Yellowолта патка преклопена торба за рамо торбичка за еднократна употреба на намирници со тешка школа торба за торбичка за плажа, работа, теретана и јога

Yellowолта патка преклопена торба за рамо торбичка за еднократна употреба на намирници со тешка школа торба за торбичка за плажа, работа,

DEN 159.84

Достапност

Полиестерска обвивка Затворање на патент. 【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет. Неговата распространета големина е 11*9,5*15. Може да носи тежина од околу 45 килограми и може да замени 2-3 традиционални кеси за намирници. Широко користени во домашен шопинг, дневни торби за работа, торбички за работа на колеџ, итн. 【Лесно се склопува и носи-торбата за еднократно купување е дизајнирана со вградена торбичка, за да можете да ги преклопите кога не ми треба. Торбата за еднократна употреба е само 7,9*4,1in откако ќе биде склопена, што е доволно мало за да се вклопи во вашиот џеб, училишна торба, па дури и чанта. Слободно можете да го фрлите во вашиот паричник, автомобил или дури и во џебот, така што кога ви треба торба, секогаш имате подготвена торба. 【Повторувачки и еколошки - Оваа торба за купување може да се користи постојано, што ќе ви помогне да ја намалите количината на користена пластика и да придонесете за заштита на околината на Земјата. Со употреба на торби за купување на еднократно, ќе и ’дадеме на Земјата зелена и здрава иднина и ќе живееме еколошки живот. 【Дизајн】 Надворешноста на оваа торба за ленти за рамо е дизајниран со џеб со патент, што е погодно за складирање на мали предмети како што се клучеви, промени и картички. Проширениот дизајн на лентата за рака може да го намали притисокот на рамото и да спречи болка во рамото предизвикана од носење тешки предмети долго време. 【Одржување】 Оваа торба за тота може да се избрише со влажна крпа кога е валкана. Оваа торба за купување се препорачува да биде измиена со рака и обесена за сушење на воздухот и може да се пегла на ниска температура.


За производот

Избор на клиент

Нерѓосувачки Челик Нелеплива Тава Двојно Истурање Излив Елегантен Изглед Антидеформациски Тенџере Со Тестенини Со Дрвена Рачка За Пржени Пилешки
 • Новак

Нерѓосувачки Челик Нелеплива Тава Двојно Истурање Излив Елегантен Изглед Антидеформациски Тенџере Со Тестенини Со Дрвена Рачка За Пржени Пилешки

DEN 2.33

Дизајн на длабока Тава : дизајнот на длабоката тава го намалува истурањето масло или храна, обезбедувај�

Qxmaoyi двослоен три-слој зачин за зачини со шишиња со кујна за зачини за да се зголеми кутијата за складирање, што се користи за бројачи
 • Новак

Qxmaoyi двослоен три-слој зачин за зачини со шишиња со кујна за зачини за да се зголеми кутијата за складирање, што се користи за бројачи

DEN 0.67

Мултислоен дизајн : Оваа решетка за складирање на зачини има двослојни и трислојни дизајни Може да ги чу

Комплет за нож и ракавици од остриги од остриги - Шекер за нож од мида и остриги поставени со алатка за отворање на морски плодови од не'рѓосувачки
 • Новак

Комплет за нож и ракавици од остриги од остриги - Шекер за нож од мида и остриги поставени со алатка за отворање на морски плодови од не'рѓосувачки

DEN 1046.40

Материјал на сечилото : висок јаглероден челик Ракувајте со материјал : издржлив, отпорен на лизгање и р�

Држач за хартија за хартија за хартија- држач за хартија за хартија, кујнски хартиени решетки за бања за бања, ролна, организатор на држач,
 • Новак

Држач за хартија за хартија за хартија- држач за хартија за хартија, кујнски хартиени решетки за бања за бања, ролна, организатор на држач,

DEN 1.00

★ Држачот на хартиена крпа поставена на wallидот заштедува простор и ја прави вашата бања ефикасна и удоб

Најдобра essеси некогаш кригла - Персонализирана роденден на essеси за женска девојка сестра 8 инчи врежана лажица | Пакет од 3 мраз за кафе
 • Новак

Најдобра essеси некогаш кригла - Персонализирана роденден на essеси за женска девојка сестра 8 инчи врежана лажица | Пакет од 3 мраз за кафе

DEN 2.67

Подароците за Денот на вineубените за сопруг, сопруга, дечко, дизајн на девојчиња се најдобри подароци за

Вантасо изолирано шише со вода симпатичен цртан филм панда животни изолација вакуум колба спортски чаша кригла 500 мл 17 мл за жени мажи момчиња
 • Новак

Вантасо изолирано шише со вода симпатичен цртан филм панда животни изолација вакуум колба спортски чаша кригла 500 мл 17 мл за жени мажи момчиња

DEN 479.84

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за

Комплетна решетка за складирање на кујната Clzgym, решетката за складирање на капакот, решетката за сечење, решетката за тенџере, тавчето бело
 • Новак

Комплетна решетка за складирање на кујната Clzgym, решетката за складирање на капакот, решетката за сечење, решетката за тенџере, тавчето бело

DEN 3.00

Pot lid storage rack, one rack to get it, convenient life, grooved water tray, safe drainage Detachable design, the distance between the brackets, can be freely adjusted according to the siz

Порака за силиконски воздух за силиконски воздух 8,5-инчи од отпорен на топлина и едноставен за чистење. Тркалезен силиконски тенџере
 • Новак

Порака за силиконски воздух за силиконски воздух 8,5-инчи од отпорен на топлина и едноставен за чистење. Тркалезен силиконски тенџере

DEN 0.67

Издржлив материјал изработен од 100% силикон со храна, овие облоги на рерната се меки и флексибилни 【Лес�

Амбусон Англиски Булдог Торба за купување, тажен и уморен булдог, поставувајќи европска фотографија со чиста раса, фотографија за еднократна
 • Новак

Амбусон Англиски Булдог Торба за купување, тажен и уморен булдог, поставувајќи европска фотографија со чиста раса, фотографија за еднократна

DEN 0.33

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Lorvies за еднократна употреба на намирници Кактус зелени кактуси преклопливи песни за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци
 • Новак

Lorvies за еднократна употреба на намирници Кактус зелени кактуси преклопливи песни за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци

DEN 0.67

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

KITCOM 2-пакувачки воздух Фрајер Силиконски облоги во тенџере, еднократно воздушно пржено силиконски корпа отпорна на храна, безбеден
 • Новак

KITCOM 2-пакувачки воздух Фрајер Силиконски облоги во тенџере, еднократно воздушно пржено силиконски корпа отпорна на храна, безбеден

DEN 2.67

Големина : Топ 7,8in, дното 6,3in Количина : 2пакет Боја : Црно, нане сино Суровина : Силикон што може да се рецик