Организатор на кујнски зачини за зачини за зачини Kes Spice Rack 16-инчен алуминиумски држач за зачини wallидови монтиран црн 2 пакет, KSR401S40-BK-P2

Организатор на кујнски зачини за зачини за зачини Kes Spice Rack 16-инчен алуминиумски држач за зачини wallидови монтиран црн 2 пакет, KSR401S40-BK-P2

DEN 3.33

Достапност

Метал Rustproof : За разлика од другите слаби лавици за зачини на пазарот (претежно направени од железна жица), нашиот организатор на зачини е направен од висококвалитетен алуминиум, супер здрав и траен. Анодизирана, матна завршна површина од црн песок, отпорен на 'рѓа и отпорна на корозија. Погодно за влажни околини како што се кујна, бања и тоалетот. Завртки се направени од не'рѓосувачки челик, анти-кавга. Голем простор : 15,7 "(L) x 2,87" (W) x 2. Компактна решетка за големина, но сепак обезбедува огромен простор за складирање. Се одликува со оградување преку решетката за да ги задржи предметите и да ги спречи да паднат. Тој е дизајниран за современи куќи и современи хотели да висат и организираат вашиот зачин, мирудии и многу други предмети за домаќинството во ред. Мулти-намена : Монтажа на wallидот на кујната, бањата, над шпоретот или местото на countertop. Користете го ова на Чувајте мало шише со лосион, есенцијални масла, најважни бањи, навлажнувачи, мали занаетчиски тегли или што било друго што сакате да го прикажете! : Black Spice Rack X 2, хардверски пакет (за wallид монтирање) x 2, инструкција за инсталација x 1.


За производот

Избор на клиент

30 -ти Најдобар пријател роденденски подарок за нејзиниот подарок за него шише со вода од 16 мл Кантина Термос Подарок, за пешачење смешен
  • Новак

30 -ти Најдобар пријател роденденски подарок за нејзиниот подарок за него шише со вода од 16 мл Кантина Термос Подарок, за пешачење смешен

DEN 0.67

Ова шише со вода е изолирано со вакуум, што го одржува вашиот омилен пијалок ладен 24 часа или топло 12 час�

SDFSDFSD 17 мл вакуум изолирана шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе, патување со чаша, фласка, оригинална кожа завиткана БПА бесплатно,
  • Новак

SDFSDFSD 17 мл вакуум изолирана шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе, патување со чаша, фласка, оригинална кожа завиткана БПА бесплатно,

DEN 1.33

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

ЗЛДГИГ Нелеплива Тава Од Нерѓосувачки Челик Вок И Капак, Индукциски Тави Вок Останете Ладни Рачки, За Јајца Што Врие Вода, Тестенини
  • Новак

ЗЛДГИГ Нелеплива Тава Од Нерѓосувачки Челик Вок И Капак, Индукциски Тави Вок Останете Ладни Рачки, За Јајца Што Врие Вода, Тестенини

DEN 3494.88

Тавата / тавата е совршена големина за пржење месо, пржење зеленчук, пржење јајца, готвење риба, фахити �

Студии за дизајн на серии Ох за лисица, инспирација цитат, смешно, возрасно, минималистички постер, украс за дома, украси за соби во колеџ, wallидна
  • Новак

Студии за дизајн на серии Ох за лисица, инспирација цитат, смешно, возрасно, минималистички постер, украс за дома, украси за соби во колеџ, wallидна

DEN 646.40

Професионално печатено на хартија од 100lb Хартијата е без киселина со мазна завршница Архивските мастил�

Табла за миење на рака со табла за табли за табли за табли за табла за сечење плоча за табли за сечење плоча за складирање решетката
  • Новак

Табла за миење на рака со табла за табли за табли за табли за табла за сечење плоча за табли за сечење плоча за складирање решетката

DEN 1.33

Боја : Сина, розова, зелена Функција : Подарок за кујна и бар Прекрасен подарок за домаќинка Ефтина и кори

Торба за купување на Викторија Викторија, пастелна тонови на роза Гарланд Јасмин Корн Флор Класик Блум графички, еко-пријателска торба
  • Новак

Торба за купување на Викторија Викторија, пастелна тонови на роза Гарланд Јасмин Корн Флор Класик Блум графички, еко-пријателска торба

DEN 3.33

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Смешни Подлоги За Пијалоци Абсорбента Со Држач - 6 Парчиња Новина Подароци Сет-6 Изреки-Уникатен Подарок За Пријатели, Мажи, Жени, Домаќинство,
  • Новак

Смешни Подлоги За Пијалоци Абсорбента Со Држач - 6 Парчиња Новина Подароци Сет-6 Изреки-Уникатен Подарок За Пријатели, Мажи, Жени, Домаќинство,

DEN 239.84

БИДЕТЕ ЖИВОТОТ на ЗАБАВАТАприлично сме сигурни дека здодевното нема да биде еден збор што се користи за

Јахх сад за сад кујна двојна решетка за складирање кујнски сад за влечење на садови за садови Едноставна полица за складирање на држачи за
  • Новак

Јахх сад за сад кујна двојна решетка за складирање кујнски сад за влечење на садови за садови Едноставна полица за складирање на држачи за

DEN 0.67

Повторувајќи ја решетката за садови, заштедете простор, удобно складирање, слободно организирање, може

Колддринк Најдобри Нана некогаш подароци за баба од внук, внука-валентини Божиќни мајки Ден на подароци за неа, баба роденденски подароци-изолирани
  • Новак

Колддринк Најдобри Нана некогаш подароци за баба од внук, внука-валентини Божиќни мајки Ден на подароци за неа, баба роденденски подароци-изолирани

DEN 2.33

Најдобри баба подароци од внука внуканашата персонализирана баба кригла со сладок дизајн „Најдобра На

YGQZM Пластично сад за сушење на садови за сушење на садови за садови за кујнски лавици за складирање Домашни материјали Зелено бело
  • Новак

YGQZM Пластично сад за сушење на садови за сушење на садови за садови за кујнски лавици за складирање Домашни материјали Зелено бело

DEN 2759.84

Направено од ABS што е и отпорен на абење Обезбедете целосна употреба на просторот, дозволете да имате по�