Азиеда 5 x 'тако' дрвени салфетки/држачи

Азиеда 5 x 'тако' дрвени салфетки/држачи

DEN 135.84

Достапност

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн. 55мм широк x 84mm долг x 3mm дебели со дупка од 40мм за салфетка. Идеално за вечера и свадби. Салфетки не се вклучени. Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка. Печатено од едната страна со уникатен дизајн. 55мм широк x 84mm долг x 3mm дебели со дупка од 40мм за салфетка. Идеално за вечера и свадби. Салфетки не се вклучени. Овој сет од 5 дрвени прстени од салфетка убаво ќе го надополни секое поставување на табели, што е сигурно да ги импресионира пријателите, семејството и гостите. Печатени со уникатен дизајн од една страна, тие се одлични за додавање на нешто на специјални настани, забави за вечера и свадби. Големина : Ширина : 55mmheight : 84mmdepth : 3mmhole Големина : 40мм (Погодно за салфетка со единечна стандардна големина) Ве молиме Забележете : Салфетки не се вклучени во овој производ.


За производот

Избор на клиент

Решетка за стакло, лавици со цврсто дрво, решетки за вино под кабинетот, складирање на чаша за вино за складирање дома и бар и уметнички
 • Новак

Решетка за стакло, лавици со цврсто дрво, решетки за вино под кабинетот, складирање на чаша за вино за складирање дома и бар и уметнички

DEN 3.00

【Материјал】 процес на обложување на ковано железо, не е лесен за 'рѓа, не е лесен за свиткување и деформ�

Најновата решетка за кујна, иновативни решетки за прибор за кујна, телескопски држач за складирање на решетката за складирање на
 • Новак

Најновата решетка за кујна, иновативни решетки за прибор за кујна, телескопски држач за складирање на решетката за складирање на

DEN 396.80

【Задебелен материјал】 држачот на сунѓер за складирање на мијалник е изработен од задебелен PP материја

Оперитакс Шпорет Внатрешни Садови За Готвење Шпорет За Ориз Внатрешен Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Внатрешен Сад За Готвење Нелеплив Шпорет
 • Новак

Оперитакс Шпорет Внатрешни Садови За Готвење Шпорет За Ориз Внатрешен Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Внатрешен Сад За Готвење Нелеплив Шпорет

DEN 3.00

Ориз Шпорет Внатрешен Тенџере Електричен Шпорет Додатоци нелеплив Ориз Шпорет Тенџере Изработен од ма�

Глафи ​​цртан филм автобус такси автомобил 20 мл шише со вода, шише со вода со слама капаци изолиран не'рѓосувачки челик, за трчање, одење,
 • Новак

Глафи ​​цртан филм автобус такси автомобил 20 мл шише со вода, шише со вода со слама капаци изолиран не'рѓосувачки челик, за трчање, одење,

DEN 1.67

Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозмож

Nuobesty не'рѓосувачки кафе кригла метал кафе чаша 2 парчиња кафе чаши за кафе е прикажано стојат плочи држачи чај чаши што висат стојат кујна
 • Новак

Nuobesty не'рѓосувачки кафе кригла метал кафе чаша 2 парчиња кафе чаши за кафе е прикажано стојат плочи држачи чај чаши што висат стојат кујна

DEN 1.67

Цел на прикажување или складирање за кујнски бројач, масичка за кафе или кабинет Способни да држат до 2 ч

Етиопски растафаријанско лавоно знаме изолирано шише со вода од 19 мл од не'рѓосувачки челик чаша за пиење спортско кампување пешачење на отворено
 • Новак

Етиопски растафаријанско лавоно знаме изолирано шише со вода од 19 мл од не'рѓосувачки челик чаша за пиење спортско кампување пешачење на отворено

DEN 1.33

Не'рѓосувачки челик Ова шише со вода е изработено од материјал од не'рѓосувачки челик со висок степен...

КОТИ 3.5 Јајце Прстени Во собата на 2 Со Дрвена Рачка, Голем Прстен За Пржење Јајца, Круг Мувла за англиски Мафини - Решетката Готвење Обликувач
 • Новак

КОТИ 3.5 Јајце Прстени Во собата на 2 Со Дрвена Рачка, Голем Прстен За Пржење Јајца, Круг Мувла за англиски Мафини - Решетката Готвење Обликувач

DEN 497.60

Материјал : Храна Одделение Нелеплив Нерѓосувачки Челик Дијаметар на централниот круг : Голем 3,54 " / 9 см

Zwilling All Star 8-инчен нож за готвачи, остра германски нож, изработен во германска фабрика во компанијата со специјална формула челик усовршена
 • Новак

Zwilling All Star 8-инчен нож за готвачи, остра германски нож, изработен во германска фабрика во компанијата со специјална формула челик усовршена

DEN 3.00

Изразувајте се : 6 избори за боја на капачето за совршен кујнски нож Ultra Razor Sharp : прецизност со нож и ласер�

Xwozydr кујната странична чинија за домаќинства зеленчук сад за повеќеслојни решетки за складирање на wallидови, мултифункционално сад
 • Новак

Xwozydr кујната странична чинија за домаќинства зеленчук сад за повеќеслојни решетки за складирање на wallидови, мултифункционално сад

DEN 0.33

6слојно складирање, голем капацитет, повеќеслојна класификација и поставување за да се задоволат потре�

Лажица за одмор и држач за капакот на капакот за отпадоци за капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на
 • Новак

Лажица за одмор и држач за капакот на капакот за отпадоци за капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на

DEN 2.33

Лажица за одмор и држач за капаци на капакот за отпадоци за капакот на капакот на капакот на капакот на к

DesignSify All што сакам за Божиќ е повеќе игри, памучна торба за тота што може да се употреби за намирници за патување на плажа, подароци
 • Новак

DesignSify All што сакам за Божиќ е повеќе игри, памучна торба за тота што може да се употреби за намирници за патување на плажа, подароци

DEN 2.67

100% памук Торба за тотална торба оваа торба со тота од 14,5 x 16 инчи е изработена од памучно платно со капац�