Крајбрежни за пијалоци, бамбус крајбрежни сетови од 2, дрвени брегови на фармерки за пријатели, подарок за домаќинство

Крајбрежни за пијалоци, бамбус крајбрежни сетови од 2, дрвени брегови на фармерки за пријатели, подарок за домаќинство

DEN 2.00

Достапност

Лесно за чистење Избришете ги со влажни марамчиња директно по употреба и оставете го да се исуши природно. Дното усвојува зголемен дизајн за лесен пристап. Врвот е вдлабнат за лесно поставување на чаши и фаќање излева за да се одржи таблетата уредна. Природен материјал : Приколката е изработена од цело парче бамбус. Производите од бамбус се одржливи, еколошки, издржливи, водоотпорни и лесни за чистење. Треба да го избришете само со влажна крпа кога ќе го користите. Нов дизајн : Средината на прицврстувачот е вдлабнато, што може ефикасно да фати вода, пијалоци, кондензација и други излевања, така што нема потреба да се грижите за напуштање на ознаките на масата откако усогласувањето ќе апсорбира вода. Дното на прицврстувачот има зголемен дизајн за подобра изолација на топлина. Постојат мали рачки на страна за подобро ракување, така што не мора да се грижите за тоа е тешко да се соберат кога се ставаат на маса. Занает : Дното на прицврстувачот има заоблени и мазни агли и нежен допир, што нема да ја гребе површината на вашата маса и другите предмети. Одлични подароци : Подароци за домаќинство, Ноќта на вештерките, Божиќ, Денот на благодарноста, 4 комплети за прицврстување се одлични подароци за семејството и пријателите. Услуга со висок квалитет : Ако имате какви било прашања по приемот на прицврстувачот, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. Природен материјал : Приколката е изработена од цело парче бамбус. Производите од бамбус се одржливи, еколошки, издржливи, водоотпорни и лесни за чистење. Треба да го избришете само со влажна крпа кога ќе го користите. Нов дизајн : Средината на прицврстувачот е вдлабнато, што може ефикасно да фати вода, пијалоци, кондензација и други излевања, така што нема потреба да се грижите за напуштање на ознаките на масата откако усогласувањето ќе апсорбира вода. Дното на прицврстувачот има зголемен дизајн за подобра изолација на топлина.


За производот

Избор на клиент

QFFL кујнски држач за хартија за хартија штанд со PP не-лизгање база, пластични пилони за завиткување, лесна инсталација, одговара на
 • Новак

QFFL кујнски држач за хартија за хартија штанд со PP не-лизгање база, пластични пилони за завиткување, лесна инсталација, одговара на

DEN 0.33

Антилизгање : Кружната основа не се потпира или врти, што го олеснува повлекувањето на ролна за тоалетна

Nutrichef PKVS50STS комерцијална одделение за вакуум заптивната машина-400W автоматска двојна клипна пумпа за воздушна машина за зачувување
 • Новак

Nutrichef PKVS50STS комерцијална одделение за вакуум заптивната машина-400W автоматска двојна клипна пумпа за воздушна машина за зачувување

DEN 6172.00

400 W моќност : Автоматскиот систем за вакуум за заптивната храна на Nutrichef на Vutrichef се карактеризира со вис�

Хемотон Божиќен декор 2 комплети смешна жолта патка чаша симпатична кригла керамичка кафе кригла со лажица каваи млеко чај чај со
 • Новак

Хемотон Божиќен декор 2 комплети смешна жолта патка чаша симпатична кригла керамичка кафе кригла со лажица каваи млеко чај чај со

DEN 0.33

Чашата едноставен класичен дизајн, лесен за ракување и не се лизгаат раце Исклучителната изработка и од

Кабилок пешкир закачалка за пешкири за туширање за туширање, кујнски пешкир за складирање, решетка за хартија од не'рѓосувачки челик
 • Новак

Кабилок пешкир закачалка за пешкири за туширање за туширање, кујнски пешкир за складирање, решетка за хартија од не'рѓосувачки челик

DEN 2.67

Haveе имате добро искуство, а држачот на пешкири е лесен за употреба и ви носи многу погодност Направено о�

Lorvies за еднократна употреба на кутии за намирници, кутии за складирање на тиркизна решетка, кутии за склопување, склопувачка алатка со долга
 • Новак

Lorvies за еднократна употреба на кутии за намирници, кутии за складирање на тиркизна решетка, кутии за склопување, склопувачка алатка со долга

DEN 2.67

Оксфордска крпа Полиестерска обвивка Нема затворање на затворање Само миење на рацете Материјал 300d Ок�

Кабилок кафе, држач за дрвја, држење куки кафе кригла дрво дрвено дрво накит држач за држач за екранот обетки ѓердан прстен организатор кула за
 • Новак

Кабилок кафе, држач за дрвја, држење куки кафе кригла дрво дрвено дрво накит држач за држач за екранот обетки ѓердан прстен организатор кула за

DEN 0.67

Елегантна и убава свежа боја, можете да ја прикажете ставајќи ја на вашата таблета Може да се користи за

Хемотон гроздобер очила јапонски ради постави традиционални керамика за сервирање сетови Јапонски ресторан за домашен ресторан вклучуваат
 • Новак

Хемотон гроздобер очила јапонски ради постави традиционални керамика за сервирање сетови Јапонски ресторан за домашен ресторан вклучуваат

DEN 0.33

Овој сет за сервирање на мазна радост усвојува едноставен, елегантен дизајн, со прекрасен изглед и заст�

Организатор на кујната Fguikz, тенџере за капакот на капакот од не'рѓосувачки челик, држач за садови за садови за готвење сад за сад за
 • Новак

Организатор на кујната Fguikz, тенџере за капакот на капакот од не'рѓосувачки челик, држач за садови за садови за готвење сад за сад за

DEN 1441.60

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик, издржлив не'рѓосувачки челик Растојанието помеѓу лавиците на капако�

Кујнска прозорец полица над мијалник за растенија чаша за складирање на решетката за складирање-сет четкање wallид монтиран wallид монтиран
 • Новак

Кујнска прозорец полица над мијалник за растенија чаша за складирање на решетката за складирање-сет четкање wallид монтиран wallид монтиран

DEN 28.64

Мини тело, моќна функција, може да има разни големини чаши, складирање на држач за четки за садови за куј�

ГОТВЕЊЕ | Моќен електричен пена за млеко| пена за Млеко рачен миксер за пијалоци И матча размахване / ВКЛУЧЕНИ БАТЕРИИ!пијте миксер рачен | Рачен
 • Новак

ГОТВЕЊЕ | Моќен електричен пена за млеко| пена за Млеко рачен миксер за пијалоци И матча размахване / ВКЛУЧЕНИ БАТЕРИИ!пијте миксер рачен | Рачен

DEN 0.67

СТАНЕТЕ ПЕНЛИВИ ЗА САМО НЕКОЛКУ СЕКУНДИ! Готвачи мју млеко пена рачно е совршено за вас ако сте ентузија

Стругалка за клупа, UUBAAR 1 Еез Алатка За Стругалка За Тесто Кујнска Стругалка, Повеќенаменски Хеликоптер За Стругалка За Храна Од Нерѓосувачки
 • Новак

Стругалка за клупа, UUBAAR 1 Еез Алатка За Стругалка За Тесто Кујнска Стругалка, Повеќенаменски Хеликоптер За Стругалка За Храна Од Нерѓосувачки

DEN 2.33

Премиум кујнска алатка за стругалка за клупи : професионално дизајнирана алатка за стругалка за храна, �

Хемотон гроздобер чај котел Мал порцелан чајник чај чај чај чај кој сервира чај со топла вода чај котел гроздобер кинески кунгфу
 • Новак

Хемотон гроздобер чај котел Мал порцелан чајник чај чај чај чај кој сервира чај со топла вода чај котел гроздобер кинески кунгфу

DEN 434.40

Доброто изработка го прави лесно да се деформира или да се скрши Чајничката керамика има мазна површина

Романтична Виолетова Роза Акварел Цветна Боја Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Торба За Пикник На Отворено Училиште Контејнер За Храна
 • Новак

Романтична Виолетова Роза Акварел Цветна Боја Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Торба За Пикник На Отворено Училиште Контејнер За Храна

DEN 3.33

+Димензија : 9, 1х5, 7х8, 1 инч / 23х14, 5х20 ,5 см (Lx Hx W) Оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, може

Розови смешни усни Loveубовна срцева шема вакуум изолирани шишиња од не'рѓосувачки челик термос 16oz, доказ за еднократно истекување
 • Новак

Розови смешни усни Loveубовна срцева шема вакуум изолирани шишиња од не'рѓосувачки челик термос 16oz, доказ за еднократно истекување

DEN 1.33

Совршена големина : 16,9 унца / 500 мл Нашите шишиња со вода се дизајнирани со совршена големина и за деца и з