Хели-Хансен Менс ХХ Влага Фитил Техника Маица

Хели-Хансен Менс ХХ Влага Фитил Техника Маица

DEN 400.00

Достапност

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Технички прв слој за употреба за секоја активност оваа сезона. Технички полиестер главната ткаенина. 140гм/м2 ткаенина. Брзо сушење и Фитил. Рамни шевови за одлично покрај удобноста на кожата. Од нашиот дом Во Норвешка, Хели Хансен прави опрема за професионално одделение за да им помогне на луѓето да останат и да се чувствуваат живи повеќе од 140 години. Се започна во 1877 година кога морскиот капетан Хели Јуел Хансен најде подобар начин да остане заштитен од суровите норвешки елементи. Набргу потоа, Капетанот Хансен И неговата сопруга Маргарет започнаа бизнис со производство на водоотпорни јакни од маслена кожа, панталони, соувестери и церади направени од груб лен натопен во ленено масло – и легендата е родена!. Хели хансен опрема ја носат и им веруваат професионалци на океаните, планините и работните места. Како бренд за Облека #1 за Скијачки Професионалци, ЌЕ најдете HH на повеќе од 200 ски-центри и водечки операции низ целиот свет, а го носат повеќе од 55.000 скијачки професионалци. Нашата опрема за едрење ја носат морнари од светска класа низ сите пет океани, и ние сме горди што соработуваме и учествуваме во некои од најиконските регати и здруженија за едрење во спортот.


За производот

Избор на клиент

XXVR машки цветно копче за кратко ракав, хавајски кошула одговара лето со двојно костум машко домашно облекување пижами бела кошула
  • Новак

XXVR машки цветно копче за кратко ракав, хавајски кошула одговара лето со двојно костум машко домашно облекување пижами бела кошула

DEN 207.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Зенут Уникатни Божиќни Технолошки Подароци За Мажи ЖЕНИ ПРЕДВОДЕНИ Од Бини Шапка Со Лесни Полнење Машки Жени Подароци Го Нејзиниот
  • Новак

Зенут Уникатни Божиќни Технолошки Подароци За Мажи ЖЕНИ ПРЕДВОДЕНИ Од Бини Шапка Со Лесни Полнење Машки Жени Подароци Го Нејзиниот

DEN 2.00

Нашата машка и женска шапка за грав е топла и удобна зимска бобинка која се одликува со отстранлив ЛЕД ф�

Xxbr Машка винтаг лента со кратки ракави со кратки ракави екипаж 3D печатење мускуларна маичка, обични врвови на летни пуловер фланели
  • Новак

Xxbr Машка винтаг лента со кратки ракави со кратки ракави екипаж 3D печатење мускуларна маичка, обични врвови на летни пуловер фланели

DEN 1.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Здфер Хавајски кошули за мажи Краток ракав Алоха плажа кошула Тропски цветни печати летни врвови на летни кошули со клучеви надолу
  • Новак

Здфер Хавајски кошули за мажи Краток ракав Алоха плажа кошула Тропски цветни печати летни врвови на летни кошули со клучеви надолу

DEN 175.84

Asian големина, ве молиме изберете 1 големина нагоре 【Испорака : : Предметите ќе пристигнат во 1018 работни

Лекџи Мажи Летни Секојдневни Кратки Комплети Кадифени Кратки Ракави Копче Надолу Кошула Еластични Шорцеви За Половината 2 Парчиња
  • Новак

Лекџи Мажи Летни Секојдневни Кратки Комплети Кадифени Кратки Ракави Копче Надолу Кошула Еластични Шорцеви За Половината 2 Парчиња

DEN 639.84

95% Полиестер, 5% Спандекс Прилагодливо, копче, затворање На Врвка Машинско Перење Материјал : секојдневен

АДССДК Машки Есенски Капут, Плус Големина Дуксери Мажи Зимски Основни Дуксери За Одмор Со Долги Ракави Се Вклопуваат Во Дебела Топла8
  • Новак

АДССДК Машки Есенски Капут, Плус Големина Дуксери Мажи Зимски Основни Дуксери За Одмор Со Долги Ракави Се Вклопуваат Во Дебела Топла8

DEN 1.33

◕ ‿ ◕€ЗА ПРЕВОЗОТ ● забрзана Испорака : 47 Дена Стандардна испорака : 1218 Дена Во Рок Од 24 Часа Испорака Н

Ксенуај Менс Копче Надолу Кошули Со Долги Ракави Секојдневно Ленено Копче Цврсто Летно Работење На Плажа Памучни Врвови Со Џеб
  • Новак

Ксенуај Менс Копче Надолу Кошули Со Долги Ракави Секојдневно Ленено Копче Цврсто Летно Работење На Плажа Памучни Врвови Со Џеб

DEN 335.84

70% Памук, 30% Лен Затворање на копчето Машинско Перење ●ДОБРА ТЕКСТУРА : 70% памук + 30% лен.Оваа цврста кошул�