Под држач за стакло за вино, wallид монтирани од матични чаши за складирање на железо метал организатор за кујна за домашни шипки -Black L80XW22.5cm

Под држач за стакло за вино, wallид монтирани од матични чаши за складирање на железо метал организатор за кујна за домашни шипки -Black L80XW22.5cm

DEN 2079.84

Достапност

Лесен за инсталирање : Хардверот за инсталација доаѓа без потреба од вежбање однапред и потребни се само неколку минути за да се заврши инсталацијата Организирајте ја вашата колекција за вино за вино, чувајте ја чашата за вино каде било и уживајте во пијалокот. Заштедете простор : Современиот изглед на решетката за вино носи елеганција во вашата кујна или бар -декор. Нашиот држач за чаша за вино го користи просторот под кабинетот како простор за складирање на чашата за вино, заземајќи многу малку простор. Не е лесно да се свиткаат и долгиот животен век : решетката за вино е изработено од смела и издржлива метална рамка и високо квалитетно железо. Не е лесно да се свиткаат или деформираат, неговиот напреден дизајн на обложување спречува оксидација и 'рѓа на стаклената рамка и има долг животен век. Погодно за широк спектар на очила : Во зависност од големината на стаклото, секоја полица лесно може да смести до 6 до 9 чаши, погодни за разни стаклени чаши како што се шампањ, чаши за коктел и многу повеќе. 100% гаранција за задоволство : строга инспекција за квалитет и контрола на нашите полици со стакло од вино. Ако оваа решетка за вино има какви било проблеми со квалитетот во рок од 1 година, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, ние ќе ви испратиме детали за поврат или детали за размена. Лесен за инсталирање : Хардверот за инсталација доаѓа без потреба од вежбање однапред и потребни се само неколку минути за да се заврши инсталацијата. Организирајте ја вашата колекција за вино за вино, чувајте ја чашата за вино каде било и уживајте во пијалокот. Заштедете простор : Современиот изглед на решетката за вино носи елеганција во вашата кујна или бар -декор. Нашиот држач за чаша за вино го користи просторот под кабинетот како простор за складирање на чашата за вино, заземајќи многу малку простор. Не е лесно да се свиткаат и долгиот животен век : решетката за вино е изработено од смела и издржлива метална рамка и високо квалитетно железо. Не е лесно да се свиткаат или деформираат, неговиот напреден дизајн на обложување спречува оксидација и 'рѓа на стаклената рамка и има долг животен век. Погодно за широк спектар на очила : Во зависност од големината на стаклото, секоја полица лесно може да смести до 6 до 9 чаши, погодни за разни стаклени чаши како што се шампањ, чаши за коктел и многу повеќе.


За производот

Избор на клиент

Zerodeko 12 парчиња натопи челик на отворено тркалезно мезе за суши, пополнување на порција, оброк за оброци за оброци за садови, патувања за ладење
 • Новак

Zerodeko 12 парчиња натопи челик на отворено тркалезно мезе за суши, пополнување на порција, оброк за оброци за оброци за садови, патувања за ладење

DEN 431.20

Кутии за складирање на оцет мини кутии се погодни за носење сос, мајонез, сос од соја, кечап, облекување с

XJPB ножици за сечење на косата за лева рака поставени 10 компјутер комплет за фризури за мажи или жени професионални фризери за фризерски
 • Новак

XJPB ножици за сечење на косата за лева рака поставени 10 компјутер комплет за фризури за мажи или жени професионални фризери за фризерски

DEN 0.33

Јапонски не'рѓосувачки челик Дополнителни остри лопати : Изработено исклучиво од највисок квалитет на �

Yifely старомодна таблета Заштитете ја хартијата винил само-лепенка за полици за водоотпорни кабинети за складирање налепница 17,7 инчи
 • Новак

Yifely старомодна таблета Заштитете ја хартијата винил само-лепенка за полици за водоотпорни кабинети за складирање налепница 17,7 инчи

DEN 239.84

Карактеристики : 1 Големина : 17,7 инчи (45 см) широк x 118 инчи (3 метри) долг, дебелина од 0,1 мм (заради рачно изр�

Алипис нордиски прибор за кади лажица лажица вилушка сребрена декор за јадење на јадење, цвеќиња за јадење, countertop вазна за сад за
 • Новак

Алипис нордиски прибор за кади лажица лажица вилушка сребрена декор за јадење на јадење, цвеќиња за јадење, countertop вазна за сад за

DEN 2.67

Кујна корпа Дизајнот на голем капацитет ви овозможува да поставите многу прибор за јадење, што е погодн�

Хемотон Чоколадо Топење Затоплување Фонду Кафе Тенџере Нерѓосувачки Челик Путер Потопло Млеко Потопло Се Топи Чоколадо Бонбони
 • Новак

Хемотон Чоколадо Топење Затоплување Фонду Кафе Тенџере Нерѓосувачки Челик Путер Потопло Млеко Потопло Се Топи Чоколадо Бонбони

DEN 2.67

Можете да користите потопло путер за да направите вкусни десерти, да готвите полесни сосови или нежни з�

Лесен црн мермер печатеше голема торба за тота за жени лесни торбички за купување торбички торби за подароци торбички торбички торбички
 • Новак

Лесен црн мермер печатеше голема торба за тота за жени лесни торбички за купување торбички торби за подароци торбички торбички торбички

DEN 143.84

Полиестерска обвивка Голема торба за тота, изработена од водоотпорен полиестер со висока густина, со цв

МККМ РАБОТНИ СТАНДИВНИЦИ ИРОНСКИ ЦВЕТНИ РАБОТНИЦИ СТАНДЕ БЕЛОТ МИНИМАЛИСТИНСКИ АРТСИ ДИЗАЈН ЗА ВОВЕДНИОТ ДИВОТНА ДИВОТНА ПОВЕЕ
 • Новак

МККМ РАБОТНИ СТАНДИВНИЦИ ИРОНСКИ ЦВЕТНИ РАБОТНИЦИ СТАНДЕ БЕЛОТ МИНИМАЛИСТИНСКИ АРТСИ ДИЗАЈН ЗА ВОВЕДНИОТ ДИВОТНА ДИВОТНА ПОВЕЕ

DEN 3.00

[Време на испраќање] : 12 дена, Проценето време на пристигнување : 1225 дена, ако имате какви било прашања, ве�

Конгеални додатоци за кујни ножици не'рѓосувачки челик повеќе-функционални ножици со растителен риба ножици мултифункционални ножици
 • Новак

Конгеални додатоци за кујни ножици не'рѓосувачки челик повеќе-функционални ножици со растителен риба ножици мултифункционални ножици

DEN 2.67

Состојките на кујнски ножици побрзо и ви заштедуваат време, и секоја кујна треба да ја има Тешки кујнски

Капакот на ганфанрен сад за капакот на капакот на садот за тава за обложување на капакот на капакот на капакот за складирање на кујнски држач
 • Новак

Капакот на ганфанрен сад за капакот на капакот на садот за тава за обложување на капакот на капакот на капакот за складирање на кујнски држач

DEN 0.33

Карактеристики : Трајни, солидни, можат да висат три капаци за тенџере, лесни за чистење, доаѓаат со лепа�

Додатоци од кујна, капаци од не'рѓосувачки челик, кујна тава тава за капакот на капакот, држач за лажица за лажици за садови за садови
 • Новак

Додатоци од кујна, капаци од не'рѓосувачки челик, кујна тава тава за капакот на капакот, држач за лажица за лажици за садови за садови

DEN 3.33

Не'рѓосувачки челик ,, тврд и издржлив 。 Отпорност на корозија и отпорност на топлина, не е лесна за 'рѓа �

Хербален чај тенџере бутик пурпурен глина чај домашно милениче симпатична свинче статуа чај фигура десктоп цвет тенџере украс рачно изработен
 • Новак

Хербален чај тенџере бутик пурпурен глина чај домашно милениче симпатична свинче статуа чај фигура десктоп цвет тенџере украс рачно изработен

DEN 2432.64

Одлично за вашата домашна декорација, вашиот мал сад за цвеќиња или кое било друго место што сакате да г�

Размахване За Готвење, 4 Пакет Нерѓосувачки Челик Размахване За Мешање, Размахване, Тепање и Мешање, Ажурирање Верзија Балон Жица Размахване
 • Новак

Размахване За Готвење, 4 Пакет Нерѓосувачки Челик Размахване За Мешање, Размахване, Тепање и Мешање, Ажурирање Верзија Балон Жица Размахване

DEN 1.33

Силна повторно се обидува да облека вашата кујна со се што ви треба за да се задржи вашиот готвач дома ср

Смешни Подлошки За Пијалоци-Подароци За Домашен Декор Подарок За Домаќинство, Подлоги За Декор На Куќа За Декор На Масичка, Подароци
 • Новак

Смешни Подлошки За Пијалоци-Подароци За Домашен Декор Подарок За Домаќинство, Подлоги За Декор На Куќа За Декор На Масичка, Подароци

DEN 3.00

️+ Новина Подлоги За ПијалоциСигурно ќе ставите насмевка на вашето лице, овие абсорбента подлоги смешн�

Смешни сестрински подароци - Прекрасна сестра кафе за кафе - Одлични подароци за патувања за сестри од Мала сестра, Голем брат за Божиќни подароци,
 • Новак

Смешни сестрински подароци - Прекрасна сестра кафе за кафе - Одлични подароци за патувања за сестри од Мала сестра, Голем брат за Божиќни подароци,

DEN 415.20

Светот Најдобри сестрински подароци Сестра кригла Најголемиот кригла од кафе за сестри : Оваа симпатич