Механичка Тастатура RII K66 USB Жична Механичка Програмабилна Тастатура За Игри Со Кафеав Тивок Прекинувач Црвена LED ОСВЕТЛЕНА Со Позадинско Осветлување ЗА КОМПЈУТЕР,

Механичка Тастатура RII K66 USB Жична Механичка Програмабилна Тастатура За Игри Со Кафеав Тивок Прекинувач Црвена LED ОСВЕТЛЕНА Со Позадинско

DEN 0.33

Достапност

● Целосна Механичка Тастатура со 104 Копчиња : Ви Овозможува да ракувате со повеќе копчиња истовремено Уживајте во висококвалитетни игри со брзо време на одговор. € Отпор 50 милиони пати, ТАСТАТУРАТА НА КОМПЈУТЕРОТ овозможува истовремено работење без конфликти. € 5 индивидуални макро Led Диоди led осветлување светло, 5 променливи бои или континуирано осветлување. Поддржува програмабилни поставки. ① Компатибилност : Победа 10/Победа 8/Победа 7/Линукс/Виста/Виндоус Виста. Погоден За Mac / Лаптоп / Лаптоп / КОМПЈУТЕР. РИИ К66 УСБ Осветлена Тастатура За Игри За Работа и Игри Автоматски се претвора во режим на подготвеност (позадинското осветлување се исклучува), секое копче се буди и тастатурата повторно се исклучува. Две загради на задниот дел од тастатурата овозможуваат прилагодување на висината на тастатурата. Копчињата можат да поддржат 50 милиони притискања на копчињата. Металната конструкција со мат текстура е цврста, отпорна на гребење, отпорна на удари и отпорна на корозија. Карактеристики : боја : распоред На Црна Тастатура : QWERTZ Големина На Тастатурата : 436 x 188 x 36mm Работен Напон : 5v Интерфејс : usb интерфејс клучен живот : 50.


За производот

Избор на клиент

1707 Големи Игри-КОМПЈУТЕР
  • Новак

1707 Големи Игри-КОМПЈУТЕР

DEN 881.60

Дали Ви Се Допаѓа Загатка Игри? Што Е Со картичка, Одбор или Аркадни игри? Со повеќе од 1707 одлични игри, им

Гунмјо Про Прилагодено Намотан USB C Кабел За Гејмерска Тастатура, Механички Кабел За Тастатура Со Двојни Ракави Со Одвојлив Метален Авијатичар,
  • Новак

Гунмјо Про Прилагодено Намотан USB C Кабел За Гејмерска Тастатура, Механички Кабел За Тастатура Со Двојни Ракави Со Одвојлив Метален Авијатичар,

DEN 319.84

Е доволно долго за да биде погодно да ја вклучите вашата тастатура, долга 5,9 инчи со намотан кабел со вна�

Аниме јапонски 2020 налепници Кожа за PSVR, заштитна, трајна и уникатна винил декорална обвивка за обвивка | Лесен за примена, отстранување
  • Новак

Аниме јапонски 2020 налепници Кожа за PSVR, заштитна, трајна и уникатна винил декорална обвивка за обвивка | Лесен за примена, отстранување

DEN 1092.80

✔ Професионални декорации што прават и дизајнираат ✔ Индустријата водечка живописна технологија за в�

Механичка Тастатура 61 Копчиња Механичка Тастатура Жешка Заменлива Жична Двоен Режим 60% Гејмерска Блутут Безжична Тастатура Со Софтвер
  • Новак

Механичка Тастатура 61 Копчиња Механичка Тастатура Жешка Заменлива Жична Двоен Режим 60% Гејмерска Блутут Безжична Тастатура Со Софтвер

DEN 232.00

Украсете го вашиот простор и подобрете го вашиот живот Донесете го со вас бидејќи големината е компактн

Црн Кондор 1
  • Новак

Црн Кондор 1

DEN 446.40

Црн Кондор #1 (1992) 1Ви Изглед На Црн Кондор ВО БЛИЗИНА НА НАНЕ+ Како Ново! Ралф (Партали) Моралес Корица И Мо�

HXHN Менувачот На Менувачот И Повратни Информации Од Вибрации Степен Тркачки Контролер На Воланот Возење На Педалата Како Вистинско Вклопување
  • Новак

HXHN Менувачот На Менувачот И Повратни Информации Од Вибрации Степен Тркачки Контролер На Воланот Возење На Педалата Како Вистинско Вклопување

DEN 1.33

Одзивноста на системот за педали може да се справи дури и со најагресивните возачи, а воланот е доволно �

Techken Quest 2 додатоци
  • Новак

Techken Quest 2 додатоци

DEN 1199.36

[Мора да има] Додатоци за потрага 2 Замена на подлогата за лице и Tech Ken Quest 2 Ременска лента за батерии рабо

Фреди во вселената 2- потрага 2 VR слушалки и контролор на кожата, винилна декларна кожа за VR слушалки и контролори, додатоци за заштитна
  • Новак

Фреди во вселената 2- потрага 2 VR слушалки и контролор на кожата, винилна декларна кожа за VR слушалки и контролори, додатоци за заштитна

DEN 382.40

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Механички Игри Тастатура И Глувчето Комбо,87 Клуч Ретро Панк Машина За Пишување Стил, Сино Прекинувач RGB Виножито Позадинско Осветлување Тастатура,
  • Новак

Механички Игри Тастатура И Глувчето Комбо,87 Клуч Ретро Панк Машина За Пишување Стил, Сино Прекинувач RGB Виножито Позадинско Осветлување Тастатура,

DEN 2.00

●87 Клучни Механички Игри Тастатура ● Поддршка на целосни копчиња без конфликт за крајните перформанси