HomePatche Leage Leaber, 4 -инчен квадратен плоча за ротирање на лежиштето, галванизирана алатка за приказ на табличка за челични плочи за ленти за столче за столче

HomePatche Leage Leaber, 4 -инчен квадратен плоча за ротирање на лежиштето, галванизирана алатка за приказ на табличка за челични

DEN 87.84

Достапност

Галванизирана табела за табели со челик е направена од галванизиран челик, површина третирана со цинк позлатена, отпорна на корозија и отпорен на 'рѓа Направено од галванизиран челик, површина третирана со цинк позлатена, отпорна на корозија и отпорен на 'рѓа. Две плочи за монтирање-лажење со лежишта има две плочи за монтирање, една за приложување на друга за ротирачки пресврт. Ротација од 360 степени-мрзливата Сузан за табелата е одлична мазност, едноставна и удобна, лесна за употреба. Идеално за-системот за лежишта со прецизност е идеален за кујнски ормани, жардинери, кои служат пластери на масата, и големи таблети и др. Галванизирана табела за табели што се врти од галванизиран, се третираат со цинк, отпорен на корозија и отпорен на корозија и Производство на 'рѓа. Направено од галванизиран челик, површина третирана со цинк позлатена, отпорна на корозија и отпорен на 'рѓа. Две плочи за монтирање-лажење со лежишта има две плочи за монтирање, една за приложување на друга за ротирачки пресврт. Ротација од 360 степени-мрзливата Сузан за табелата е одлична мазност, едноставна и удобна, лесна за употреба. Идеално за-прецизниот систем за лежишта на топката е идеален за кујнски ормани, жардинери, служејќи пластери на масата и големи таблети итн. Опис : Има две монтажни плочи, една за приложување на стабилна површина, а друга е да обезбеди ротирачка плоча . Големината е 4 "широка и 5/16" дебела за јачина и издржливост. Површината третирана со цинк позлатена, отпорна на корозија и отпорен на 'рѓа. Погоден е за употреба со полици што се вртат во кујнските ормани, жардинери, служат пластери на масата и големи таблети итн. „Широк и 5/16“ дебела, за сила и издржливост. Нашето ротирачко лежиште има подлабок топка за да им овозможи на топчињата да се движат ефикасно и непречено.


За производот

Избор на клиент

Дизајн на 66 -ти роденден 66 години 792 месеци 24106 дена прекрасна, сребрена туристичка кригла 14oz не'рѓосувачки челик Изолиран Тумблер,
 • Новак

Дизајн на 66 -ти роденден 66 години 792 месеци 24106 дена прекрасна, сребрена туристичка кригла 14oz не'рѓосувачки челик Изолиран Тумблер,

DEN 2.00

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

Решетката за сушење на чинија со неочи , кујнски решетка, 3 слоја од 201 wallид од не'рѓосувачки челик монтиран решетка за садови за садови со
 • Новак

Решетката за сушење на чинија со неочи , кујнски решетка, 3 слоја од 201 wallид од не'рѓосувачки челик монтиран решетка за садови за садови со

DEN 4710.40

Производ : Ова е wallидна кујна решетка која може да складира чинии со ориз, чинии, стапчиња за јадење, кујн

Кабилок полица за држачи за полици за полици Метал штанд 2 парчиња Организатор на капакот на капакот Организатор Организатор за капаци на тенџере
 • Новак

Кабилок полица за држачи за полици за полици Метал штанд 2 парчиња Организатор на капакот на капакот Организатор Организатор за капаци на тенџере

DEN 2.67

Апс Закачал за тенџере модерен минималистички стил, компатибилен со повеќето модерна декорација на куј

Клугла за патувања за финансиски преглед, јас сум финансиски преглед што е супер моќ? Смешна кариера чаши за кафе, идеја за подароци
 • Новак

Клугла за патувања за финансиски преглед, јас сум финансиски преглед што е супер моќ? Смешна кариера чаши за кафе, идеја за подароци

DEN 2.67

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

Машина за вакуумска терапија Titoe со екстра големи чаши од задник од 150 мл, вакуумска машина за задник, машина за кревање вакуумски
 • Новак

Машина за вакуумска терапија Titoe со екстра големи чаши од задник од 150 мл, вакуумска машина за задник, машина за кревање вакуумски

DEN 2368.00

♞ 【Мултифункционален вакуумски масажер】 3 во 1 машина за масажа на вакуумска терапија вклучува развој

чајник jixing автентично виолетова глинеста тенџере чиста рачно изработена оригинална руда стара виолетова глинена камена лажичка тенџере
 • Новак

чајник jixing автентично виолетова глинеста тенџере чиста рачно изработена оригинална руда стара виолетова глинена камена лажичка тенџере

DEN 729.60

Рачката има мека, но непопустлива, силна, но не и цврста линија, што обезбедува удобност и стабилност на �

ГДОР Нерѓосувачки Челик Храна Дехидратор со 8 Коцки, Дигитални Прилагодливи Тајмер &засилувач; Темпе Контрола Фен Машина За Отсечени,
 • Новак

ГДОР Нерѓосувачки Челик Храна Дехидратор со 8 Коцки, Дигитални Прилагодливи Тајмер &засилувач; Темпе Контрола Фен Машина За Отсечени,

DEN 2.00

Надградениот Дехидратор За Храна ГДОР има 8 премиум послужавници од нерѓосувачки челик овозможуваат да

Паметни шишиња со вода со дигитална температура приказ на кафе чај инфузер шише LED Термички чаша со двојно вакуум со вакуум изолирани
 • Новак

Паметни шишиња со вода со дигитална температура приказ на кафе чај инфузер шише LED Термички чаша со двојно вакуум со вакуум изолирани

DEN 1.67

Контрола на температурата : Нашата вакуумска колба и термос комбо ги одржува вашите пијалоци топло или �

Организатор на кујнски кујнски прибор Организатор од не'рѓосувачки челик држач за капаци на капакот на плочата за проширување на
 • Новак

Организатор на кујнски кујнски прибор Организатор од не'рѓосувачки челик држач за капаци на капакот на плочата за проширување на

DEN 1084.80

Организатор на капакот и садот : Може да биде Организатор на капаци или садови за садови или одводнување

Амбесон, шарена торба за купување, диви овошја композиција малина од боровинки и цртани цртани црвенило, еколошка торба за еднократна употреба
 • Новак

Амбесон, шарена торба за купување, диви овошја композиција малина од боровинки и цртани цртани црвенило, еколошка торба за еднократна употреба

DEN 1.00

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Организатор на решетката со темна боја на пеперутка со 5 куки wallидна кујна за кујнски решетки за повеќекратна полица за складирање
 • Новак

Организатор на решетката со темна боја на пеперутка со 5 куки wallидна кујна за кујнски решетки за повеќекратна полица за складирање

DEN 303.68

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Торба за купување на Вудленд Вудленд, септември попладне во Вудленд Есенска природа, печатење на слика, еколошка торба за еднократна
 • Новак

Торба за купување на Вудленд Вудленд, септември попладне во Вудленд Есенска природа, печатење на слика, еколошка торба за еднократна

DEN 628.80

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�