Lonvear Manson Gynecomastia Compress Zipper Vest, cgtfy gynecomastia compress резервоар на врвот, кошула за компресија на градите за мажи

Lonvear Manson Gynecomastia Compress Zipper Vest, cgtfy gynecomastia compress резервоар на врвот, кошула за компресија на градите

DEN 3.33

Достапност

75% памук, 15% најлон, 10% волна Затворање на патент. 【Менсон гинекомастија компресија патент елек】 Менсон гинекомастија компресија патент елек е дизајниран да обезбеди компресија на пределот на градите за да помогне во намалувањето на појавата на гинекомастија, состојба во која ткивото на дојка кај мажјаците станува зголемена додека спречува градење на масни клетки од градење Во иднина во вашата област на градите. 【Обука за мускули и слабеење на градите】 Компресивниот елек на Менсон Гинекомастија компресија е дизајниран да го намали изгледот на гинекомастијата со обезбедување на компресија на пределот на градите. Компресијата работи со срамнување на ткивото на дојка и намалување на какво било оток или нежност. Исто така, помага да се подобри држењето на телото и да се обезбеди поддршка на грбот и абдоминалните мускули. 【Ефективно тенок спуштање на пределот на градите】 Површината на градите може да биде најтешкиот дел за да се работи, но овој врвен резервоар им помага и им помага на вашите тешки вежби. Обезбедува непосреден изглед на градите. Не ја губи својата обврзувачка за компресија. Нашиот резервоар е направен да обезбеди слабеење на градите и апс под сите видови облека. 【Удобно и дишење - елекот е направен од ткаенина што може да се дише и се протега, што е удобно за носење и овозможува слобода на движење. Се одликува со компресивен слој што може да помогне да се затегнат и зајакнат мускулите на градите, можете да добиете подобра фигура на телото со континуирано носење. 【Широк спектар на апликации】 Беспрекорно се вклопуваат во вашите омилени маици, џемпери и деловни костуми удобно. Нашите оригинални потколеници за компресија на градите се специјално дизајнирани за мажите да носат дискретно под кој било вид кошула.


За производот

Избор на клиент

Машка кошула за компресија со долги ракави за атлетски тренинзи за атлетски тренинзи врвни активни спортски базелиир со маичка со маица со
  • Новак

Машка кошула за компресија со долги ракави за атлетски тренинзи за атлетски тренинзи врвни активни спортски базелиир со маичка со маица со

DEN 2.67

4насочно истегнување Вообичаена големина на мека нарачка (екстремно компресија) Повлечете го затворање

РИНГ за прилагодлив манжетни за прилагодување на Boho | Аргентиум позлатен накит од не'рѓосувачки челик од Непал | Етнички племенски прстени
  • Новак

РИНГ за прилагодлив манжетни за прилагодување на Boho | Аргентиум позлатен накит од не'рѓосувачки челик од Непал | Етнички племенски прстени

DEN 1.33

Боемски инспириран во форма на аргентиум позлатен прстен од не'рѓосувачки челик Прилагодлив прстен за �

Jinинфе мажи руно костуми за мажи пролетно летно слободно време спортско дишење апсорбирање на зашивање печатено забавни костуми за мажи
  • Новак

Jinинфе мажи руно костуми за мажи пролетно летно слободно време спортско дишење апсорбирање на зашивање печатено забавни костуми за мажи

DEN 2.33

100% полиестер Мажи одговараат на џемпер за џемпер за мажи за мажи, џогирање апартмани за мажи за капење с�

Синоби Бизнис Часовници Мажи Мода Креативен Оригинален Дизајн Гледајте Мажи Челична Мрежа Машки Часовник Релогио Маскулино Уникатен
  • Новак

Синоби Бизнис Часовници Мажи Мода Креативен Оригинален Дизајн Гледајте Мажи Челична Мрежа Машки Часовник Релогио Маскулино Уникатен

DEN 415.84

}Креативен Дизајн : уникатен дизајн без рачно бирање и лесно време за читање и сосема посебно, ве прават �

Трендовски зимски палто Мажи деловна туника со долги ракави цврсти удобни палта лапел со џебови се вклопуваат со дебел капут мажи3
  • Новак

Трендовски зимски палто Мажи деловна туника со долги ракави цврсти удобни палта лапел со џебови се вклопуваат со дебел капут мажи3

DEN 1.00

Material : Cotton and Polyester, ◕‿◕【ABOUT SHIPPING】Expedited Shipping : 47 Days Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорака...

Андонгнивел Машки Врвки За Влечење Еластичен Струк Брзо Суво Печатени Кратки Стебла За Пливање Со Мрежеста Облога Костими За Капење
  • Новак

Андонгнивел Машки Врвки За Влечење Еластичен Струк Брзо Суво Печатени Кратки Стебла За Пливање Со Мрежеста Облога Костими За Капење

DEN 0.67

Полиестер, Мрежа Затворање на врвка Машинско Перење ТКАЕНИНА : стебла за пливање направени од професион

Машки Холидеј Ховии Холидеј случајно сет за кратки ракави за кратки ракави, лапел, цветни кошули, кардиганска блуза врвови на плажа шорцеви
  • Новак

Машки Холидеј Ховии Холидеј случајно сет за кратки ракави за кратки ракави, лапел, цветни кошули, кардиганска блуза врвови на плажа шорцеви

DEN 0.67

Мажите ги следат 2 парчиња Машки Хаваи Холидеј случајно сет за кратки ракави за кратки ракави, лаптопи, ц