Емизо, решетката за туширање што виси табла за сечење wallид монтиран сад за капаци на кујнски организатор на полица за полици за табла за сечење, капак за тенџере, та?

Емизо, решетката за туширање што виси табла за сечење wallид монтиран сад за капаци на кујнски организатор на полица за полици за табла за сечење,

DEN 1162.72

Достапност

♪ Овој кади за туширање на wallидови може да ви помогне подобро да ги организирате потребите за бања Големиот капацитет за складирање ви овозможува да чувате повеќе предмети, а оградата спречува да паднат предметите. ▲ Заштеда на простор, монтиран на wallидот или кабинетот за да заштедите простор. ▲ Постабилен за да поставите предмети, може да се одржи табла за сечење, капакот на тенџере, тава и така натаму. ▲ Лесно за инсталирање, без удар, само солзи го тенкиот филм на дното и лепете на идот. ▲ Издржлив, цврст ABS материјал, не е лесно да се скрши. ♪ Овој кади за туширање на wallидови може да ви помогне подобро да ги организирате потребите за бања. Големиот капацитет за складирање ви овозможува да чувате повеќе предмети, а оградата спречува да паднат предметите. ▲ Заштеда на простор, монтиран на wallидот или кабинетот за да заштедите простор. ▲ Постабилен за да поставите предмети, може да се одржи табла за сечење, капакот на тенџере, тава и така натаму. ▲ Лесно за инсталирање, без удар, само солзи го тенкиот филм на дното и лепете на идот. ▲ Издржлив, цврст ABS материјал, не е лесно да се скрши.


За производот

Material:
ABS
Color:
Black/Blue/Green
Size:
Approx 5x8cm/1.97x3.15inch

Избор на клиент

XJJZS Дрвен сад држач за складирање на држач за складирање тавче за капакот на капакот за лажица за лажица за лажица држач за држачи за
 • Новак

XJJZS Дрвен сад држач за складирање на држач за складирање тавче за капакот на капакот за лажица за лажица за лажица држач за држачи за

DEN 798.40

Преземено од бамбус со длабоки планини, има силна цврстина, голема густина, отпорност на корозија и не е

Организатор за зачини од кујна Jahh Постави wallидни лавици монтирани простории Организатор кујнски полица за кујнски организатор за складирање
 • Новак

Организатор за зачини од кујна Jahh Постави wallидни лавици монтирани простории Организатор кујнски полица за кујнски организатор за складирање

DEN 3.33

Оваа полица е дизајнирана со шема Го зголемува триењето со идот Многу е лесно да се расклопи Може да се р

Алипис туш пешкир кука за ракавици за рака столб стојат тоалетна хартија држач за индустриска цевка, решетката за пешкир, куки за рачно крпа,
 • Новак

Алипис туш пешкир кука за ракавици за рака столб стојат тоалетна хартија држач за индустриска цевка, решетката за пешкир, куки за рачно крпа,

DEN 221.28

Штанд за тоалетна хартија : Изработено од материјали со голема сила од не'рѓосувачки челик, кои обезбеду

Среќни тикви за шумско дрво за Ноќта на вештерките Месечина, преклопено рамо тота торба за еднократно намирници, тешка школа торба
 • Новак

Среќни тикви за шумско дрво за Ноќта на вештерките Месечина, преклопено рамо тота торба за еднократно намирници, тешка школа торба

DEN 0.67

【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет Не

Се прашувате ме 100 парчиња/ сребрена круна салфетка метална метална повеќеслојна салфетка држач за салфетка за хотелски свадбени банкет табела
 • Новак

Се прашувате ме 100 парчиња/ сребрена круна салфетка метална метална повеќеслојна салфетка држач за салфетка за хотелски свадбени банкет табела

DEN 287.84

Убави, стилски, деликатни и нежни копчиња за салфетки за елки Алуминиумски материјал, издржлив Вечера

Jniap loversубители на книги подароци платно торба за жени за жени, естетски книжевни читатели, естетски книжевни читатели, Библиофилска книшка
 • Новак

Jniap loversубители на книги подароци платно торба за жени за жени, естетски книжевни читатели, естетски книжевни читатели, Библиофилска книшка

DEN 1.00

платно Полиестерска обвивка Машинско миење за долго време 【Екопријателски】 : Одговорен за зачувување

Gimly ориз кофа , контејнер со ориз , сад за складирање ориз , запечатени буриња , диспензерот за сува храна , диспензерот за жито , кутија
 • Новак

Gimly ориз кофа , контејнер со ориз , сад за складирање ориз , запечатени буриња , диспензерот за сува храна , диспензерот за жито , кутија

DEN 1.67

Оваа корпа со ориз усвојува PS шише тело + ABS шише капа + силиконски запечатување прстен, кој може да се кор

Лакикалвј сушење душек за кујнски шалтер од не'рѓосувачки челик за капакот на капакот за одвојување на тавата за покривање, мултифункционална
 • Новак

Лакикалвј сушење душек за кујнски шалтер од не'рѓосувачки челик за капакот на капакот за одвојување на тавата за покривање, мултифункционална

DEN 427.20

Решетката за сушење на горниот дел од кујната е изработена од метал со висока јачина и внимателно полир�

Едноставен Модерен Дизни Негативци Шише Со Вода Со Капак Од Слама Изолиран Нерѓосувачки Челик Метален Термос | Подароци Еднократно
 • Новак

Едноставен Модерен Дизни Негативци Шише Со Вода Со Капак Од Слама Изолиран Нерѓосувачки Челик Метален Термос | Подароци Еднократно

DEN 3.00

Изолација со двоен Ѕид : ги Одржува пијалоците на идеални температури со часови Вклучен Е Капак од слама

Декоративни салфетки за коктел за павиоти, салфетки за хартија, салфетки за научни пијалоци за забава со брод, салфетки за венчавки од
 • Новак

Декоративни салфетки за коктел за павиоти, салфетки за хартија, салфетки за научни пијалоци за забава со брод, салфетки за венчавки од

DEN 2.67

Црвени бели и сини салфетки за забава, 5 "x 5" коктел салфетки за еднократна употреба, меки, преклопени сал�

Писмо 3-часовна штанд за чардак за чаши, изложен штанд за торта за десерт, тесто за сервирање на тесто за свадба, чајна забава, роденден
 • Новак

Писмо 3-часовна штанд за чардак за чаши, изложен штанд за торта за десерт, тесто за сервирање на тесто за свадба, чајна забава, роденден

DEN 623.84

Безбедносен материјал за торта : Изработено од материјал за безбедност на храна ПП, столб железо, стабил

Bruntmor 18 мл сет од кригла од 6, 18 унци голем порцелан градиент виолетова редење обичен сет за кафе, најдобро високо кафе, сет за роденден,
 • Новак

Bruntmor 18 мл сет од кригла од 6, 18 унци голем порцелан градиент виолетова редење обичен сет за кафе, најдобро високо кафе, сет за роденден,

DEN 876.80

Сет на чаши идеални за сите пијалоци Сетот за големи чаши за кафе Bruntmor е совршен за кафе, чај, топло коко �

SDGH кујна единечен слој за складирање на жица дома Организатор за садови за садови за садови за садови за рак, тава, држач за не'рѓосувачки
 • Новак

SDGH кујна единечен слој за складирање на жица дома Организатор за садови за садови за садови за садови за рак, тава, држач за не'рѓосувачки

DEN 6804.48

Боја : Сребрена Големина : 42*20*12cm Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Функција : сув на воздухот Карактерист

1 парчиња зеленчук кромид торба за складирање компир виси шуплива за дишење торба кујна лук ѓумбир за складирање торба за складирање
 • Новак

1 парчиња зеленчук кромид торба за складирање компир виси шуплива за дишење торба кујна лук ѓумбир за складирање торба за складирање

DEN 544.00

Користете : Материјал за торба за складирање во кујна : полиестер Материјал : Полиестер применлив просто