2 пакувања Крејонска боја триаголник векторска капаче за чистење, прилагодлива вратоврска назад, една големина на главата на главата за жени долга коса

2 пакувања Крејонска боја триаголник векторска капаче за чистење, прилагодлива вратоврска назад, една големина на главата на главата

DEN 1.67

Достапност

100% полиестер Затворање на влечење. Дишењето џемпери : капачето за чистење е изработено од полиестер, дише, лесен, пријателски на кожата и брзо суво. Внатрешноста на позицијата на границата со капа е дизајнирана со абсорбента крпа од пот пот, што ве прави удобно за целодневно носење и го одржува челото суво . прилагодлива вратоврска на вратоврската : овие буфантни капи доаѓаат со прилагодлива лента и дизајн на вратоврска, што е Погодно е да ја прилагодите големината на ова хируршко капаче. Една просечна големина достапна за главата на повеќето луѓе. Без оглед на долгата коса или кратка коса, ова буфално капаче може целосно да ја покрие . капачиња на копчињата : нашата капа за чистење со копчиња за да ги заштитиме ушите од маска за носење. Можете да ги ставите лентите за маски околу копчињата наместо ушите, тоа е поудобен начин да носите маска за лице, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или сите други кои треба да носат маска долго време . широко користена работна капа - Овие работни капачиња со копчиња се многу стилски и привлечни за медицинска работа, чистење на куќи, бањата за убавина, салата, готвач, нега на лицето, капаче за спиење, готвење и друга работа. Прилагодливото работно капаче го прави вашиот живот попогодно. Медицинската сестра нема да избледи и да се смалува по неколку пати миење . Вклучен е 2 пакет. Дишењето џемпери : капачето за чистење е изработено од полиестер, дише, лесен, пријателски на кожата и брзо суво. Внатрешноста на позицијата на границата со капа е дизајнирана со абсорбента крпа од пот, што ве прави удобно за целодневно носење и го одржува челото суво. Прилагодлива вратоврска назад капа : Овие буфални капи доаѓаат со прилагодлив дизајн на лента и вратоврска, што е погодно за да ја прилагодите големината на ова хируршко капаче.


За производот

Избор на клиент

Електрична Машина За Веѓи, Уред За Шминка За Убавина Дигитален Дисплеј Полу Постојан Комплет За Пенкало За пенкало За усни За Веѓи Пенкала
 • Новак

Електрична Машина За Веѓи, Уред За Шминка За Убавина Дигитален Дисплеј Полу Постојан Комплет За Пенкало За пенкало За усни За Веѓи Пенкала

DEN 1684.96

ДИГИТАЛЕН ЕКРАН : може да ја покаже моќноста, брзината, режимот и работната состојба на машината Лесно р�

Електрична четка за чистење на електрична четка за чистење на домаќинства 6 заменливи четки за чистење глави за полнење безжичен меур
 • Новак

Електрична четка за чистење на електрична четка за чистење на домаќинства 6 заменливи четки за чистење глави за полнење безжичен меур

DEN 1147.04

【Батерии со голем капацитет за туширање】 користи полнење со USB TypeC, со голем капацитет на батеријата и м

2 компјутери прилагодливи работни капачиња буфантна капа со копче затегната лента вратоврски на вратоврски за чистење капи за жени
 • Новак

2 компјутери прилагодливи работни капачиња буфантна капа со копче затегната лента вратоврски на вратоврски за чистење капи за жени

DEN 223.84

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Работна капа со копчиња медицинска сестра буфантна капа малку среќна симпатична еднорог со капаче за чистење на виножито за жени долга
 • Новак

Работна капа со копчиња медицинска сестра буфантна капа малку среќна симпатична еднорог со капаче за чистење на виножито за жени долга

DEN 3.33

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Нори Коњак сунѓер лице куркума/природно влакно/за сите типови на кожа/чистење и ја ексфолира кожата/дневната употреба/нега на кожата рутина/веган/чувствителна
 • Новак

Нори Коњак сунѓер лице куркума/природно влакно/за сите типови на кожа/чистење и ја ексфолира кожата/дневната употреба/нега на кожата рутина/веган/чувствителна

DEN 171.36

Природно влакно Коњак Природно влакно Коњак Да се ​​исчисти, ексфолира, регенерира и врати сјајноста н

Исцелен скалп електричен чистач 1 поставен електричен четка за тело за полнење на четката што може да се издвои за ексфолијација за ексфолијација
 • Новак

Исцелен скалп електричен чистач 1 поставен електричен четка за тело за полнење на четката што може да се издвои за ексфолијација за ексфолијација

DEN 547.04

Дизајнирано со дупка за виси, направете четката да може да се обеси директно, лесна за складирање Направ

2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, Божиќно скејт на дрвена прилагодлива работна капа со копче и џемпери
 • Новак

2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, Божиќно скејт на дрвена прилагодлива работна капа со копче и џемпери

DEN 2.33

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Лурос силиконски чистачи силиконски тело чистач за лице чистач од ананас форма преносна четка за мелење за туширање за масирање на мртви отстранувачи
 • Новак

Лурос силиконски чистачи силиконски тело чистач за лице чистач од ананас форма преносна четка за мелење за туширање за масирање на мртви отстранувачи

DEN 175.84

Се силиконска четка за туширање е изработена од висококвалитетни материјали и е издржлива Силиконска ч

Четка за тело со влакна од канегогат - четка за туширање со меки влакната - со рачка од дрво Хиноки - направена во Јапонија - кратка рачка
 • Новак

Четка за тело со влакна од канегогат - четка за туширање со меки влакната - со рачка од дрво Хиноки - направена во Јапонија - кратка рачка

DEN 349.28

Четка за тело со мек допир ја ексфолира кожата и ги отстранува нечистотиите и мртвите клетки на кожата,

Зиукенр 2-пакет ултра мека бања сунѓери, 3Д ултра мека ексфолирачка бања сунѓери, возрасни деца и сунѓери за породилно бања, еднократно
 • Новак

Зиукенр 2-пакет ултра мека бања сунѓери, 3Д ултра мека ексфолирачка бања сунѓери, возрасни деца и сунѓери за породилно бања, еднократно

DEN 1371.20

Лесна и брза длабока ексфолијација : 3Д двострана текстура на испакнатина за природно чистење за да се о�

Јарболот Тркач Тетоважа Пенкало Машина Безжична Батерија Ротациона Тетоважа Пиштол Мал За Контрола На Удобност Моќност На Моторот Без Четки
 • Новак

Јарболот Тркач Тетоважа Пенкало Машина Безжична Батерија Ротациона Тетоважа Пиштол Мал За Контрола На Удобност Моќност На Моторот Без Четки

DEN 4784.00

Доживејте Софистициран Дизајн : пенкалото За Тетовирање На Јарболот овозможува посилни моторни и батер

Шарени Мермер Пастелни Розова Сина Виолетова Капа за Туширање &засилувач; Капа За Бања, Водоотпорна Капа За Коса За Повеќекратна Употреба
 • Новак

Шарени Мермер Пастелни Розова Сина Виолетова Капа за Туширање &засилувач; Капа За Бања, Водоотпорна Капа За Коса За Повеќекратна Употреба

DEN 3.33

Материјал За Повеќекратна Употреба : Водоотпорна Ткаенина+ Пева Постава, Оваа Прекрасна Шарена Мермерн�

Сатенски хаоти за црни жени, свилена хауба за кадрава хаубата за коса за плетенки, сатенска хауба за спиење свилена хаубата за коса
 • Новак

Сатенски хаоти за црни жени, свилена хауба за кадрава хаубата за коса за плетенки, сатенска хауба за спиење свилена хаубата за коса

DEN 3.00

· Различни употреби на хаубата за коса Свилената хауба за кадрава коса е навистина погодна за секојднев

Бомби За Капење За Деца Со Играчки Внатре За Девојчиња Момчиња - 12 Рачно Изработени Деца Меур Бања Гази Бомба Со Изненадувачки Морски Животни
 • Новак

Бомби За Капење За Деца Со Играчки Внатре За Девојчиња Момчиња - 12 Рачно Изработени Деца Меур Бања Гази Бомба Со Изненадувачки Морски Животни

DEN 2.00

ДЕТСКИ БОМБИ ЗА КАПЕЊЕ СО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ВНАТРЕима различни играчки за изненадување во секоја топка за б�