Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, сончоглед цвет цвет жолта уметност

Медицински капачиња за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, сончоглед цвет цвет жолта уметност

DEN 201.44

Достапност

100% полиестер Затворање на влечење. Дизајн на торбичка и копче за конска опашка - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои се погодни за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Lorvies 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и лента од лента за жени долга коса апсорбира пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.


За производот

Избор на клиент

СОТИЦА 100 ПАРЧИЊА Капаци За Кабел За Клип И 6 ПАРЧИЊА Лента За Држење, Ракави За Кабел За Штипки И Црна Обвивка За Зафат за Материјали За
 • Новак

СОТИЦА 100 ПАРЧИЊА Капаци За Кабел За Клип И 6 ПАРЧИЊА Лента За Држење, Ракави За Кабел За Штипки И Црна Обвивка За Зафат за Материјали За

DEN 3.00

Quopping SHOPPINGточната големина на капакот на кабелот за клип е 5 x 60 см (2 x 24 инчи), 100 по кутија, висок квалитет В

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, камелеон рептил гуштер зелена прилагодлива работна капа со копче и џемпери
 • Новак

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, камелеон рептил гуштер зелена прилагодлива работна капа со копче и џемпери

DEN 201.44

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

2 пакувања прилагодливи работни капачиња буфантна капа со копче за истегнување на лентата за вртење на грбот за жени за жени ретро шема
 • Новак

2 пакувања прилагодливи работни капачиња буфантна капа со копче за истегнување на лентата за вртење на грбот за жени за жени ретро шема

DEN 223.84

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Womenените што можат да се користат за истегнување на полите на косата, тигар отпечатоци зебра двојни слоеви водоотпорна капа за бања
 • Новак

Womenените што можат да се користат за истегнување на полите на косата, тигар отпечатоци зебра двојни слоеви водоотпорна капа за бања

DEN 1.67

Направено од 100% полиестер со еластичен опсег за истегнување и сместување на повеќето големини на глава�

Рачно Изработена Хартија Печатена Капа За Туширање Двојна Водоотпорна Капа За Капење Еластична Капа За Коса За Капење За Повеќекратна
 • Новак

Рачно Изработена Хартија Печатена Капа За Туширање Двојна Водоотпорна Капа За Капење Еластична Капа За Коса За Капење За Повеќекратна

DEN 1.00

Двослоен Водоотпорен : Рачно Изработеното Капаче За Туширање Печатено На Хартија Содржи Два Слоја, Вклу

80 Еез Сунѓери За Капење Туш Луфа Рефус 40гр Сунѓери За Туширање Пилинг Туш Пуф Топка Бања Решетка Пуф Миење Тело Чистач За Мажи И Жени Деца
 • Новак

80 Еез Сунѓери За Капење Туш Луфа Рефус 40гр Сунѓери За Туширање Пилинг Туш Пуф Топка Бања Решетка Пуф Миење Тело Чистач За Мажи И Жени Деца

DEN 3.00

Изобилство Количини : ќе добиете 80 парчиња туш сунѓер луфа во 8 различни бои, вклучувајќи црна, бела, розо

50 парчиња Професионални Игли За Нано Микролејдинг со Дијаметар од 0,18 Мм Рачни Сечила За Веѓи За Еднократна Употреба Постојана Шминка Обезбедува
 • Новак

50 парчиња Професионални Игли За Нано Микролејдинг со Дијаметар од 0,18 Мм Рачни Сечила За Веѓи За Еднократна Употреба Постојана Шминка Обезбедува

DEN 383.84

Индивидуално спакувани и стерилизирани, Со Датум на истекување и Број На Лот Нашите игли за микроблејди

Брза магија суво капаче за женски бања Супер апсорбирана микрофибер крпа суво коса капа за туширање, женско капаче за туширање со долга коса J211113
 • Новак

Брза магија суво капаче за женски бања Супер апсорбирана микрофибер крпа суво коса капа за туширање, женско капаче за туширање со долга коса J211113

DEN 2.00

Микрофибер Супер апсорбирачки Супер абсорбента, сува коса брзо, заштедете време, суво природно и намале

Пракса За Празна Тетоважа На Кожата-WZPB 5Pcs Тетоважа Пракса Кожа Мека силиконска 8x12 Лажна Кожа 3mm Дебела Тетоважа Кожа За Почетници
 • Новак

Пракса За Празна Тетоважа На Кожата-WZPB 5Pcs Тетоважа Пракса Кожа Мека силиконска 8x12 Лажна Кожа 3mm Дебела Тетоважа Кожа За Почетници

DEN 1.00

Вистински Допир На Кожатакожата за вежбање тетоважи е изработена од мек силиконски материјал и има сли�

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, аниме за Ноќта на вештерките црна бела шема Прилагодливо работно капаче
 • Новак

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, аниме за Ноќта на вештерките црна бела шема Прилагодливо работно капаче

DEN 201.44

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Тетоважа Напојување Комплет Тетоважа Моќ, Привремена Тетоважа Напојување Педалата За Напојување Кабел Кабел Прилагодлив Напон Моќен Комплет
 • Новак

Тетоважа Напојување Комплет Тетоважа Моќ, Привремена Тетоважа Напојување Педалата За Напојување Кабел Кабел Прилагодлив Напон Моќен Комплет

DEN 303.04

комплет за додатоци ЗА тетоважи МОЌЕН : Вградено движење со висока ефикасност, моќни перформанси, излез�

Нежна Поправка Тетоважа Поправка Последователна Нега Трајно Обновување На Шминка Тетоважа Крем За Нега Витаминска Маст Крем Гел 10 парчиња
 • Новак

Нежна Поправка Тетоважа Поправка Последователна Нега Трајно Обновување На Шминка Тетоважа Крем За Нега Витаминска Маст Крем Гел 10 парчиња

DEN 3.33

Нежни и безбедни состојки : не само што можат да ви дадат меки усни, туку и да ги заштитат, поправаат и нав

Комплет за Пирсинг на Носот рејл 2 парчиња пиштол за Пирсинг на Носот за Еднократна Употреба вградена обетка за нос со 12 парчиња Комплет
 • Новак

Комплет за Пирсинг на Носот рејл 2 парчиња пиштол за Пирсинг на Носот за Еднократна Употреба вградена обетка за нос со 12 парчиња Комплет

DEN 1.33

● Пакетот Вклучува секое пакување вклучува 2 парчиња пиштол за самопробивање на носот за еднократна уп

4 парчиња сатен-сатен-сатен-сатенски капачиња прилагодени капачиња за стилизирање на косата печати голем двоен слој свилен капа за капакот
 • Новак

4 парчиња сатен-сатен-сатен-сатенски капачиња прилагодени капачиња за стилизирање на косата печати голем двоен слој свилен капа за капакот

DEN 287.84

Сатен Затворање на влечење Останете на Snug цела ноќ квалитетот на свилената хауба за кадрава коса е неве