Машки Еднобојни Слаби Вратоврски Каузална Волна Мешавина Од Кашмир Тенок исечен Свечен Вратоврска

Машки Еднобојни Слаби Вратоврски Каузална Волна Мешавина Од Кашмир Тенок исечен Свечен Вратоврска

DEN 207.84

Достапност

Памук, Кашмир, Волна Материјал Волна Кашмир Памучна Мешавина, супер нороу врски, Екстра долга Должина : 57"/145см, Слаба Ширина : 2,36"/6см. Погоден за високи мажи, млади и Големи момчиња, совршен за свадба, забава, свршувачка, канцелариски фустан, Деловен Подарок. Пробијте Ги Денот На Благодарноста и Божиќните вечери кога оваа слаба вратоврска е наоколу! Длабоката Бургундска црвена боја не потсетува на постуденото време, сезоната на празници и семејните собири. Исечете на слаби 2,75 инчи, ќе изгледа фантастично со вашата светло сина кошула со копчиња или вашата морнарица волна, маслинка или сива јакна. Изработени рачно од памучна и кашмирска мешана ткаенина. Одличен избор за празнична свадба или специјално ноќно излегување, оваа вратоврска носи свонк и софистицираност во машката свечена облека. За елегантен изглед, усогласете го ова парче со кошула со бела јака, црни панталони и сребрена шипка за вратоврска. РАЗНОВРСНА И МОДЕРНА : Совршена За секоја свечена пригода како свадба, свршувачка, музички бенд, дипломирање, Божиќ, прослава, црква и која било друга пригода за црна вратоврска. Одлично за секој младоженец или младоженец, суптилната шема сигурно ќе направи да изгледате како милион долари! Исто така одлично за матурски, домашни или братски настани. За нашата продавница Ctskyte Добредојдовте во нашата продавница Ctskyte, ние сме специјализирани трговци на мало за машка облека за вратот. Ние дизајниравме, произведуваме и продаваме машки врски преку интернет. Непотребно е да се каже, ние сме страсни за врските. Ние сме вистински љубители на вратоврската и ја направивме нашата мисија да му помогнеме На Американецот да се облече во стил без да ја скрши банката. Ние ги држиме нашите добавувачи и дизајнери за вратоврска според највисоките стандарди и ја направивме нашата цел да понудиме најквалитетни вратоврски, машнички, врски со манжетни и други модни додатоци по најдобри можни цени.Ако, од која било причина, не сте задоволни со врските што сте ги нарачале, можете безусловно да ги вратите.


За производот

Избор на клиент

Спорт-Тек Мрежа Кратко
  • Новак

Спорт-Тек Мрежа Кратко

DEN 192.80

Мрежа Вистински тим основни овие мрежести плетени шорцеви што дишат ве одржуваат ладни додека внатрешн

Ymosrh Машки резервоар врвен кабел плетена салата мускулни кошули со трикотажа за носење на цврста боја резервоарот на врвовите на мажите мажи
  • Новак

Ymosrh Машки резервоар врвен кабел плетена салата мускулни кошули со трикотажа за носење на цврста боја резервоарот на врвовите на мажите мажи

DEN 247.84

100% полиестер Повлечете го затворањето 【Ако сакате лабаво вклопување или ако сте големи и високи мажи, м

Мнеост Машка Облека За Трчање Машки Пролетен И Летен Одмор Маица За Печатење На Плажа Тркалезен Врат Големи Машки Спортски Панталони
  • Новак

Мнеост Машка Облека За Трчање Машки Пролетен И Летен Одмор Маица За Печатење На Плажа Тркалезен Врат Големи Машки Спортски Панталони

DEN 0.67

100% Полиестер Машинско Перење Материјал : Мешавина Од Полиестер, Лесна, Мека И Дише, Ве Прави Удобни Цел Д�

Блиско време машка мода подложна кожа имитација на кожа пантолона во ноќен клуб секси машка удобна подножјена британска машка машка машка
  • Новак

Блиско време машка мода подложна кожа имитација на кожа пантолона во ноќен клуб секси машка удобна подножјена британска машка машка машка

DEN 0.67

100% патент кожа мека мека лесна лесна средна / ниска рези на 3 или 4 пакувања машка боксерски брифинзи цел