Вака се тркалам ролериски лизгалки за маж кошула со кратки ракави на хавајски врвови за необична работа на плажа

Вака се тркалам ролериски лизгалки за маж кошула со кратки ракави на хавајски врвови за необична работа на плажа

DEN 361.44

Достапност

100% полиестер Направени во САД или увезени. Нашата кошула е изработена од висококвалитетен материјал полиестер, ткаенината е мека, удобна и лесна. Дизајн на ретро V-врат, долги ракави, дизајн на копчиња, копчиња за ракави за лесно носење, лабава дизајн со голема големина, погоден за повеќето луѓе. Овој производ е во европска големина., Достапен во 10 големини : 2xs/xs/s/m/l/xl/2xl/3xl/4xl/5xl. Нашата кошула може да се носи со фармерки, шорцеви, џемпери, пакувања или со патики, флип -апостолки, а тоа е многу стилски изглед. Погоден за пролет, есен, секојдневно носење. Како што се датира, шопинг, дом, канцеларија, забава за викенд, одмор, патување, спорт на отворено, итн. Обични и разноврсни, никогаш не излегува од стил. Ова е кошула погодна за возрасни мажи. Меѓу нив, печатењето е трендовски и модерно, истакнувајќи ја личноста. Има шема слична на брановите, а целокупната шема на бои е сино -бела, која изгледа многу освежувачко. Тоа е најдобриот избор за вашето патување и дневно носење.Xs - должина на облека 74cm/29.1in, 1/2 биста 57см/22.4in, ширина на рамото 49,5см/19.5in, должина на ракавот 20,5 см/8.s - Должина на облеката 76cm/29.9in, 1/2 биста 59,5 см /23.4in, ширина на рамото 51,5см/20.


За производот

Избор на клиент

Фланелни пижами За Мажи Поставете Меки Памучни Салони Со Долги Ракави Облека За Спиење Карирана Кошула Панталони Копче Надолу Пјс Горното Дно
  • Новак

Фланелни пижами За Мажи Поставете Меки Памучни Салони Со Долги Ракави Облека За Спиење Карирана Кошула Панталони Копче Надолу Пјс Горното Дно

DEN 1.67

Затворање на копчето Flannel Пижами За Мажи : Памук Два аранжман џебови за лесно да се задржи мали предмети �

Боксери За Мажи Машка Боксерска Долна Облека Еластична Половина Удобна Боја Цврста Голема Големина Машка Машка Долна Облека Памук
  • Новак

Боксери За Мажи Машка Боксерска Долна Облека Еластична Половина Удобна Боја Цврста Голема Големина Машка Машка Долна Облека Памук

DEN 35.04

морнарица велосипедизам шорцеви спортски шорцеви во теретана црни фармерки машки хс шорцеви шарени шо�

Андонгнивел Машки Врвки За Влечење Еластичен Струк Брзо Суво Печатени Кратки Стебла За Пливање Со Мрежеста Облога Костими За Капење
  • Новак

Андонгнивел Машки Врвки За Влечење Еластичен Струк Брзо Суво Печатени Кратки Стебла За Пливање Со Мрежеста Облога Костими За Капење

DEN 0.67

Полиестер, Мрежа Затворање на врвка Машинско Перење ТКАЕНИНА : стебла за пливање направени од професион

Машка зима плус кадифена рекреација со качулка од кожен патент со кратка голема големина палто на отворено топла јакна заминува мажи
  • Новак

Машка зима плус кадифена рекреација со качулка од кожен патент со кратка голема големина палто на отворено топла јакна заминува мажи

DEN 0.67

100% полиестер Големина : Нашата големина е азиска големина Ве молиме, проверете ги мерењата на големинат�