Налепници За Мирис За Еднократна употреба За Маска За Лице, Налепница За Дезодоранси За Здрави Растителни Есенцијални Масла За Заштита На Лицето, Отстранете Го Мир

Налепници За Мирис За Еднократна употреба За Маска За Лице, Налепница За Дезодоранси За Здрави Растителни Есенцијални Масла За Заштита

DEN 174.08

Достапност

}Креативен Дизајн● иновативен метод за задржување на мириси Висококвалитетната и компактна ткаенина содржи рафална мушка со налепница на грбот, која може да се залепи на маската. Со мал, можете лесно да дишете, да се збогувате со задушувањето и повеќе да не ја поднесувате неволјата на калливиот здив во маската. ●Миризливи Рафални Монистра● внатре во лепенката има мали миризливи монистра, кои пукаат со стискање. Мирисот на лимонска трева е освежувачки. Оригиналното природно растително есенцијално масло испушта природен мирис. Мирисот трае неколку часа и е безбеден и не иритирачки. ●Тркалезен Памучен Лим За Еднократна употреба тркалезни влакна памучен лист со дијаметар од ОКОЛУ 14ММ, едната страна е леплива. Нема непријатност дури и ако е прикачена на внатрешноста на маската и ја допира кожата. Мека и пријателска за кожата, со безбеден материјал. €Мали и Преносни●Земете Го И користете го во секое време, насекаде. Оваа налепница за заштита на лицето, може да се носи со вас и не зазема премногу простор или ве прави да се чувствувате тешки. Може да се користи во секое време кога е потребно за ублажување на мирисот, срамот и непријатноста. ●Лесен За Употреба Откако ќе ги измиете рацете, отстранете соодветна количина налепници, залепете ги одвнатре или однадвор од маската и исцедете ги пукнатите монистра во лепенката. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. }Креативен Дизајн● иновативен метод за задржување на мириси. Висококвалитетната и компактна ткаенина содржи рафална мушка со налепница на грбот, која може да се залепи на маската. Со мал, можете лесно да дишете, да се збогувате со задушувањето и повеќе да не ја поднесувате неволјата на калливиот здив во маската. ●Миризливи Рафални Монистра● внатре во лепенката има мали миризливи монистра, кои пукаат со стискање.


За производот

Избор на клиент

2 компјутери Супер мека ексфолирачка бања сунѓер, ултра меки сунѓери за бања за туш еднократно 3Д бања сунѓер туш четка за туширање
 • Новак

2 компјутери Супер мека ексфолирачка бања сунѓер, ултра меки сунѓери за бања за туш еднократно 3Д бања сунѓер туш четка за туширање

DEN 191.84

Список на пакување : ќе добиете 2 розови супер меки ексфолирачки сунѓер за бања Ултра меки сунѓери за чис

3 Пакувајте Килибарни Стаклени Шишиња ЗА Дезодоранси Самостојни Контејнери За Дезодоранси Што Се Полнат Ролни Шишиња Со Дезодоранси За
 • Новак

3 Пакувајте Килибарни Стаклени Шишиња ЗА Дезодоранси Самостојни Контејнери За Дезодоранси Што Се Полнат Ролни Шишиња Со Дезодоранси За

DEN 2.33

Ќе добиете 3 пакети празни стаклени шишиња со ролери, одлична вредност за да ја исполните вашата секојдн

2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, симпатична работна капаче за прилагодување на снешкото со копче и џемпери
 • Новак

2 компјутери медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, симпатична работна капаче за прилагодување на снешкото со копче и џемпери

DEN 2.33

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Постојана Шминка Тетоважа Мастило Веѓа Усни Тетоважа Постојана Шминка Тетоважа Мастило Мастило Сет За Тетоважа Машина Тетоважа
 • Новак

Постојана Шминка Тетоважа Мастило Веѓа Усни Тетоважа Постојана Шминка Тетоважа Мастило Мастило Сет За Тетоважа Машина Тетоважа

DEN 435.20

8 ОПЦИИ за БОИ пигментот за Тетовирање има 8 различни бои на располагање, можете да изберете според вашит

Силиконска четка за грб на туш, четка за силиконски тело, четка за силиконска када, длабоко чиста и заживувачка кожа твоја, четка за тело
 • Новак

Силиконска четка за грб на туш, четка за силиконски тело, четка за силиконска када, длабоко чиста и заживувачка кожа твоја, четка за тело

DEN 1.00

Силиконскиот грб на грбот зголемена должина на 70 см, го олеснува да го достигнете целото тело и да ја заш

2 парчиња Подлога За Пот На Пазувите Збогум Лепило Дезодера Пазувите Антиперспирант Кујна,Јадење &засилувач; Бар Наизменична Струја Канал За
 • Новак

2 парчиња Подлога За Пот На Пазувите Збогум Лепило Дезодера Пазувите Антиперспирант Кујна,Јадење &засилувач; Бар Наизменична Струја Канал За

DEN 1.00

100% Полиестер Карактеристики : И Висококвалитетна Мала Тежина; Преносливата Тесна Страна На Подлогата Т�

Исцелите 4 парчиња туш капа за коса за мажи за мажи капачиња за коса за жени капачиња за туширање за мажи салон капа за коса, спиење
 • Новак

Исцелите 4 парчиња туш капа за коса за мажи за мажи капачиња за коса за жени капачиња за туширање за мажи салон капа за коса, спиење

DEN 0.67

Сатен, Пева Покривка за глава за спиење : Големината на нашето капаче за бања е со разумно дизајнирана, ш�

Doitool сатен за коса за коса 2 парчиња капа за туширање со двојно слој капа за бања, еластична лента капа за капење туш за коса, обвивка
 • Новак

Doitool сатен за коса за коса 2 парчиња капа за туширање со двојно слој капа за бања, еластична лента капа за капење туш за коса, обвивка

DEN 125.76

Со еластичен дизајн, погоден за различните луѓе, една големина е погодна за многу луѓе Произведено со пр

Тетоважа Пракса Кожа, Гумена Тетоважа Кожа за Пракса, Силиконска Кожа со Исклучителна Шема, Уметници и Почетници Тетоважа Материјали
 • Новак

Тетоважа Пракса Кожа, Гумена Тетоважа Кожа за Пракса, Силиконска Кожа со Исклучителна Шема, Уметници и Почетници Тетоважа Материјали

DEN 156.64

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : материјалот е безбеден и без мирис, близу до човечкото тело, така што може �

Cabilock Gauntlet 2pcs ексфолирајќи го грбот на ракавици Постави природни влакна за туш сунѓер за миење садови за чистење на бањата за тело за
 • Новак

Cabilock Gauntlet 2pcs ексфолирајќи го грбот на ракавици Постави природни влакна за туш сунѓер за миење садови за чистење на бањата за тело за

DEN 192.00

Може да се фаќа за да генерира богата пена Дензифицираната пена може подобро да ја исчисти кожата, да се

Исценета 1 поставена бања за бања, бања, чистење сунѓер пешкир, сет за чистење на телото сунѓер бања, сунѓер, сунѓер, сунѓер, полиестер
 • Новак

Исценета 1 поставена бања за бања, бања, чистење сунѓер пешкир, сет за чистење на телото сунѓер бања, сунѓер, сунѓер, сунѓер, полиестер

DEN 213.44

Сушички сунѓер за туш за да се одржи суво после секоја употреба, совршен додаток за капење за дома или ек