ЕМВАНВ Ѕид Монтирање Двд Плеер Штанд/Рутер Полица, Мал Проектор Полица Метал Рутер Решетката, Алуминиум Партиција Кутија За Складирање Штанд, Дома Рутер Држач Тв К?

ЕМВАНВ Ѕид Монтирање Двд Плеер Штанд/Рутер Полица, Мал Проектор Полица Метал Рутер Решетката, Алуминиум Партиција Кутија За Складирање Штанд,

DEN 255.84

Достапност

Лесен за инсталирање : инсталација Без дупчење, брз и лесен за инсталирање со обезбедени додатоци за монтирање; монтиран На Ѕид, компактен, со мала тежина и заштеда на простор Лесен Материјал : Изработен од висококвалитетна алуминиумска легура, мала тежина и цврстина; Исклучителен дизајн и фина изработка, одлични можности отпорни на абење. Широка Употреба : Погоден за мини десктоп, рутер, мини КОМПЈУТЕР и мали тв додатоци. Мултифункционално Складирање : Исчистете ја бањата од остатоците, четката за заби, чешел, козметика, фен за коса, така што вашата бања е чиста и уредна, заштедете простор; сега можете да имате се што веднаш да предадете. Безбедносен Дизајн : безбедносен дизајн, двете страни имаат заштитни огради; предниот крај на полицата е навален на врвот; а издлабениот дизајн на дното ќе му помогне на уредот подобро да ја исфрли топлината. Опис : Исклучителен дизајн и фина изработка, одлични способности отпорни на абење.Заштитните огради се дизајнирани од двете страни за да обезбедат безбедност, а издлабениот дизајн на дното ќе му помогне на уредот подобро да ја исфрли топлината.Инсталација без дупчење, брза и лесна за инсталирање со обезбедени додатоци за монтирање.Монтиран на ѕид, компактен, со мала тежина и заштеда на простор.Погоден за мини десктоп, рутер, мини КОМПЈУТЕР и мали тв додатоци.


За производот

Color:
black, silver
Material:
aluminum
Size:
S, L
S:
23x16.5x4.5cm
L:
28x21x4.5cm
Mounting:
wall mounted
Installation Methods:
1. For non drilling mounting:
1 pc x TV box shelf + 1 pc x nail-free glue
2. For drilling mounting:
1 pc x TV box shelf + 1 set x mounting screws
Package included(optional):
1 x TV box shelf:
1 x Glue:
1 set Screws:
Note:
1.Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
2. Please allow slight deviation for the measurement data and make sure you do not mind before ordering.:
3. Please make sure the wall is suitable for nail-free installation before purchase. :

Избор на клиент

Диви Деца Платно Прашка Полица За Момчиња И Девојчиња, Дрвен Дизајн Има Четири Полици Од Ткаенина, Чувајте Ги Спалните Соби, Игротеките
 • Новак

Диви Деца Платно Прашка Полица За Момчиња И Девојчиња, Дрвен Дизајн Има Четири Полици Од Ткаенина, Чувајте Ги Спалните Соби, Игротеките

DEN 243.20

Полиестер ПРОМОВИРА ОРГАНИЗАЦИЈАсевоедно парче полици за книги што ги охрабрува младите читатели доде

Модерни домови за складирање на бор од бор за дневна соба, влезни ходници, трпезарии, спални соби и повеќе со 3 фиоки и 3 корпи за пики
 • Новак

Модерни домови за складирање на бор од бор за дневна соба, влезни ходници, трпезарии, спални соби и повеќе со 3 фиоки и 3 корпи за пики

DEN 2704.00

? 【Избран материјалнашиот производ е изработен од бор и МДФ дрво, кој ветува долг животен век и висока с�

Dystler Ноќница со Безжична Станица за Полнење&засилувач; USB Порти, RGB ПРЕДВОДЕНА 20 Бои Ноќна Маса со 2 Фиоки, Висок Сјај Црн Ноќен Штанд
 • Новак

Dystler Ноќница со Безжична Станица за Полнење&засилувач; USB Порти, RGB ПРЕДВОДЕНА 20 Бои Ноќна Маса со 2 Фиоки, Висок Сјај Црн Ноќен Штанд

DEN 2239.84

Од лансирањето на нашиот бренд Дистлер, ние се фокусираме на развој на висококвалитетни и извонредни пр

КВУЛ Мала Бања За Складирање Агол Кат Кабинет Со Врата Тенка Тоалет Суета Кабинет Тесен Бања Мијалник Складирање Кутија Ткиво Складирање
 • Новак

КВУЛ Мала Бања За Складирање Агол Кат Кабинет Со Врата Тенка Тоалет Суета Кабинет Тесен Бања Мијалник Складирање Кутија Ткиво Складирање

DEN 1.33

1 Дрвениот пластичен композитен материјал е лесен и издржлив, фина изработка лесен за составување : лесе

Столче за промена на чевли со капа, минималистичка тапацирана клупа за чевли модерна мултифункционална кутија за складирање дома,
 • Новак

Столче за промена на чевли со капа, минималистичка тапацирана клупа за чевли модерна мултифункционална кутија за складирање дома,

DEN 929.76

Мултифункционален дизајн : Овој стол за промена на чевли со покритие ви овозможува практично да ги мену�

Јусонг Мала Крајна Маса Во Форма На Ц, Тенки Тесни Странични Маси На Каучот Се Лизгаат Под Каучот, Слаба Маса За Послужавник За Ужина
 • Новак

Јусонг Мала Крајна Маса Во Форма На Ц, Тенки Тесни Странични Маси На Каучот Се Лизгаат Под Каучот, Слаба Маса За Послужавник За Ужина

DEN 575.84

●Мала Странична Маса За Дневна Соба Со едноставен стилски дизајн, крајната маса во Форма На Ц работи до�

ЖЕЛЕЗНА Полица За Книги и Библиотека со 2 Врати и 3 Полици, Полица За Книги Со Прилагодлива Висина Со Тркало, Индустриски Кабинет За Складирање,
 • Новак

ЖЕЛЕЗНА Полица За Книги и Библиотека со 2 Врати и 3 Полици, Полица За Книги Со Прилагодлива Висина Со Тркало, Индустриски Кабинет За Складирање,

DEN 1.67

База на Целта На " Едноставен Живот обезбедете повеќе решенија за распоредот на вашата соба, складирање

Циклисио 28.5 Ноќна Маса Со Станица за Полнење, Високи Ноќни Маси Со Лед Светла, Ноќна Маса За Ноќна Маса Со Фиоки За Спална Соба И Софа, Светло
 • Новак

Циклисио 28.5 Ноќна Маса Со Станица за Полнење, Високи Ноќни Маси Со Лед Светла, Ноќна Маса За Ноќна Маса Со Фиоки За Спална Соба И Софа, Светло

DEN 2127.84

Десна Висина За До КреветотЦиклисио високата ноќна маса е висока 28,5 инчи, што е вистинската висина за ве

линсток Модерна Тркалезна Трпезариска Маса, Трпезариска Маса Во Модерен Стил Од 31,5 Инчи Масичка За Трпезариска Маса Во Модерен Стил Со
 • Новак

линсток Модерна Тркалезна Трпезариска Маса, Трпезариска Маса Во Модерен Стил Од 31,5 Инчи Масичка За Трпезариска Маса Во Модерен Стил Со

DEN 3.00

●Модерен Минималистички Дизајн● : оваа тркалезна трпезариска маса широка 31,5 инчи со минималистички д�

З&засилувач; Л Куќа Палто Решетката Самостојна, Практични Метал Палто Дрво Стојат Со 8 Куки, Стои Палто Лавици За Спална Соба Дневна Соба Канцеларија
 • Новак

З&засилувач; Л Куќа Палто Решетката Самостојна, Практични Метал Палто Дрво Стојат Со 8 Куки, Стои Палто Лавици За Спална Соба Дневна Соба Канцеларија

DEN 271.84

Метал ●Цврст Материјал ● држачот За решетката за палто е изработен од висококвалитетно железо, површи�

Ноќна Маса масупу, Модерна Ноќна Маса Во Средината На Векот Со Фиока, Мала Крајна Маса За Спална Соба, Дневна Соба, Класична Црна Боја
 • Новак

Ноќна Маса масупу, Модерна Ноќна Маса Во Средината На Векот Со Фиока, Мала Крајна Маса За Спална Соба, Дневна Соба, Класична Црна Боја

DEN 799.84

Елегантен модерен дизајн : овој ноќен штанд комбинира модерен стил, елегантни линии и стилски рабови, цр

Голема Џо Дом Грав Чанта Стол Со Држач За Пијалок И Џеб, Две Тон Црна Smartmax, 3ft &засилувач; Класичен Грав Торба Стол, Се Водат Црна Smartmax,
 • Новак

Голема Џо Дом Грав Чанта Стол Со Држач За Пијалок И Џеб, Две Тон Црна Smartmax, 3ft &засилувач; Класичен Грав Торба Стол, Се Водат Црна Smartmax,

DEN 2.67

Производ 1 : УДОБНОСТА ОДГОВАРА НА СТИЛОТ : овој стол за вреќи со грав не е само за студентската соба Овој

Б Фсобеијалео Складирање На Преклопување Отоманска, Долга Османлиска Клупа За Чевли, Седиште за Потпирач за Нозе за Складирање На Кадифе
 • Новак

Б Фсобеијалео Складирање На Преклопување Отоманска, Долга Османлиска Клупа За Чевли, Седиште за Потпирач за Нозе за Складирање На Кадифе

DEN 0.67

Супер ЦВРСТ : По органот за сертификација на трети страни и поседува сертификат Тој е цврст, Конструиран

Фантоскопско Складирање Отоманска Тркалезна 15 Инчи, Кадифени Преклопни Кутии За Складирање Столче За Нозе Кутија За Играчки, Обложено Седиште
 • Новак

Фантоскопско Складирање Отоманска Тркалезна 15 Инчи, Кадифени Преклопни Кутии За Складирање Столче За Нозе Кутија За Играчки, Обложено Седиште

DEN 1.33

●Мека и СТАБИЛНА q Премиум кадифена ткаенина и сунѓерска подлога со висока еластичност обезбедуваат м�

Едноставна столица, продавница за облека за облека за складирање на простории за складирање столче Промена на клупа за чевли, крпа-пето-столче
 • Новак

Едноставна столица, продавница за облека за облека за складирање на простории за складирање столче Промена на клупа за чевли, крпа-пето-столче

DEN 1.67

☛ После продажба : Ако имате какви било прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас на�

Кабинет за Складирање Метал атрипарк 72 Со Врати и 4 Прилагодливи Полици, Кабинет За Датотеки Со Заклучување На Челик, Метален Комунален
 • Новак

Кабинет за Складирање Метал атрипарк 72 Со Врати и 4 Прилагодливи Полици, Кабинет За Датотеки Со Заклучување На Челик, Метален Комунален

DEN 1.33

"900 ФУНТИ И 0,88 ММ ДЕБЕЛИНА" : метални кабинети за складирање со целосна во една армирана тешка метална рам

ZRGJZ складирање стол
 • Новак

ZRGJZ складирање стол

DEN 3.33

Мека ткаенина е многу удобна да се допре не е лесно да се валка Нозете на столицата се издржливи со душец

Канцелариски Стол КЕРДОМ, Chономски Стол За Биро, Мрежест Компјутерски Стол Што Дише, Удобен Стол За Вртење Со Превртување На Потпирачите
 • Новак

Канцелариски Стол КЕРДОМ, Chономски Стол За Биро, Мрежест Компјутерски Стол Што Дише, Удобен Стол За Вртење Со Превртување На Потпирачите

DEN 1759.84

[Ergономски дизајн] ergономскиот стол обезбедува 3 точки за поддршка (грб / колкови / раце) и соодветна поддр�

Иронтарен Кабинет За Подот Во Бањата, Самостоен Кабинет За Бања, Ормар за Складирање со 4 Фиоки и Прилагодлива Полица За Складирање На Влезот,
 • Новак

Иронтарен Кабинет За Подот Во Бањата, Самостоен Кабинет За Бања, Ормар за Складирање со 4 Фиоки и Прилагодлива Полица За Складирање На Влезот,

DEN 1391.84

Обрнете Големо Внимание на безбедноста : самостоен кабинет За иронтарна бања е опремен со фитинг против

Стол за Домашна Канцеларија Computerономски Стол За Биро Мрежест Компјутерски Стол со Лумбална Поддршка Превртени Раце Вртливи Тркалачки Извршна
 • Новак

Стол за Домашна Канцеларија Computerономски Стол За Биро Мрежест Компјутерски Стол со Лумбална Поддршка Превртени Раце Вртливи Тркалачки Извршна

DEN 0.67

+Удобен Канцелариски Столстолче за Биро користејќи сунѓерско перниче со висока густина, пофлексибилно,

Sjie Крајна Маса Со Станица За Полнење, Флип Горната Странична Маса СО USB Порти И Приклучоци, Ноќни Ноќници Покрај Креветот Со Полица
 • Новак

Sjie Крајна Маса Со Станица За Полнење, Флип Горната Странична Маса СО USB Порти И Приклучоци, Ноќни Ноќници Покрај Креветот Со Полица

DEN 1359.84

КРАЈНА ТАБЕЛА СО USB ПОРТИ и ПРИКЛУЧОЦИ 2 x USB Порти и 2 x 3Приклучоци За Напојување е изградена внатре во Фи�

Eyhlkm цврсти чевли од дрво клупа дома облечени чевли клупа за стопало за складирање на ткаенина софа кратко седиште за прицврстување
 • Новак

Eyhlkm цврсти чевли од дрво клупа дома облечени чевли клупа за стопало за складирање на ткаенина софа кратко седиште за прицврстување

DEN 3.33

Природна златна кадифена ткаенина, мека и удобна за допир, има одлична отпорност на абење и добра дишење