Прилагодливо Работно Капаче со Копче, цибетот го отвора прозорецот Хируршка Капа Лента За Потење, Вратоврска Капи Со Лак Коса Крцкава

Прилагодливо Работно Капаче со Копче, цибетот го отвора прозорецот Хируршка Капа Лента За Потење, Вратоврска Капи Со Лак Коса Крцкава

DEN 159.68

Достапност

100% Полиестер Мек Материјал - хируршка капа користете хуманизиран дизајн и изберете мек, удобен, пријателски за кожата, лесен полиестер што дише. Капачето за чистење е супер растегливо што нема да ви предизвика главоболка. Можете лесно да го носите ова 14 часа директно. Оваа работна капа ги прави вашите долги работни денови многу поудобни.Косата со лак е изработена од полиестер, гумена лента. Содржи Коса - оваа буфантна капа ја покрива косата и останува на место дури и кога сте активни и носите штит за лице.Има многу малку лизгање, без влакна што ви се лизгаат во лицето.Вие не ќе треба да се прилагоди копчиња шапка на целиот ден. Одговара на секоја глава - не е премногу голема и одговара на секоја глава совршено, овие прилагодливи работни капачиња имаат одличен еластичен завој на задната страна и дизајнот на копчињата, можете едноставно да ја прилагодите затегнатоста за да се вклопите во различни форми на глава и типови коса на мажи и жени. Дизајн На копчиња И Дизајн На Лента за Пот : можете да ги закачите ремените на копчињата наместо на ушите, што може да ви обезбеди поудобен начин за носење маска.Ублажете ја болката во ушите.Лента за потење преку челото што може брзо да го апсорбира целото потење за да го одржува челото чисто суво и свежо долго време. Широко Апликации : Нашата работна капа е широко користена во секојдневниот живот,како што се спа за убавина, теретана, готвач, нега на лице, заштита на домот, готвење и друга работа. Може да работи како хируршка капа, капа за хирург, капа за чистење анестезија, ноќна капа, шамија, исто така одличен подарок за медицински сестри, стоматолог, пациенти, готвачи, колеги, пријатели, членови на семејството итн. Стил : Унисекс Работна капа со лак коса крцкава.


За производот

Избор на клиент

Исцели 8 парчиња бебе лофо -бања за деца бања лофта бања животни ексфолирајќи го телото со цртан филм за цртани туш, туш туш, лофулах, лице
 • Новак

Исцели 8 парчиња бебе лофо -бања за деца бања лофта бања животни ексфолирајќи го телото со цртан филм за цртани туш, туш туш, лофулах, лице

DEN 1.33

Сунѓер за бања со виножитонаправен со висок степен на материјал, издржлив и практичен за употреба на ла�

Ylast Бришење на нараквици од кал, крпа за триење на туш, чистач на телото, супер -влакна, се користи за чистење на рацете, нозете, градите,
 • Новак

Ylast Бришење на нараквици од кал, крпа за триење на туш, чистач на телото, супер -влакна, се користи за чистење на рацете, нозете, градите,

DEN 1.33

1 Меки материјал : Оваа крпа за нараквици за триење е изработена од памучен материјал, површината е груба

Сунѓер за Бања за пилинг, Ултра Мек Сунѓер За Туширање На Телото За Бања, Супер Мек Пилинг За Чистење На Бања Мртва Кожа, Магичен пилинг сунѓер
 • Новак

Сунѓер за Бања за пилинг, Ултра Мек Сунѓер За Туширање На Телото За Бања, Супер Мек Пилинг За Чистење На Бања Мртва Кожа, Магичен пилинг сунѓер

DEN 191.20

●Висококвалитетен Сунѓер За Тело ● користи висококвалитетен ПВА сунѓер, designedономски дизајниран и има

Туш Пароброд Ароматерапија-Бомби За Капење Со Природни Состојки, Овошна Арома На Чајно Дрво Од Портокалова Боровинка, Слатки Туш Бомби
 • Новак

Туш Пароброд Ароматерапија-Бомби За Капење Со Природни Состојки, Овошна Арома На Чајно Дрво Од Портокалова Боровинка, Слатки Туш Бомби

DEN 2.33

?МирисСативен : овој релаксирачки туш се топи ги содржи возвишените мириси На АСладок Портокал; БЧајно Д

Сугоји Трајни Нетоксични Совети За Тетоважа За Еднократна Употреба, Чисти Игли За Тетоважа за Еднократна употреба, За Комплицирана Работа За
 • Новак

Сугоји Трајни Нетоксични Совети За Тетоважа За Еднократна Употреба, Чисти Игли За Тетоважа за Еднократна употреба, За Комплицирана Работа За

DEN 0.67

Спецификација : Опис : ова капаче за игла за тетоважа може да создаде вакуум сличен ефект за контрола на �

2 Парчиња Прилагодлива Продавница За Миленичиња Работа Матирани Капи Салон За Убавина Работна Капа Струже Капи Со Копче, Јапонија Цветни
 • Новак

2 Парчиња Прилагодлива Продавница За Миленичиња Работа Матирани Капи Салон За Убавина Работна Капа Струже Капи Со Копче, Јапонија Цветни

DEN 3.33

100% Полиестер Дише вградената лента за потење може брзо да ја апсорбира потта и да го одржува челото суво

2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, симпатична работна капаче за прилагодување на снешкото со копче и џемпери
 • Новак

2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, симпатична работна капаче за прилагодување на снешкото со копче и џемпери

DEN 2.33

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Исцена рачка чиста четка за четки за тело чистење на телото за чистење на пешкири за чистење рачно четка за бања, шрафски крпи, ексфолирачки
 • Новак

Исцена рачка чиста четка за четки за тело чистење на телото за чистење на пешкири за чистење рачно четка за бања, шрафски крпи, ексфолирачки

DEN 2.67

Суво четка за тело фино изработка на нашата четка за грб ви овозможува услужен живот и нежни детали Четк

Lzlyer Туш Стол Тоалет Када Водоотпорен Пренослив Кревет Комода Стол Бања, Погоден За Дебели Возрасни, Постари Лица, Бремени Жени, Лица Со Посебни
 • Новак

Lzlyer Туш Стол Тоалет Када Водоотпорен Пренослив Кревет Комода Стол Бања, Погоден За Дебели Возрасни, Постари Лица, Бремени Жени, Лица Со Посебни

DEN 1550.40

Прилагодлива ВисинаСобранието Е Брзо и Лесно Лесно Прилагодување Без Алатки Подигнете ја Или Спуштете

Kesyoo 5 компјутери капаче за туширање за еднократно капаче за капење Цртано капаче за туширање Цртано капаче за капење Возрасни капачиња
 • Новак

Kesyoo 5 компјутери капаче за туширање за еднократно капаче за капење Цртано капаче за туширање Цртано капаче за капење Возрасни капачиња

DEN 2.33

Bathingените капење : Погодно за жени кога се сочинуваат, отстрануваат шминка, чистете или капете Капа за ка

ВОВОЛО 30-Пакет Пот Влошки За Еднократна Употреба Летни Пазуви Налепници Заптивка Памучна Пазуви Штитник Против Апсорпција На Пот-Бел
 • Новак

ВОВОЛО 30-Пакет Пот Влошки За Еднократна Употреба Летни Пазуви Налепници Заптивка Памучна Пазуви Штитник Против Апсорпција На Пот-Бел

DEN 2.33

Мала тежина и пренослив, речиси невидлив; Одржувајте ја омилената површина на пазувите без дамки;Ве Одр�

2 ПЦС медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, космичко ryвездено небо галаксија прилагодливо работно капаче со копче и џемпери
 • Новак

2 ПЦС медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, космичко ryвездено небо галаксија прилагодливо работно капаче со копче и џемпери

DEN 1.00

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката