Razer Blackshark V2 Pro Безжични Игри Слушалки: THX 7.1 Просторен Опкружувачки Звук, Одвојлив Микрофон, За КОМПЈУТЕР, Mac, PS4, PS5, Прекинувач-Црна

Razer Blackshark V2 Pro Безжични Игри Слушалки: THX 7.1 Просторен Опкружувачки Звук, Одвојлив Микрофон, За КОМПЈУТЕР, Mac, PS4, PS5, Прекинувач-Црна

DEN 211.20

Достапност

# 1 Најпродавани Игри Периферни Уреди Производител во САД : Извор-Нпд Група, Ад, Американската Услуга За Следење На Мало, Игри Дизајнирани : Тастатури, Глувци, Компјутерски Слушалки и Компјутерски Микрофони, Врз Основа на продажбата на доларот, Јануари. 2017-јуни 2020 во комбинација.1 Опкружувачки Звук Способен : Обезбедува водечки во индустријата аудио реализам за потопување во играта со обезбедување точни просторни аудио информации надвор од стандардните 7.1 знаци за насочување на опкружувачки звук. Трифорс Титаниум 50мм Висококвалитетни Звучни Драјвери : Опремени со врвни, 50мм драјвери поделени во 3 дела за индивидуално подесување на издигнувања, средни и падови. Целодневна Удобност : Овални перничиња со гел за ладење кои спречуваат прегревање и зголемување на притисокот. Отстранлив Razer Хиперклеарен Кардиоиден Микрофон : Наместен да има повеќе фокусирана област за подигање глас, извлечете го максимумот од микрофонот со напредни опции за дотерување глас преку Razer Synapse 3 . Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и изгледа како нов.


За производот

Избор на клиент

Dream Pinball 3D [преземете]
  • Новак

Dream Pinball 3D [преземете]

DEN 1.00

Опис на производот Една од најдобрите игри со pinball / симулација досега направени Над 1 милион единици про

S600 USB Жичен RGB Гејмер За Игри на Глувци 7200 DPI 9 Копчиња Програмабилна Игра Оптички Глувци Задно Осветлување Лаптоп Компјутер Компјутер
  • Новак

S600 USB Жичен RGB Гејмер За Игри на Глувци 7200 DPI 9 Копчиња Програмабилна Игра Оптички Глувци Задно Осветлување Лаптоп Компјутер Компјутер

DEN 1.33

Преку врската за макро програмирање обезбедена од продавачот и извршете го"поставувањеexe " инсталација.

Полнење на пристаништето за Окулус потрага 2, со полнење со магнетни слушалки и држач за контролор на допир, брзо полнење, LED дисплеј,
  • Новак

Полнење на пристаништето за Окулус потрага 2, со полнење со магнетни слушалки и држач за контролор на допир, брзо полнење, LED дисплеј,

DEN 2.00

Не само што се наплаќа на слушалките на OculQuest 2, туку и држачот за складирање на OculQuest 2 Користејќи USBC магн�

XYK XXL Голема продолжена подлога за глушец RGB Gaming со 12 режими на осветлување, трајни зашиени рабови и не-лизгање LED LED LED компјутерска
  • Новак

XYK XXL Голема продолжена подлога за глушец RGB Gaming со 12 режими на осветлување, трајни зашиени рабови и не-лизгање LED LED LED компјутерска

DEN 291.04

12 режим на светлина : 9 режим на статички светлина и 3 динамични режими, создавајќи одлична атмосфера на г

Безжичен Bluetooth Verономски Вертикална Глувчето Програмабилни Сопствени Копчиња Одборот МЕМОРИЈА USB Компјутер Глувчето За Канцеларија
  • Новак

Безжичен Bluetooth Verономски Вертикална Глувчето Програмабилни Сопствени Копчиња Одборот МЕМОРИЈА USB Компјутер Глувчето За Канцеларија

DEN 219.36

Безжичен Bluetooth Вертикален Глушец : што е повеќе ergономскиОлеснете го заморот на зглобот кога работите ил

Базалтех Розова Тастатура со 7-БОЈА LED ПОЗАДИНСКО Осветлување, 104 Копчиња Тивко Тивко Осветлување Тастатура, 19-Клучни Анти-Духови
  • Новак

Базалтех Розова Тастатура со 7-БОЈА LED ПОЗАДИНСКО Осветлување, 104 Копчиња Тивко Тивко Осветлување Тастатура, 19-Клучни Анти-Духови

DEN 310.24

`+Кафеав Прекинувач Механичко Чувство Копчињамембранската тастатура доаѓа со механички кафеав прекину

Слушалки за Слушалки за слушалки Abs Преклопливи Жични Стерео Слушалки За Деца Слушалки Со Микрофон За Таблет За Паметни Телефони
  • Новак

Слушалки за Слушалки за слушалки Abs Преклопливи Жични Стерео Слушалки За Деца Слушалки Со Микрофон За Таблет За Паметни Телефони

DEN 134.24

Дизајн На Кабел За Слушалки Во Форма На Глупак, Решавање На Проблемот Со Заплеткување На Кабелот Слушал�

Мрзливи Рампа,увви Ergономски Дизајн USB Жичен Гејмерски Глушец Оптички 2000dpi Компјутерски Глувци Жичен Лаптоп За Глувци За Домашна Канцеларија
  • Новак

Мрзливи Рампа,увви Ergономски Дизајн USB Жичен Гејмерски Глушец Оптички 2000dpi Компјутерски Глувци Жичен Лаптоп За Глувци За Домашна Канцеларија

DEN 1283.20

Удобност и практичност : дизајнот На Компјутерскиот глушец е ergономски и обезбедува удобно држење за ра�

Слушалките за VR, слушалките за виртуелна реалност w/контролор и слушалки за деца за возрасни играат 3D филм филм, Универзален VR постави очила
  • Новак

Слушалките за VR, слушалките за виртуелна реалност w/контролор и слушалки за деца за возрасни играат 3D филм филм, Универзален VR постави очила

DEN 2079.68

✔ Одличен подарок за деца и возрасни : најновиот VR сет со преклопни универзални слушалки за Bluetooth [BT 41, BLE

Шрек Третиот КОМПЈУТЕР
  • Новак

Шрек Третиот КОМПЈУТЕР

DEN 0.33

Брани Кралството На Далеку, Далеку против Принцот Шармантен и неговиот бумбари бенд на бајка пријатели