Мода Гилдан 18600 Зип руно џемпер

Мода Гилдан 18600 Зип руно џемпер

DEN 335.84

Достапност

50% памук, 50% полиестер Затворање на патент. Предиво предиво за воздушен авион за помеко чувство и намалено пилинг. Неисполнет аспиратор со соодветна цртање. Преклопената ткаенина низ металниот патент YKK овозможува целосен печатење. 1x1 ребро со спандекс; Двојни манжетни за игла и лента за половината. Големини : С; М; L; Xl; 2xl. PRESHRUNK 50% памук, 50% полиестерско руно плетено, 8 мл, предиво од воздушен авион за помеко чувство и намалена аспиратор со пилингулиран со појавување на ткаенина од ykk метална патент, овозможува целосен фронт печатење1x1 ребро со спандекс, двојни иглички манжетни и половини и се одвиваат од половината : S, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, M, L, XL, 2xl.


За производот

Избор на клиент

3Д животински мечки печати машки дуксери за џемпери одговараат есенска мода машка костум за маж, ладни џемпери мажите машка облека
  • Новак

3Д животински мечки печати машки дуксери за џемпери одговараат есенска мода машка костум за маж, ладни џемпери мажите машка облека

DEN 3.00

100% полиестер Затворање на влечење Меки ткаенини : 3Д печатени романи и џемпери се изработени од памук, п

2023 година Нова машка летна мода случајна прицврстена 3Д дигитална печатење маица со долг ракав врвни мажи со долг ракав краток ракав
  • Новак

2023 година Нова машка летна мода случајна прицврстена 3Д дигитална печатење маица со долг ракав врвни мажи со долг ракав краток ракав

DEN 1.00

100% полиестер Машка гроздобер кошула со кратки ракави копче надолу кошули со кратки ракави хавајски пла�