Режим Позадинско Осветлување, DM-097 Жичен Игри На Глувчето Со Прилагодливи 800-7200 6-Ниво DPI, Напред &засилувач;

DEN 159.84

[ 13Режим RGB Позадинско Осветлување] : Жичен LED глушец усвои интересен RGB дизајн, копче наназад + КОПЧЕ DPI за

Марада Трки Лет Игра Монтирање Со Црвено Седиште Компатибилен Со Нафрлувач A10c Хотас Брадавица Прилагодлив Гас,Џојстик, тастатура Не
 • Новак

Марада Трки Лет Игра Монтирање Со Црвено Седиште Компатибилен Со Нафрлувач A10c Хотас Брадавица Прилагодлив Гас,Џојстик, тастатура Не

DEN 1214.08

Прилагодлива висина Рачката на менувачот може да се прилагоди нагоре и надолу, лево и десно заменлива...

Asixxxxix Мини 6 Тастатура За Клучеви, Копирај Копче За Залепување Програмабилна Механичка Тастатура Bluetooth Црвениот Прекинувач Поддржува
 • Новак

Asixxxxix Мини 6 Тастатура За Клучеви, Копирај Копче За Залепување Програмабилна Механичка Тастатура Bluetooth Црвениот Прекинувач Поддржува

DEN 1528.00

●ДИЗАЈН НА ФУНКЦИЈА НА СЛОЈОТ●3 слоја копчиња за кратенки прилагодливи, бирајте ги копчињата за функци

Безжична Гејмерска Тастатура и Глушец Со Отстранлив Одмор За Дланка ВИНОЖИТО ЛЕР 16ргб Позадинско Осветлување на полнење 4800mah Батерија
 • Новак

Безжична Гејмерска Тастатура и Глушец Со Отстранлив Одмор За Дланка ВИНОЖИТО ЛЕР 16ргб Позадинско Осветлување на полнење 4800mah Батерија

DEN 1288.00

+ Сет На тастатура И Глувче На полнење+Оваа надградена БЕЗЖИЧНА тастатура FN+obv / / : Забрзајте / Забавете

Игри На Глувчето Рампа Голем Компјутер Гејмер Тастатура Биро Рампа Предводена Компјутерски Додатоци Глувчето Рампа 31.5 X 11.8 Инчен
 • Новак

Игри На Глувчето Рампа Голем Компјутер Гејмер Тастатура Биро Рампа Предводена Компјутерски Додатоци Глувчето Рампа 31.5 X 11.8 Инчен

DEN 1.33

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Слушалките за VR, слушалките за виртуелна реалност w/контролор и слушалки за деца за возрасни играат 3D филм филм, Универзален VR постави очила
 • Новак

Слушалките за VR, слушалките за виртуелна реалност w/контролор и слушалки за деца за возрасни играат 3D филм филм, Универзален VR постави очила

DEN 2079.68

✔ Одличен подарок за деца и возрасни : најновиот VR сет со преклопни универзални слушалки за Bluetooth [BT 41, BLE

Челзи Арктис Нова Про Мулти-Систем Игри Слушалки &засилувач; Апекс Про Механички Игри Тастатура - Прилагодливи Активирање Прекинувачи –
 • Новак

Челзи Арктис Нова Про Мулти-Систем Игри Слушалки &засилувач; Апекс Про Механички Игри Тастатура - Прилагодливи Активирање Прекинувачи –

DEN 1352.00

Семоќниот АудиоИскуство крајната јасност и квалитетот на звукот Со Премија Висока Верност Возачи Цело�

Аниме јапонски 2020 налепници Кожа за PSVR, заштитна, трајна и уникатна винил декорална обвивка за обвивка | Лесен за примена, отстранување
 • Новак

Аниме јапонски 2020 налепници Кожа за PSVR, заштитна, трајна и уникатна винил декорална обвивка за обвивка | Лесен за примена, отстранување

DEN 1092.80

✔ Професионални декорации што прават и дизајнираат ✔ Индустријата водечка живописна технологија за в�

Голема Подлога За Глувче Подлога За Игри На Глувчето Лед Маус Рампа Гејмерска Подлога За Глувче Подлога За Биро Со Позадинско Осветлување
 • Новак

Голема Подлога За Глувче Подлога За Игри На Глувчето Лед Маус Рампа Гејмерска Подлога За Глувче Подлога За Биро Со Позадинско Осветлување

DEN 1.33

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Глувчето Влошки Остров ВО Морето ПРЕДВОДЕНА Светлина Глувчето Подлога RGB Глувчето Рампа Игри Голема Тастатура Биро Мат Компјутерски Додатоци за
 • Новак

Глувчето Влошки Остров ВО Морето ПРЕДВОДЕНА Светлина Глувчето Подлога RGB Глувчето Рампа Игри Голема Тастатура Биро Мат Компјутерски Додатоци за

DEN 1.67

●Уникатни предности ● Оваа Подлога за гејмерски глушец има 14 режими на осветлување 7 режими на статичк�

Црна Универзална Гејмерска Слушалка Со Микрофон За Изолација На Бучава-Поништување На Бучава Преку Слушалки За Уши, Опкружувачки Бас - Компатибилен
 • Новак

Црна Универзална Гејмерска Слушалка Со Микрофон За Изолација На Бучава-Поништување На Бучава Преку Слушалки За Уши, Опкружувачки Бас - Компатибилен

DEN 0.67

Приклучок И Репродукција Поврзување Нашите Слушалки За Игри Со Микрофон Се Компатибилни Со Лаптоп, Ком