Techong Chapture Crack Crack Glaze Porcelain чај од чај - прибор за услуга на чај од кинески кунг фу со повеќе чаши чај и чајни чаши и чајник

Techong Chapture Crack Crack Glaze Porcelain чај од чај - прибор за услуга на чај од кинески кунг фу со повеќе чаши чај и чајни чаши и

DEN 303.84

Достапност

Material Материјал за квалитет на премиум - Нашата кинеска традиција Кунг Фу чај се изработени од траен порцелан, олово без токсична керамика, направена со рака и се отпуштаат на висока температура од илјадници степени Сите 6 чаши чај и 1 чајник се во различна боја, вкупно 7 бои : роза црвена, накит сина, империјална зелена боја, зелена паун, небо сина, дијамантска бела, беж. ☛ Уникатен и убав дизајн - Уникатната шема на мраз пукнатини под висококвалитетен слој ги прави чашата за чај и чајникот да изгледаат многу посебни, убавите детали за оваа кинеска изработка, носат Зен атмосфера и елеганција во вашата дневна соба и кујна!. ☛ Дневен сет на чај - Овој чај сет вклучува еден чајник со капацитет од 200мл (6,8oz) и големина од 14 x 8cm (5,5 x 3,15 "), шест чаши за чај со капацитет од 50 ml (1,7oz) и големина од 6,5 x 3,5 см (2,56 x 1,38 "), сите во различни бои. ☛ Одржувајте ги упатствата - да го задржите својот убав изглед и да го продолжите услужниот век, не ставајте го на шпорет или кој било уред за греење на гас за гас и ве молиме користете ги само за да направите чај од чај и сервис. ☛ Гаранција - вашето целосно задоволство е нашата најголема цел. Ако не сте задоволни со вашиот набавен производ, известете ни и ние ќе обезбедиме замена или поврат. Сите наши пакети се испорачуваат со информации за следење за да се обезбеди испорака на време. И ако некој проблем со вашите нарачки или предмети, не двоумете се да не контактирате. Material Материјал за квалитет на премиум - Нашата кинеска традиција Кунг Фу чај се изработени од траен порцелан, олово без токсична керамика, направена со рака и се отпуштаат на висока температура од илјадници степени. Сите 6 чаши чај и 1 чајник се во различна боја, вкупно 7 бои : роза црвена, накит сина, империјална зелена боја, зелена паун, небо сина, дијамантска бела, беж. ☛ Уникатен и убав дизајн - Уникатната шема на мраз пукнатини под висококвалитетен слој ги прави чашата за чај и чајникот да изгледаат многу посебни, убавите детали за оваа кинеска изработка, носат Зен атмосфера и елеганција во вашата дневна соба и кујна!. ☛ Дневен сет на чај - Овој чај сет вклучува еден чајник со капацитет од 200мл (6,8oz) и големина од 14 x 8cm (5,5 x 3,15 "), шест чаши за чај со капацитет од 50 ml (1,7oz) и големина од 6,5 x 3,5 см (2,56 x 1,38 "), сите во различни бои. ☛ Одржувајте ги упатствата - да го задржите својот убав изглед и да го продолжите услужниот век, не ставајте го на шпорет или кој било уред за греење на гас за гас и ве молиме користете ги само за да направите чај од чај и сервис.


За производот

Избор на клиент

Чист рачно изработен пурпурен песок тенџере сурова руда автентична дахонгпао половина месечина чајник кунг фу чај сет 纯 手工 原矿 正品 大红袍 半
 • Новак

Чист рачно изработен пурпурен песок тенџере сурова руда автентична дахонгпао половина месечина чајник кунг фу чај сет 纯 手工 原矿 正品 大红袍 半

DEN 2.33

Пурпурен чај од песок Сурова руда пурпурен песок чај домашно милениче Декорација на сад за чај со пурпу�

Индукција на заптивната заптивка со рачен заптивка на монсег, заптивната капаче за капаче од шише, 15мм -100мм електромагнетна индукција
 • Новак

Индукција на заптивната заптивка со рачен заптивка на монсег, заптивната капаче за капаче од шише, 15мм -100мм електромагнетна индукција

DEN 590.40

【Принцип на машината за запечатување поблиску】 Индукција машина за запечатување е еден вид машина за �

Работа од ориз Ориз Скопер лажица: Не'рѓосувачки челик кујна ориз од ориз за кујнски прибор за кујнски прибор Спатула компир Мешер храна
 • Новак

Работа од ориз Ориз Скопер лажица: Не'рѓосувачки челик кујна ориз од ориз за кујнски прибор за кујнски прибор Спатула компир Мешер храна

DEN 151.20

? Мазна и нестап лажица со ориз им овозможува лесно исчистени БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО кога се чистите откак�

Гидцг Железо Вок Леано Железо Тава Не-обложени Тенџере Општа Употреба За Гас И Индукција Шпорет Кинески Вок Садови Тава Кујна Алатки
 • Новак

Гидцг Железо Вок Леано Железо Тава Не-обложени Тенџере Општа Употреба За Гас И Индукција Шпорет Кинески Вок Садови Тава Кујна Алатки

DEN 7720.80

Погоден за разни печки со извор на топлина : шпорет на гас, индукциски шпорет, инфрацрвен шпорет, електри

1970 -тите стил Ајфелова кула Франс Франс Изолација во вода шише од не'рѓосувачки челик изолиран спортски куп за кампување на отворено
 • Новак

1970 -тите стил Ајфелова кула Франс Франс Изолација во вода шише од не'рѓосувачки челик изолиран спортски куп за кампување на отворено

DEN 1054.40

Не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени Материјал : Ова изолирано шише со ватер е изработено од

Решетката за складирање на отворено биро мултифункционално ултра светло преносен биро решетка со прилагодлива кука за кампување двојно виси
 • Новак

Решетката за складирање на отворено биро мултифункционално ултра светло преносен биро решетка со прилагодлива кука за кампување двојно виси

DEN 566.24

Висококвалитетен алуминиумски легура материјал : решетката за складирање на десктоп на отворено е изра

Hotешка тенџере со делител за индукциски шпорет со двојна еднострана супа за готвење со два вкус кинески сабу Шабу тенџере за собирање
 • Новак

Hotешка тенџере со делител за индукциски шпорет со двојна еднострана супа за готвење со два вкус кинески сабу Шабу тенџере за собирање

DEN 0.67

Инсталирајте и поправете го силиконскиот заштитен ракав пред да го користите Ве молиме, не користете го

12 парчиња салфетки прстени западно хотелска трпезариска трпезарија декорација на салфетка дијаманти дијаманти легура лисја од
 • Новак

12 парчиња салфетки прстени западно хотелска трпезариска трпезарија декорација на салфетка дијаманти дијаманти легура лисја од

DEN 4524.96

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на ва

Авалон A5 само чистење на вода за ладење без вода, диспензерот за ладилник за вода, целосна големина и не'рѓосувачки челик, прилагодлив
 • Новак

Авалон A5 само чистење на вода за ладење без вода, диспензерот за ладилник за вода, целосна големина и не'рѓосувачки челик, прилагодлив

DEN 2.33

Производ 1 : Комплет за инсталација : Комплет за целосна инсталација што се состои од 20 'од 1 / 4 "цевки, 3 пат

Aboofan Прибор за поставување прибор постави 2 сетови Саки стил за пијалок чаши вино јапонски порцелан топол сак занаетчиски занаети Процела
 • Новак

Aboofan Прибор за поставување прибор постави 2 сетови Саки стил за пијалок чаши вино јапонски порцелан топол сак занаетчиски занаети Процела

DEN 2.33

Чаши за керамички ради : Сет за ради на јапонски стил, изработен од материјал и безбеден за употреба Јапо

Jardwe 6 пара wallид монтиран сад за капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот за
 • Новак

Jardwe 6 пара wallид монтиран сад за капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот за

DEN 230.40

Апс Организатор на капакот на тенџере Производот е многу лесен за инсталирање на оваа решетка за капаци

Н/А празнична декорација држач за салфетка за салфетка трпезариска маса за прстен за салфетка 12 парчиња салфетка прстенести украси
 • Новак

Н/А празнична декорација држач за салфетка за салфетка трпезариска маса за прстен за салфетка 12 парчиња салфетка прстенести украси

DEN 3.33

Погоден за хотели, ресторани, клубови и домови Лесен за употреба и издржлив Парови убаво со деликатни чи

Кабилок срцев декор срце декор срце декор железо чаша чаша сушење сад чаша чаша сад за држач за држачи за одводнување решетката решетката
 • Новак

Кабилок срцев декор срце декор срце декор железо чаша чаша сушење сад чаша чаша сад за држач за држачи за одводнување решетката решетката

DEN 1.00

Ironелезо, стр Дрво од кригла од кујнски кафе : железни хроми позлатени, густ материјал и издржлив, можат д�

Контејнер за складирање на храна yiwango сад за складирање на кутија за складирање на кутија за ладење кутија за складирање пластика со
 • Новак

Контејнер за складирање на храна yiwango сад за складирање на кутија за складирање на кутија за ладење кутија за складирање пластика со

DEN 1.00

Помогнете да ја организирате вашата кујна и оставата, чајната кујна : Замислете да се будите секое утро