WXBDD летен случај на секојдневен сет за дишење на мажите за кратки ракави со кратки ракави за мажите, поставуваат мажите печати 2 парчиња тренерки

WXBDD летен случај на секојдневен сет за дишење на мажите за кратки ракави со кратки ракави за мажите, поставуваат мажите печати 2 парчиња тренерки

DEN 6720.00

Достапност

Главен состав на ткаенина : најлон/најлон Дизајн на деколте, класичен дизајн на јака, целокупната слика е мирна и елегантна, а изработката е исклучителна. Дизајн на манжетни, деликатна линија. Ockебовите и страничните џебови се едноставни и атмосферски, што ги прави патувањето и предметите поудобни и практични. Дизајн на полите, уредна изработка и рутирање, дизајнот на полите е многу стилски. Дебелина : Тенки на патеки со должина на панталони со девет точки Должина на ракавот : Краток ракав Име на ракави : Полиестер/полиестер (полиестерско влакно) Применлива сцена : Леизурколор; Светло сина градиент, светло зелена градиент, виолетова градиент, жолт градиентиза : M 85-100 cattiesl 100-115 cattiesxl 115-130 catties2xl 130-145 catties3xl 145-160 catties4xl 160-175 cattiesinclud дише.


За производот

Избор на клиент

Бмисегм Долна Облека Мажи Мажи Двослојни Лесни Панталони На Плажа Вертикална Лента Брзо Сушење Долна Облека Шорцеви Големи И Високи
  • Новак

Бмисегм Долна Облека Мажи Мажи Двослојни Лесни Панталони На Плажа Вертикална Лента Брзо Сушење Долна Облека Шорцеви Големи И Високи

DEN 94.24

100% памук црни бели шорцеви долги шорцеви за мажи слатки шорцеви за компресија комбинезон златни машки ш

Ymosrh мангс се протегаат атлетски џогери панталони мажи цврста боја карго панталони панталони панталони обични мажи долги панталони
  • Новак

Ymosrh мангс се протегаат атлетски џогери панталони мажи цврста боја карго панталони панталони панталони обични мажи долги панталони

DEN 393.44

95% памук, 5% полиестер 【Стил】 : Памук, мека, стрип, лабава вклопување, модни товари со модни товари спорто�