Раксинбанг Слушалки Камуфлажа Жични Слушалки, Слушалки-Слушалки, Игри Слушалки За Видео Игри, 3,5 мм Над-Уво Стерео Игри Слушалки Микрофон За N-Прекинувач

Раксинбанг Слушалки Камуфлажа Жични Слушалки, Слушалки-Слушалки, Игри Слушалки За Видео Игри, 3,5 мм Над-Уво Стерео Игри Слушалки Микрофон За N-Прекинувач

DEN 758.88

Достапност

Гејмерски Слушалки Usb Преку Уво Стерео Игри Слушалки Микрофон За N-прекинувач Оваа слушалка е жична компјутерска слушалка, погодна за семеен десктоп компјутер, Интернет кафе, Интернет кафе. Постојат два 3,5 приклучоци, лаптоп, мобилен телефон, ЗА PS4 треба да бидат опремени со преносни жици за користење. Ултра тенка дијафрагма на звучникот, опкружувачки звук, висококвалитетен дизајн со висока чувствителност дизајн на микрофон за намалување на бучавата, столб за испорака што може да се повлече, попрецизен, јасен и непречен пренос на глас;. Слушалки со слушалки за слушалки за слушалки во уво стерео headономска удобност се вклопуваат слушалки со поништување на бучава преку слушалки за уши стерео лесни прилагодливи жични слушалки со удобни кожни слушалки за изолација на бучава. Здраво, Драг Пријателе, Добредојдовте Во мојата продавница. ☘Слушалки за Игри За Видео Игри, 3,5 мм Преку Уво Стерео Игри Слушалки Микрофон За N-Прекинувач Features Карактеристики : ☘ оваа слушалка е жична компјутерска слушалка, погодна за семеен десктоп компјутер, Интернет кафе, Интернет кафе. Постојат два 3,5 приклучоци, лаптоп, мобилен телефон, ЗА PS4 треба да бидат опремени со преносни жици за користење.☘ Ултра тенок говорникот дијафрагмата, опкружувачки звук, висок квалитет на дизајн☘ Висока чувствителност намалување на шумот микрофон дизајн, стигнале превозот марк пол, повеќе точни, јасни и мазна глас пренос;☘☘ Со свои продолжување род, тоа е погодно да се прилагоди на стегање на главата носат и се прилагодува на различни групи на луѓе;☘Мека крпа earmuff и една крпа обвивка главата подлога, со фини на допир и удобно носење;☘на јачината На звукот бирање може да се прилагоди за да направи да звучи како сакате : ☘ Со микрофон вклучите функцијата, вклучување / исклучување на☘Спецификации : ☘ Отпор : 32 Ω☘ Фреквенција одговор опсег : 20-20000hz☘ Излезна моќност : 30 WH☘ Карактеристики : погоден за видео игри☘ Функција : обични слушалка☘ Карактеристики : погоден за мобилни телефони☘Функција : hi-fi слушалка☘☘ Микрофон чувствителност : 38±3 (d B)☘ Звучникот дијаметар : 40Φ (mm)☘ Линија должина : околу 2.


За производот

Избор на клиент

Симс Мега Делукс
  • Новак

Симс Мега Делукс

DEN 1183.84

Игра за животна симулација со три пакувања за експанзија Livin 'LIGH додава повеќе од 100 екстремни предмети и

Пакет Батерии кујц За Окулус/Мета Потрага 2 и Потрага, 5000mah Лесна Енергетска Банка За Дополнителни 2-4 Часа време На Играње, Додатоци За Полнење
  • Новак

Пакет Батерии кујц За Окулус/Мета Потрага 2 и Потрага, 5000mah Лесна Енергетска Банка За Дополнителни 2-4 Часа време На Играње, Додатоци За Полнење

DEN 3.00

Две Пакувања со Неограничено Време За Репродукција На Воздушна Врска : Едниот батериски пакет 5000m Ah може

Djflybird Механички Ретро Машина За Пишување Тастатура, LED Позадинско Осветлување Електрични Игри Тастатура Панк Круг Копчиња Мулти
  • Новак

Djflybird Механички Ретро Машина За Пишување Тастатура, LED Позадинско Осветлување Електрични Игри Тастатура Панк Круг Копчиња Мулти

DEN 1903.84

€Одлична Технологија На Тастатура Q : Врз основа на ergономијата, класичниот стил на гроздобер машина за �

Нба 2к19 [Онлајн Игра Код]
  • Новак

Нба 2к19 [Онлајн Игра Код]

DEN 1542.40

Нарачајте однапред нба 2К19 сега за да добиете 5000 виртуелна Валута, 10 митимски пакети (испорачани една не�

Tgoon Аркадни Џојстик И Копчиња, Висока Температура Отпорни Прашина Заптивка 2 Играчи DIY Аркада Постави Комплетни Делови Хардвер За Забава
  • Новак

Tgoon Аркадни Џојстик И Копчиња, Висока Температура Отпорни Прашина Заптивка 2 Играчи DIY Аркада Постави Комплетни Делови Хардвер За Забава

DEN 0.67

Комплетен Комплет За Самостојни Делови : Вклучувајќи топчеста глава, 30 копчиња за касети, 24 копчиња за к�

Razer Huntsman Елита Игри Тастатура: Брзи Прекинувачи Тастатура - Кликнете Оптички Прекинувачи - Chroma RGB Осветлување - Магнетни Кадифен Зглоб
  • Новак

Razer Huntsman Елита Игри Тастатура: Брзи Прекинувачи Тастатура - Кликнете Оптички Прекинувачи - Chroma RGB Осветлување - Магнетни Кадифен Зглоб

DEN 1920.00

Побрзо Од Наследството Механички Прекинувачи : Оптичките прекинувачи за Разер користат активирање баз�

Глувчето Влошки Лаптоп Гејмер Тастатура Рампа Аниме Акаме Га Убие РГБ Биро Мат Дескпад Компјутер Маса Игри Компјутер Глувчето Тепих XXL 500X1000X4MM
  • Новак

Глувчето Влошки Лаптоп Гејмер Тастатура Рампа Аниме Акаме Га Убие РГБ Биро Мат Дескпад Компјутер Маса Игри Компјутер Глувчето Тепих XXL 500X1000X4MM

DEN 1088.00

●14 РЕЖИМИ НА Осветлување на RGB frgb gaming mouse pad има 14 РЕЖИМИ на осветлување RGBНаизменичен блиц, наизменично ц