За PS4 Нормално - Аниме jujutsu itadori kaisen no yuji gojo satoru kugisaki inumaki nogara toge ps4 или ps5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори декорална винил DUC -4858

За PS4 Нормално - Аниме jujutsu itadori kaisen no yuji gojo satoru kugisaki inumaki nogara toge ps4 или ps5 налепница за кожа за PlayStation

DEN 1464.00

Достапност

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии. Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Опис на производот : PS4 PS5 налепница на кожата Имаме целосни верзии како што се : PS4 Normal, PS4 SLIM, PS4 PRO, PS5 DISC, PS5 DIGITAL MODLE COLLESS SHICKER SKINCE за PS4 PS5 PLAYSTATION 4 PLAYSTATION 5 лесен за употреба и лепење.


За производот

Избор на клиент

Откровенија на Assassin's Creed
  • Новак

Откровенија на Assassin's Creed

DEN 3.00

Станете постојни од кога и да било, смртоносни вештини на поумна, поефикасна и погубна Езио и брзо ги ели

MLB 06 Шоуто - PlayStation 2
  • Новак

MLB 06 Шоуто - PlayStation 2

DEN 195.68

Пробајте режим за кариера, режим на ривалство и други нови режими на игра Сите нови механичари за игри к�

FIFA 15 Ultimate Team Edition
  • Новак

FIFA 15 Ultimate Team Edition

DEN 1.33

Ultimate Team Edition вклучува Ultimate Team Gold Packs, прослави, комплети и многу повеќе Ги моделира емоциите на сите 22 игр�

Класични уметнички желки Американски филм со целосна обвивка за обвивка за прекинувач OLED заштитник на декларатот на мат винилни налепници
  • Новак

Класични уметнички желки Американски филм со целосна обвивка за обвивка за прекинувач OLED заштитник на декларатот на мат винилни налепници

DEN 1.00

Модел на компатибилност : Склопот OLED заштитен случај е специјално дизајниран за модел на Switch OLED, кој мож�

Хобитот
  • Новак

Хобитот

DEN 2.67

Играјте како омилени ликови од хобит филмовите, вклучувајќи ги Билбо, Гандалф и џуџињата : Торин, Фили, К�

Nintendo ds lite морнарица сина
  • Новак

Nintendo ds lite морнарица сина

DEN 160.00

DS Lite не игра само DS Games исто така има и дополнително пристаниште за Game Boy Advance Game Paks Добијте до 19 часа конт�