Најлонска Јака За Кучиња коби, Без Јака За Обука За Влечење За Мали Средни Кучиња, Рефлектирачка Прилагодлива Јака За Кучиња Со Безбедносна Брава За Заклучување, Ме

Најлонска Јака За Кучиња коби, Без Јака За Обука За Влечење За Мали Средни Кучиња, Рефлектирачка Прилагодлива Јака За Кучиња Со Безбедносна

DEN 63.84

Достапност

Без Јаки За Кучиња За Обука За Влечење : Нашата јака се затегнува под напнатост, но доволно само за да обезбеди нежен и контролиран знак за обука на вашето куче Правилно наместена, јаката ќе биде удобно лабава кога вашето куче не се влече против поводник. Прилагодлив за лесно контролирање на вашите миленици. Нашата јака за кучиња против влечење е дизајнирана да се олабави додека вашето куче го намалува влечењето. Рефлектирачки Ремен За Јака : Нашата јака е завршена со 2 канали зашиени рефлектирачки навои за дополнителна видливост при слаба осветленост. Вие и вашето кученце ќе биде полесно да се видат при одење во зори и самрак, или во слабо осветлени области. Прошетајте ја безбедноста на вашето куче, дење или ноќе и рефлектирачкото ткаено ременче за оптимална видливост при слаба осветленост или ноќна употреба. Големина : Нашата јака за обука за лизгање за кученца е 60 х 2,5 см/23,62 х 0,98 инчи и широка 1 инч за кучиња до 15,7-19,7 инчи околу вратот. Научете го вашето куче дека е удобно да не се повлече на нивната прошетка. Совршен за обука или земање на вашиот пријател на прошетки. Квалитетен Материјал : нашата црна прилагодлива јака за кучиња е изработена од врвен најлонски материјал и мека најлонска подлога што дише, удобното лизгање на кучето овозможува рамномерен притисок околу нејзиниот врат, мек без никаква штета. Мека, лесна и дише и оваа јака за вратот на кучето ќе го одржува вашето домашно милениче ладно и добро проветрено. Совршена Алатка за Обука На Кучиња : нашиот поводник за обука на кучиња е неверојатно корисен за корекција на лошото однесување, прекумерно лаење или прекумерна возбуда. Треба само да го повлечете поводникот за мачки и кучиња и кучето веднаш ќе престане. Тоа е добар додаток за кучиња за шетање на вашето куче. Без Јаки За Кучиња За Обука За Влечење : Нашата јака се затегнува под напнатост, но доволно само за да обезбеди нежен и контролиран знак за обука на вашето куче. Правилно наместена, јаката ќе биде удобно лабава кога вашето куче не се влече против поводник. Прилагодлив за лесно контролирање на вашите миленици. Нашата јака за кучиња против влечење е дизајнирана да се олабави додека вашето куче го намалува влечењето. Рефлектирачки Ремен За Јака : Нашата јака е завршена со 2 канали зашиени рефлектирачки навои за дополнителна видливост при слаба осветленост. Вие и вашето кученце ќе биде полесно да се видат при одење во зори и самрак, или во слабо осветлени области. Прошетајте ја безбедноста на вашето куче, дење или ноќе и рефлектирачкото ткаено ременче за оптимална видливост при слаба осветленост или ноќна употреба. Големина : Нашата јака за обука за лизгање за кученца е 60 х 2,5 см/23,62 х 0,98 инчи и широка 1 инч за кучиња до 15,7-19,7 инчи околу вратот. Научете го вашето куче дека е удобно да не се повлече на нивната прошетка. Совршен за обука или земање на вашиот пријател на прошетки. Квалитетен Материјал : нашата црна прилагодлива јака за кучиња е изработена од врвен најлонски материјал и мека најлонска подлога што дише, удобното лизгање на кучето овозможува рамномерен притисок околу нејзиниот врат, мек без никаква штета.


За производот

Избор на клиент

Лунарен Пејзаж Пет Мат За Храна И Вода, Зајдисонце Во Планинскиот Пејзаж Рурален Пат Шума Село Земја На Чудата Печатење, Правоаголник
 • Новак

Лунарен Пејзаж Пет Мат За Храна И Вода, Зајдисонце Во Планинскиот Пејзаж Рурален Пат Шума Село Земја На Чудата Печатење, Правоаголник

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Керамички Подигнати Чинии За Мачки Мали Чинии За Храна За Кучиња Навалена Чинија За Мачки Го Штитат ' Рбетот На Миленичето Анти Повраќање
 • Новак

Керамички Подигнати Чинии За Мачки Мали Чинии За Храна За Кучиња Навалена Чинија За Мачки Го Штитат ' Рбетот На Миленичето Анти Повраќање

DEN 0.67

Материјал : Нашата подигната чинија за мачки е изработена од 100% керамика со средна температура, која е б�

Четка за кучиња За Пролевање Гребло За Подвлакно За Кучиња-Комплет За Чешлање Кучиња Двострано Пролевање За Кучиња, Четка За Мачки
 • Новак

Четка за кучиња За Пролевање Гребло За Подвлакно За Кучиња-Комплет За Чешлање Кучиња Двострано Пролевање За Кучиња, Четка За Мачки

DEN 3.33

●КОМПЛЕТ ЗА ЧЕШЛАЊЕ МАЧКИ / КУЧИЊА нашиот комплет за чешлање миленичиња доаѓа со четка за кучиња 1 милен

Водоотпорно куче мантил со мантил пролетно лето лето на отворено дожд со јакна со про transparentирна боја на пончо со целосна покривка
 • Новак

Водоотпорно куче мантил со мантил пролетно лето лето на отворено дожд со јакна со про transparentирна боја на пончо со целосна покривка

DEN 664.00

☔ 【Дог од Дог Домска палто】 Дождовната јакна на кучето помага да го задржи вашето куче суво, удобно и д�

Безбедност на кучиња, безбедносен појас за кучиња со еластичен тампон за банџи | Додатоци за патување со автомобили за кучиња прилагодливи,
 • Новак

Безбедност на кучиња, безбедносен појас за кучиња со еластичен тампон за банџи | Додатоци за патување со автомобили за кучиња прилагодливи,

DEN 100.00

Висок квалитет : За најдобра безбедност и удобност, безбедносниот ремен на кучињата е направен од најло�

Кревет За Мачки КУЈФ За Големи Мачки и Мало Куче Реверзибилен Кревет За Кученца Миленичиња За Олеснување На Зглобовите И Подобрување На
 • Новак

Кревет За Мачки КУЈФ За Големи Мачки и Мало Куче Реверзибилен Кревет За Кученца Миленичиња За Олеснување На Зглобовите И Подобрување На

DEN 2.33

УДОБНОСТ : Пријатниот кревет за мачиња има мека, ултра кадифен простор за спиење и меки полнење од полие�

Петпровед Миленичиња Чешлање Deshedding Дематирање Алатка Подвлакно Гребло за Кучиња 2 во1 Четка За Кучиња За Пролевање Дематирање Чешел За
 • Новак

Петпровед Миленичиња Чешлање Deshedding Дематирање Алатка Подвлакно Гребло за Кучиња 2 во1 Четка За Кучиња За Пролевање Дематирање Чешел За

DEN 1592.00

Безбедна и ефикасна четка за одматување и расипување 2 во 1 : започнете со страната на забите 22, која е иде

МИЛЕНИЧИЊА Куче Душкаат Мат Миленичиња Интерактивна Игра Играчки Најдете Храна Обука Ќебе Кучиња Хранење Рампа Носот Загатка За Ублажување На Стресот
 • Новак

МИЛЕНИЧИЊА Куче Душкаат Мат Миленичиња Интерактивна Игра Играчки Најдете Храна Обука Ќебе Кучиња Хранење Рампа Носот Загатка За Ублажување На Стресот

DEN 2.67

Материјал од корално руно од висока класа, мек и удобен Не е лесно да се избледи, извонредно шиење...

Генерички Ремен За Кучиња Анти-влечење Прилагодлив Рефлектирачки Ремен Издржлив Елек За Кучиња За Дишење Материјали За Миленичиња
 • Новак

Генерички Ремен За Кучиња Анти-влечење Прилагодлив Рефлектирачки Ремен Издржлив Елек За Кучиња За Дишење Материјали За Миленичиња

DEN 3.33

Овој ремен за елек за миленичиња е изработен од Полиестер + Оксфордска Ткаенина Внатре е обложен со мек �

ЗЛКСДП Преклопен Валјак За Отстранување На Влакна Од Домашни Миленици Отстранување На Влакна Од Кучиња Од Мебел Четка За Отстранување
 • Новак

ЗЛКСДП Преклопен Валјак За Отстранување На Влакна Од Домашни Миленици Отстранување На Влакна Од Кучиња Од Мебел Четка За Отстранување

DEN 0.33

Практична рачка што не се лизга, удобна за држење и лесна за употреба Полиестерска свилена мека коса, си�

ЦДГХ Миленичиња Пупер Скупер Долга Рачка Куче Вилица Измет Лажичка Лопата Собереш Животински Отпад Собирач На Отпадоци За Кучиња
 • Новак

ЦДГХ Миленичиња Пупер Скупер Долга Рачка Куче Вилица Измет Лажичка Лопата Собереш Животински Отпад Собирач На Отпадоци За Кучиња

DEN 4177.92

Главни Карактеристики Лесен, силен, против паѓање, издржлив, не е лесен за кршење Голема Лажичка со долж�

18заби Клипер За Миленичиња Остер Керамички Подвижни Сечила Замена Остер Машинка За Брза Храна А5 Тример За Сечење Сечила За Сечење
 • Новак

18заби Клипер За Миленичиња Остер Керамички Подвижни Сечила Замена Остер Машинка За Брза Храна А5 Тример За Сечење Сечила За Сечење

DEN 95.84

Димензија : 43*24*3мм Прибл (Л*В*Ч) Тежина : 7,7 гр Фит Модел : 18 заби а5 серија клиперс / Андис брза храна / остер

Кошница за Играчки за миленичиња, Персонализирана Кутија, Корпа За Складирање На Името На Миленичиња Што Се Склопува,Организатор На Играчки
 • Новак

Кошница за Играчки за миленичиња, Персонализирана Кутија, Корпа За Складирање На Името На Миленичиња Што Се Склопува,Организатор На Играчки

DEN 2.67

ПЕРСОНАЛИЗИРАН СОПСТВЕН ДИЗАЈНприлагодена корпа за складирање играчки за кучиња со персонализирано и�

Keegud бавно фидер кучиња вметнете [36 чаши за вшмукување на октопод] Супер фирма бавна сад за јадење кучиња [Cuttable] за мала раса и кучиња
 • Новак

Keegud бавно фидер кучиња вметнете [36 чаши за вшмукување на октопод] Супер фирма бавна сад за јадење кучиња [Cuttable] за мала раса и кучиња

DEN 127.84

【Обичните чинии за кучиња стануваат бавни јадења во секунди】 само притиснете за да го прикачите keegud б�