Нортив 8 Машки глужд Висок водоотпорен пешачење чизми на отворено лесни чевли за патеки за патеки

Нортив 8 Машки глужд Висок водоотпорен пешачење чизми на отворено лесни чевли за патеки за патеки

DEN 2.00

Достапност

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ткаенина и синтетички. Шахот мери приближно 6 "од лакот. Отворање на багажникот мери приближно 13" околу. Удобност : Nortiv 8 Машки водоотпорни чизми за пешачење секако испорачува на целодневна удобност! Отстранлив и шок-апсорбирачки амортизирани табани нудат најдобра поддршка за нозете. Лесни и флексибилни мидили на ЕВА : Намалете го замор на нозете. Тие се дизајнирани за долготрајна удобност, супериорно амортизирање и високо враќање на енергијата. Не-лизгање и издржлива : Висококвалитетните гумени стапала се целосно отпорни на лизгање и имаат напредна влечење за стабилноста на цврстата стабилност на предизвикувачки терени. Нема повеќе лизгање и паѓање на влажни или калливи површини!. Совршено за отворено : Наменето и за дневна работа и за активности на отворено како пешачење, лов, кампување, качување, возење велосипед, риболов, трчање, ранец, патеки, планинарење, патување и слично. Што добивате : Нортив 8 има за цел да обезбеди висококвалитетни чевли на отворено.


За производот

Избор на клиент

Поставување на долги ракави Машки есенски зимски мулти -копче, тркалезно вратот лажни две парчиња цврста боја дизајн обичен долг ракав
  • Новак

Поставување на долги ракави Машки есенски зимски мулти -копче, тркалезно вратот лажни две парчиња цврста боја дизајн обичен долг ракав

DEN 1.00

100% полиестер Големината работи мала, препорачајте нарачка 12 големина нагоре Материјал : Добра дишење, у�

Вокачи Божиќни кошули со краток ракав за мажи, Божиќно копче Дедо Мраз надолу надолу со врвови од јака од дома, домашна забава, џемпер за
  • Новак

Вокачи Божиќни кошули со краток ракав за мажи, Божиќно копче Дедо Мраз надолу надолу со врвови од јака од дома, домашна забава, џемпер за

DEN 159.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Гаќички со сиси торбички на мажи со низок пораст за дишење на џок -каиш, што ги зајакнува атлетските поддржувачи бикини брифинзи
  • Новак

Гаќички со сиси торбички на мажи со низок пораст за дишење на џок -каиш, што ги зајакнува атлетските поддржувачи бикини брифинзи

DEN 319.84

⛄⛄ Големина : Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре ⛄⛄ 【Карактеристики】 : Појдовна �