Меморија на скокач пакет Умпер Пак практичен, за конзола за игри

Меморија на скокач пакет Умпер Пак практичен, за конзола за игри

DEN 1592.00

Достапност

Овој скокач пакет е дизајниран за конзола за игри Ви овозможува да играте какви било игри за тоа не треба експанзија на меморија. Приклучете и играјте, нема потреба од возачи. Заменете го вашиот скршен или погрешен скокач Пак. За да го инсталирате скокачот PAK, вклучете го во портата за експанзија на меморијата на конзолата. Овој скокач пакет е дизајниран за конзола за игри. Ви овозможува да играте какви било игри за тоа не треба експанзија на меморија. Приклучете и играјте, нема потреба од возачи. Заменете го вашиот скршен или погрешен скокач Пак. За да го инсталирате скокачот PAK, вклучете го во портата за експанзија на меморијата на конзолата. Карактеристики : 1. Овој скокач пакет е дизајниран за конзола за игри. Ви дозволува да играте какви било игри за тоа не треба експанзија на меморија. Приклучете и играјте, нема потреба од возачи. Заменете го вашиот скршен или погрешен скокач Пак. За да го инсталирате скокачот PAK, вклучете го во портата за експанзија на меморијата на конзолата. Спецификации : Материјал : Апликабилен производ : За конзолизирање на играта : 5 * 4,6 * 4,6 см / 2.


За производот

Избор на клиент

PDP Nintendo DS Charter Kit - Minnie
  • Новак

PDP Nintendo DS Charter Kit - Minnie

DEN 1134.40

PDP Nintendo DS Charter Kit Minnie PDP Nintendo DS Charter Kit Minnie Комплетот за знаци на глувчето Minnie вклучува системски случај и и

Star Fox 64
  • Новак

Star Fox 64

DEN 3.33

3Д игра со стрелачи за движење 3Д игра со стрелачи за движење Системот Лилат е нападнат! Придружи се на Фо

RAID ON BUNGELING BAY COLECOVISION
  • Новак

RAID ON BUNGELING BAY COLECOVISION

DEN 1.67

Raid on Bungeling Bay Cole Covision Raid on Bungeling Bay Cole Covision Raid On Bungeling Bay е за Cole Covision / Adam Castridge, потребен е модул за супер игр�

Рајски рај 3D - Nintendo 3DS
  • Новак

Рајски рај 3D - Nintendo 3DS

DEN 3.33

15 фази, 40 риби и над 100 парчиња справи Различни техники на риболов, од риболов со мамки до летање...

ЈС: Ковчегот на Напистим
  • Новак

ЈС: Ковчегот на Напистим

DEN 1005.12

Битка против над 50 грозни чудовишта и огромни шефови Запознајте голем број на ликови, херои, непријател�

Logitech nintendo ds lite playgear џеб
  • Новак

Logitech nintendo ds lite playgear џеб

DEN 680.00

Го одржува вашиот DS Lite безбеден и воспоставен додека сте во движење Конструкцијата поликарбонат става �

Wii Wired Z -Chuk - бело
  • Новак

Wii Wired Z -Chuk - бело

DEN 2.67

Компатибилен со Wii Motion PlЦелосно компатибилен со сите далечини на Wii Најсовремена технологија за движење

Со „Вкрстена теза × Јапонија радио специјално издание на судбината будење со Бога“ Крст тезата Оригинална радио ЦД Судбина на будење и Бог
  • Новак

Со „Вкрстена теза × Јапонија радио специјално издание на судбината будење со Бога“ Крст тезата Оригинална радио ЦД Судбина на будење и Бог

DEN 1.00

Увоз на игра јапонска верзија Компатибилен со американските системи (слободен регион) Јапонски јазик (�

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, на конзолата за игри на мајка ми се менува анти-гребење со анти-гребење со 3 парчиња PC Пет-парчиња
  • Новак

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, на конзолата за игри на мајка ми се менува анти-гребење со анти-гребење со 3 парчиња PC Пет-парчиња

DEN 2.67

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз