Aditi Strider - USA Label FlashKit MD Electroless Gold PCB картичка за Sega Genesis Megadrive Video Game Console

Aditi Strider - USA Label FlashKit MD Electroless Gold PCB картичка за Sega Genesis Megadrive Video Game Console

DEN 2.33

Достапност

Користете ја оригиналната картичка за игри во САД/ЕУР за Mega Genesis Megadrive Game Card Користете Flash Kit MD Electress Gold PCB картичка, врвен квалитет, супер стабилна!. Репрограбилна количка. Играта може да се преработи преку нашиот уред за програмер Flash Kit, поддржува повеќе од 10000 препишувања. Поддржете ја максималната ROM големина 4 Mbyte (32 милиони битни). Со независно напојување, постабилно, не е лесно за оштетување. Секоја линија на податоци е соодветна на импеданса. Процес на заштита на животната средина во олово. Само 1x Flash Kit-MD игра само со кертриџ. Користете ја оригиналната картичка за игри во САД/ЕУР за Mega Genesis Megadrive Game Card. Користете Flash Kit MD Electress Gold PCB картичка, врвен квалитет, супер стабилна!. Репрограбилна количка. Играта може да се преработи преку нашиот уред за програмер Flash Kit, поддржува повеќе од 10000 препишувања. Поддржете ја максималната ROM големина 4 Mbyte (32 милиони битни). Со независно напојување, постабилно, не е лесно за оштетување. Секоја линија на податоци е соодветна на импеданса. Процес на заштита на животната средина во олово.


За производот

Избор на клиент

Overdlord 2 - PlayStation 3
  • Новак

Overdlord 2 - PlayStation 3

DEN 399.84

Приказната и акцијата пропуштена од страна на серијалот „Оверлирд“ трговска марка физичка комедија и

Corvette Evolution GT - Nintendo DS
  • Новак

Corvette Evolution GT - Nintendo DS

DEN 1.67

12 автомобили од најжешките производители 8 разновидни патеки поставени низ цела Европа До четири играч�

Класични уметнички желки Американски филм со целосна обвивка за обвивка за прекинувач OLED заштитник на декларатот на мат винилни налепници
  • Новак

Класични уметнички желки Американски филм со целосна обвивка за обвивка за прекинувач OLED заштитник на декларатот на мат винилни налепници

DEN 1.00

Модел на компатибилност : Склопот OLED заштитен случај е специјално дизајниран за модел на Switch OLED, кој мож�

ЈС: Ковчегот на Напистим
  • Новак

ЈС: Ковчегот на Напистим

DEN 1005.12

Битка против над 50 грозни чудовишта и огромни шефови Запознајте голем број на ликови, херои, непријател�

Nintendo DSI - Thurstmaster T -Strap Charger
  • Новак

Nintendo DSI - Thurstmaster T -Strap Charger

DEN 2.00

Компатибилен само со Nintendo DS Lite (без DSI) Каиш за Nintendo DSI или DS Lite со безбедносен лизгач Лесно за носење : Зем�