PDGJG кујнски дренажен нож за ножеви решетката за сечење на таблата за сечење на таблата за табла за садови за капакот на капакот за складирање

PDGJG кујнски дренажен нож за ножеви решетката за сечење на таблата за сечење на таблата за табла за садови за капакот на капакот за

DEN 2.67

Достапност

Основата е стабилна и може да држи табли за сечење, капаци од тенџере и други кујнски прибор Четири слоеви табли за сечење се одделени за да заштедите простор и лесни за заземање. Конкавен третман во средина, лесен за преземање и употреба. Процес на сликање на железо, фирма за заварување, густа и издржлива. Дното е цврсто поддржано и поставено непречено и цврсто. Основата е стабилна и може да држи табли за сечење, капаци од тенџере и други кујнски прибор. Четири слоеви табли за сечење се одделени за да заштедите простор и лесни за заземање. Конкавен третман во средина, лесен за преземање и употреба. Процес на сликање на железо, фирма за заварување, густа и издржлива. Дното е цврсто поддржано и поставено непречено и цврсто. Име : Ironелезен повеќеслоен тенџере за покритие на тенџере. Големина : Околу 26 см долга*16 см ширина*21,8 см. и други кујнски прибор. Одборите за сечење на долниот слој се одделени за да заштедат простор и лесни за земање. непречено и цврсто. Пакување : (решетката за покривање на тенџере) x1 (со исклучок на предмети и поставени предмети) како резултат на мерењето на раката, има грешка во големината околу 1-2 см.


За производот

Избор на клиент

Домашна решетка за складирање, со кабинет за складирање и врати, повеќе нивоа метални шкафче - микробранова кафе со кафе, за садови, вино,
  • Новак

Домашна решетка за складирање, со кабинет за складирање и врати, повеќе нивоа метални шкафче - микробранова кафе со кафе, за садови, вино,

DEN 5919.84

Голем капацитет на оптоварување : Целокупните метални полици се изработени од висококвалитетен челик, �

ТЕНЏЕРЕ ЛИЈАНЈУ 1QT Со Капак, Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Од 1 Литар, Тава За Супа Од Млеко Во Мало Тенџере За Домашен Кујнски Ресторан, Долга
  • Новак

ТЕНЏЕРЕ ЛИЈАНЈУ 1QT Со Капак, Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Од 1 Литар, Тава За Супа Од Млеко Во Мало Тенџере За Домашен Кујнски Ресторан, Долга

DEN 255.84

Здрав материјал, тенџере од 1 литар е изработен од супериорен нерѓосувачки челик 18 / 10, тенџере од чист не

Големи очи риба 40oz Tumbler со рачка и капаче од слама едноставно и модерна, не'рѓосувачки челик изолирана кригла за патувања за топло
  • Новак

Големи очи риба 40oz Tumbler со рачка и капаче од слама едноставно и модерна, не'рѓосувачки челик изолирана кригла за патувања за топло

DEN 575.84

Цела ден изолација : Чувајте ги пијалоците на совршена температура во текот на целиот ден со нашиот Тумб

TWDYC 1pc Тенџере За Супа Од Нерѓосувачки Челик Топла Тенџере Со Капак За Тенџере Со Повеќе Функционални Котел За Готвење Со Висока Температура
  • Новак

TWDYC 1pc Тенџере За Супа Од Нерѓосувачки Челик Топла Тенџере Со Капак За Тенџере Со Повеќе Функционални Котел За Готвење Со Висока Температура

DEN 1.00

Премиум материјалот и уникатниот дизајн обезбедуваат супериорно задржување на топлина, па дури и дистр

Deayou 8 пакет јута торбичка за тотап, торба за подароци со рачка, јута плажа ламинат ентериер, торбичка за купување на намирници што може
  • Новак

Deayou 8 пакет јута торбичка за тотап, торба за подароци со рачка, јута плажа ламинат ентериер, торбичка за купување на намирници што може

DEN 1.67

Јута Пакет со вредност и совршена големина : Доаѓање со 8 пакувања торбички со тотап на јута Секој подаро

Лавици за вино LXDZXY, виси решетка за вино, држач за чаша за вино со вино, стаклена решетка за вино шампањ, решетката за стакленички решетки
  • Новак

Лавици за вино LXDZXY, виси решетка за вино, држач за чаша за вино со вино, стаклена решетка за вино шампањ, решетката за стакленички решетки

DEN 614.40

Големина : 50*35cm, 60*35cm, 80*35cm, 100*35cm Прилагодлив бум, дизајн на корисникот, лесен за решавање на високи и ниски

Бсли Подароци За Мајка Од Ќерка Син Деца-Роденденски Подароци За Мама-Идеални Подароци За Мама-Подароци За Денот На Мајките За Мама Нова
  • Новак

Бсли Подароци За Мајка Од Ќерка Син Деца-Роденденски Подароци За Мама-Идеални Подароци За Мама-Подароци За Денот На Мајките За Мама Нова

DEN 3.00

ИДЕАЛНИ ПОДАРОЦИ за МАМАоваа тамбла од нерѓосувачки челик ќе биде одличен подарок за мама во секоја при

Амбесон зеленило торба торба, хипстер инспирирана од апстрактна цртање чадор чадор лисја и многу други облици, торба за едно постелнина
  • Новак

Амбесон зеленило торба торба, хипстер инспирирана од апстрактна цртање чадор чадор лисја и многу други облици, торба за едно постелнина

DEN 361.60

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

Mxiaoxia 12 пакувања бисери прстени за салфетки, деликатна легура на салфетка за салфетка прстени со токи совршено декор за поставување
  • Новак

Mxiaoxia 12 пакувања бисери прстени за салфетки, деликатна легура на салфетка за салфетка прстени со токи совршено декор за поставување

DEN 3.00

Широко се применуваше во годишнината од свадбата, вечера со свеќи, Божиќ, Нова Година, годишнина од праз�

Јапонски ориз не стапки со ориз од ориз: симпатична форма, која стои ориз лажица, која служи скупер шпатула надградба и елегантни јапонски
  • Новак

Јапонски ориз не стапки со ориз од ориз: симпатична форма, која стои ориз лажица, која служи скупер шпатула надградба и елегантни јапонски

DEN 3.00

Раководот за ориз е одлична суштинска кујна за прибор за кујнски производи за дома, ресторани и хотел Со