МВП бејзбол на Роџер Климен - Нинтендо Супер НЕС

МВП бејзбол на Роџер Климен - Нинтендо Супер НЕС

DEN 100.00

Достапност

Само кертриџ Ако како ново : во совршена или мала состојба на недостаток. Ако е добро : има налепници (и), остатоци од налепници или мали проблеми. Ако е прифатливо има една или повеќе недостатоци : има налепници, етикети искинати, пожолтување, црн маркер на неа. Комплетирајте со игра, послужавник, инсерти и кутија. Кутијата е во добра форма со малку абење на рабовите и аглите. Играта и кутијата имаат налепници за изнајмување на нив. Играта е тестирана и работи.


За производот

Избор на клиент

N64 Пасош плус III
  • Новак

N64 Пасош плус III

DEN 639.84

Играјте PAL N64 игри на NTSC конзола или обратно Изградена во репродукција на акција N64 Играјте PAL N64 игри на NTS

Romgame 32 бит рачна конзола Видео игра со кертриџ картичка конзола картичка молнингенски англиски јазик нас верзија на американска
  • Новак

Romgame 32 бит рачна конзола Видео игра со кертриџ картичка конзола картичка молнингенски англиски јазик нас верзија на американска

DEN 3.33

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Lumines II - Sony PSP
  • Новак

Lumines II - Sony PSP

DEN 1046.40

Лиценцирана саундтрак со песни и музички видеа од денешните врвни музичари Безжична локална игра со дв�