Велиестр 20 парчиња Влошки За Пазувите - Штитови За Пот-ЦРНО

Велиестр 20 парчиња Влошки За Пазувите - Штитови За Пот-ЦРНО

DEN 3.00

Достапност

- Мала тежина и пренослив, речиси невидлив;Одржувајте ја омилената површина на пазувите без дамки;Ве Одржува ладни и суви;Погоден и за млади и за стари - Големина : 95мм х 120мм ;Дебелина : 2мм ;Тежина : околу 2,3 Гр по парче ;способност за апсорпција На Вода по парче : ● 15мл. - КОЛИЧИНА : 20 ПАРЧИЊА(10 пара); Боја : црна боја ; Материјал : неткаени ткаенини, воздушна хартија. - Целосно апсорбирајте ја потта на пазувите, бидете ладни и суви, се однесува на жени со долг ракав. - Мала тежина и пренослив, речиси невидлив;Одржувајте ја омилената површина на пазувите без дамки;Ве Одржува ладни и суви;Погоден и за млади и за стари. - Големина : 95мм х 120мм ;Дебелина : 2мм ;Тежина : околу 2,3 Гр по парче ;способност за апсорпција На Вода по парче : ● 15мл. - КОЛИЧИНА : 20 ПАРЧИЊА(10 пара); Боја : црна боја ; Материјал : неткаени ткаенини, воздушна хартија. - Целосно апсорбирајте ја потта на пазувите, бидете ладни и суви, се однесува на жени со долг ракав. -Мала тежина и пренослив, речиси невидлив;Одржувајте ја вашата омилена облека без дамки на пазувите;Ве Одржува ладни и суви;Погоден И за млади И за стари-Големина : 95мм х 120мм ;Дебелина : 2мм ;Тежина : околу 2,3 Гр по парче ;способност за апсорпција На Вода по парче : + 15мл-КОЛИЧИНА : 20 ПАРЧИЊА(10 пара);Боја : црна боја ; Материјал : неткаени ткаенини, воздушна хартија-целосно апсорбирајте ја потта на пазувите, бидете ладни и суви, се однесува на жени со долг ракав.


За производот

Избор на клиент

Капа на хаубата за сатен за сатен за сатен за спиење - екстра голем, двоен слој, реверзибилно, прилагодливо сатенско капаче за спиење на косата
  • Новак

Капа на хаубата за сатен за сатен за сатен за спиење - екстра голем, двоен слој, реверзибилно, прилагодливо сатенско капаче за спиење на косата

DEN 2.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Исценета бамбус дрвена бања четка силиконска чистење четка за чистење тело прашок мафини мажи чистач на тело 2 парчиња тело масажа за масажа
  • Новак

Исценета бамбус дрвена бања четка силиконска чистење четка за чистење тело прашок мафини мажи чистач на тело 2 парчиња тело масажа за масажа

DEN 194.40

Четка за масажа на задната страна рачка, масажа и триење на грбот, четка, многу погодно за телото за чист�

Череп капа за спиење Работа капа за хаос гравчиња за жени боемски шарени племенски зелено розово капаче за спиење, работна капа за
  • Новак

Череп капа за спиење Работа капа за хаос гравчиња за жени боемски шарени племенски зелено розово капаче за спиење, работна капа за

DEN 239.84

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

Постојана Шминка За Еднократна Употреба Пигментни Прстени Чаши Уметност За Нокти Мека Силиконска Тетоважа Мастило Прстени Веѓа Усна Тетоважа
  • Новак

Постојана Шминка За Еднократна Употреба Пигментни Прстени Чаши Уметност За Нокти Мека Силиконска Тетоважа Мастило Прстени Веѓа Усна Тетоважа

DEN 2.00

Најдобро е да се користи за пигмент, мастило за време на примена на апликации за тетовирање Силиконски м

Хукаи Универзална Постојана Машина За Тетовирање Постави Ротирачки Пенкало Лагер &засилувач; Шејдер Веѓа Ајлајнер Усна Тетоважа Кертриџ Игли
  • Новак

Хукаи Универзална Постојана Машина За Тетовирање Постави Ротирачки Пенкало Лагер &засилувач; Шејдер Веѓа Ајлајнер Усна Тетоважа Кертриџ Игли

DEN 1.00

Новиот дизајн со двојна глава може да работи СО PMU и тетоважа во исто време и лесно да се префрла според р

Нараквица за масажа во форма на палма во форма на палма 360 степени метална топка за убавина за убавина, нега на телото, намалување
  • Новак

Нараквица за масажа во форма на палма во форма на палма 360 степени метална топка за убавина за убавина, нега на телото, намалување

DEN 143.84

Рачниот масажер делува на целата масажа на телото, ослободува ментален притисок, ја ублажува болката во

Комплет За Машина ЗА Тетовирање СОТИЦА-Комплетна Традиционална Машина За Тетовирање На Серпентина Со Игли За Напојување Мастила
  • Новак

Комплет За Машина ЗА Тетовирање СОТИЦА-Комплетна Традиционална Машина За Тетовирање На Серпентина Со Игли За Напојување Мастила

DEN 1.33

?КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ ЗА ТЕТОВИРАЊЕВклучува се што ви треба за да започнете со тетовирање : 1 серпентина те�

Fomiyes 6pcs спа сунѓер, истегнете бело розово и розово со топки домаќинства јаже loofah сунѓер: практични чистачи мажи ексфолираат плетенка прекрасна
  • Новак

Fomiyes 6pcs спа сунѓер, истегнете бело розово и розово со топки домаќинства јаже loofah сунѓер: практични чистачи мажи ексфолираат плетенка прекрасна

DEN 1.33

Чистење на туш : еластична бања Лесен за употреба, едноставно ставете гел за туширање или сапун на неа...

2 Парчиња Силиконски Чистач За Грб Масажер За Туширање На Ѕид Чистач За Грб Голем Чистач За Рамен Грб За Четка За Туширање Масажер
  • Новак

2 Парчиња Силиконски Чистач За Грб Масажер За Туширање На Ѕид Чистач За Грб Голем Чистач За Рамен Грб За Четка За Туширање Масажер

DEN 367.84

Дизајн Со двојно Нелизгање : ѕидот за чистење на грбот за туширање е дизајниран со силни вшмукувачки чаш

Современо цветно сликарско печатено капаче за туширање, водоотпорни капачиња за еднократно бања за жени, мажи, момчиња и девојки спа
  • Новак

Современо цветно сликарско печатено капаче за туширање, водоотпорни капачиња за еднократно бања за жени, мажи, момчиња и девојки спа

DEN 239.68

Опис на материјалот : Модерно цветно сликарство Капакот за туширање е изработено од висококвалитетно п�