ФИФОР Бања Суета Сет од 3, Бања Суета Кабинет Под Мијалник, Ѕид Монтирани Медицина Кабинет За Шминка Бричење, Вдлабнатина или Површина Планината

ФИФОР Бања Суета Сет од 3, Бања Суета Кабинет Под Мијалник, Ѕид Монтирани Медицина Кабинет За Шминка Бричење, Вдлабнатина или Површина Планината

DEN 1204.80

Достапност

3-парче сет-кабинет за бања кој се состои од 1 LED огледало, 1 дрвен кабинет за складирање под мијалник (повеќеслоен панел од цврсто дрво) и 1 керамички мијалник Кабинетот за складирање бара склопување и сите делови се јасно вклучени за брза инсталација. Повеќенаменска Монтажа На Ѕид - овој кабинет за лекови додава инстант организација и стилски допир во бањите, просториите за перење, Кујната или на кое било друго место каде што ви треба дополнително складирање. Дизајнот монтиран на ѕид може многу да заштеди простор на подот. Класичен Дизајн Идеален За Секоја Соба : ѕидниот кабинет со две врати работи одлично во бањата,просторијата за перење,просторијата за прав за организирање мали предмети. А кабинетот може да послужи и како огледало за облекување покрај вашата врата.Класичната боја и стилскиот дизајн можат совршено да се вклопат со секој декор и стил на просторијата.Ретро гледањето ја прави собата да испрати уникатен романтичар. Додадете Повеќе Простор За Складирање-кабинетот за рустикален лек со две врати создава простор за мали тоалети и неред во бањата. И можете да поставите свеќи, мали сукуленти или други украси на оваа отворена полица. Соберете Со Лесни Чекори - ние ќе обезбедиме детална инструкција за инсталација и додатоци на кабинетот за лекови, така што огледалото за бања со складирање може да се инсталира за кратко време. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата служба за корисници за помош. Со овој стилски кабинет за лекови за бања, можете да создадете дополнителен простор за складирање на вашата бања со впечатлив, уреден изглед. Чистите линии и елегантниот дизајн совршено се вклопуваат во вашата бања.Кабинетот за огледало може да биде широко користен во бања, дневна соба итн. Идеален предмет за средување и украсување на вашиот дом.


За производот

Name:
bathroom cabinet set of 3
Material:
LED mirror + Multi-layer solid wood Under sink storage cabinet + ceramic sink
Medicine cabinet size:
55*14*70cm / 21.7*5.5*27.5 inches:
65*14*70cm / 25.6*5.5*27.5 inches:
75*14*70cm / 29.5*5.5*27.5 inches:
85*14*70cm / 33.5*5.5*27.5 inches:
95*14*70cm / 37.4*5.5*27.5 inches:
105*14*70cm / 41.3*5.5*27.5 inches:
115*14*70cm / 45.3*5.5*27.5 inches:
Under sink storage cabinet size:
61*50*48cm / 24*19.7*18.9 inches:
71*50*48cm / 28*19.7*18.9 inches:
81*50*48cm / 31.9*19.7*18.9 inches:
91*50*48cm / 35.8*19.7*18.9 inches:
101*50*48cm / 40*19.7*18.9 inches:
111*50*48cm / 43.7*19.7*18.9 inches:
121*50*48cm / 47.6*19.7*18.9 inches:
Installation method:
wall hanging
Use space:
bathroom, bedroom, entrance
packing list:
Medicine cabinet x1, :
storage cabinet x1, :
ceramic sink x1, :
Other fittings (taps, valves, inlet and outlet pipes, raw material belt):
Notice:
We only sell mirror cabinets, excluding others.:
Due to manual measurement, there will be an error of 2-3cm, please understand.:
If you have any questions about the product, please contact us and we will reply you in time. :

Избор на клиент

Орев мултифункционално преклопно складирање столче ткаенина за чување столче столче за складирање столче столче софа столче за чевли
 • Новак

Орев мултифункционално преклопно складирање столче ткаенина за чување столче столче за складирање столче столче софа столче за чевли

DEN 740.80

Мултифункционално складирање, одделување на складирање со голем простор за складирање на капацитети Д�

Хомебез Послужавник Метална Крајна Маса, Златна Тркалезна Странична Маса Што Се Преклопува Мала Украсна Троседна Закуска Масичка
 • Новак

Хомебез Послужавник Метална Крајна Маса, Златна Тркалезна Странична Маса Што Се Преклопува Мала Украсна Троседна Закуска Масичка

DEN 928.00

●Лизгалките за Заштеда на простор се веќе прикачени на дното од 4 ногарки за заштита на подот Преклопен

Полнети Чанта За Чанта За Грав За Животни За Деца И Возрасни, Луксузно Складирање На Животни Полнети Со Кадифе, Само Затнато Седиште
 • Новак

Полнети Чанта За Чанта За Грав За Животни За Деца И Возрасни, Луксузно Складирање На Животни Полнети Со Кадифе, Само Затнато Седиште

DEN 1.00

Материјал : Луксузен кадифе Мека, силна и никогаш не бледнее ЈКК патент и напредна технологија за шиење �

Ниујао Модерна Цврста Овална Маса Со Двоен Пиедестал, Едноставност На Природно Дрво Мебел Во Стилот На Ваби-саби За Трпезарија Кујна
 • Новак

Ниујао Модерна Цврста Овална Маса Со Двоен Пиедестал, Едноставност На Природно Дрво Мебел Во Стилот На Ваби-саби За Трпезарија Кујна

DEN 14134.24

€ДИМЕНЗИИ : 63 "L x 275 " H; Стол не се вклучени ●Специјалниот дизајн на фиксирање на ногарките на масата може

Кисој Џиновски Внатрешни Облоги За Столици За Вреќи Со Грав - [Без Грав], Со Долг Патент И Лесен Заменете И Исчистете Ја Премиум Меката
 • Новак

Кисој Џиновски Внатрешни Облоги За Столици За Вреќи Со Грав - [Без Грав], Со Долг Патент И Лесен Заменете И Исчистете Ја Премиум Меката

DEN 239.84

Изработена од цврсто ткаена полиестерска ткаенина, одлична зашиена за максимална цврстина и издржливо�

З&засилувач; Л Куќа Палто Решетката Самостојна, Практични Метал Палто Дрво Стојат Со 8 Куки, Стои Палто Лавици За Спална Соба Дневна Соба Канцеларија
 • Новак

З&засилувач; Л Куќа Палто Решетката Самостојна, Практични Метал Палто Дрво Стојат Со 8 Куки, Стои Палто Лавици За Спална Соба Дневна Соба Канцеларија

DEN 271.84

Метал ●Цврст Материјал ● држачот За решетката за палто е изработен од висококвалитетно железо, површи�

Полнети Животинска Мрежа или Хамак - Виси Полнети Животни Хамак Складирање-Играчка Хамак Носителот Бохо Ѕид Агол Хамак Организатор
 • Новак

Полнети Животинска Мрежа или Хамак - Виси Полнети Животни Хамак Складирање-Играчка Хамак Носителот Бохо Ѕид Агол Хамак Организатор

DEN 287.84

ИСКЛУЧИТЕЛНА ПЛИШАНА ЖИВОТИНСКА МРЕЖА Хамакот за играчки е изработен од врвен памук кој е еколошки ...

Едноставна столица, подножјето на квадратна решетка, имитација на кожа троседот столче за промена на чевли, мебел за украсување домашна соба/црвена
 • Новак

Едноставна столица, подножјето на квадратна решетка, имитација на кожа троседот столче за промена на чевли, мебел за украсување домашна соба/црвена

DEN 2416.00

☛ После продажба : Ако имате какви било прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас на�

WYBFZTT - 188 Згуснете Ја Детската Пластична Столица За Миење Столче Подлога За Подножје Бебешка Бања Нелизгачка Скала Скалила Столче
 • Новак

WYBFZTT - 188 Згуснете Ја Детската Пластична Столица За Миење Столче Подлога За Подножје Бебешка Бања Нелизгачка Скала Скалила Столче

DEN 3888.00

Цртан филм двослоен антилизгање мали столици, развиваат независни добри навики Применлива возраст : 1 м�

Јахетех Преку Тоалетот, Организатор За Складирање Бања Со Двојна Врата, Решетка За Тоалет Со Внатрешна Прилагодлива Полица И Отворена
 • Новак

Јахетех Преку Тоалетот, Организатор За Складирање Бања Со Двојна Врата, Решетка За Тоалет Со Внатрешна Прилагодлива Полица И Отворена

DEN 1.33

?●Елегантни Линии, Модерен Стил ● со елегантен дизајн на едноставни современи линии, оваа полица за скл

N / B 32 Мрежа Фиока Тип Јајце Кутија За Складирање, Голем Капацитет Може Да Се Наредени, Заштеда На Простор, Пп Материјал, Здрав И Без
 • Новак

N / B 32 Мрежа Фиока Тип Јајце Кутија За Складирање, Голем Капацитет Може Да Се Наредени, Заштеда На Простор, Пп Материјал, Здрав И Без

DEN 489.60

●Изработен од материјал ЗА миленичиња за храна, безбеден, еколошки, хигиенски, здрав, нетоксичен, издрж�

Мисунда Над Складиштето На Тоалетот, Решетката За Тоалет,Решетката За Складирање Тоалет, Полиците За Организатори На Бања Со 2 Нивоа
 • Новак

Мисунда Над Складиштето На Тоалетот, Решетката За Тоалет,Решетката За Складирање Тоалет, Полиците За Организатори На Бања Со 2 Нивоа

DEN 463.84

?①Зголемете Го Просторот За Складирање На Бањите Ова над Складиштето на тоалетот го зголемува просторо

СУПЕРЏАРЕ 55,1 Инчна Конзолна Маса Со Штекер, Екстра Долга Троседна Маса Со Станица за Полнење, Маса За Влез, Маса За Кауч Зад Софата За
 • Новак

СУПЕРЏАРЕ 55,1 Инчна Конзолна Маса Со Штекер, Екстра Долга Троседна Маса Со Станица за Полнење, Маса За Влез, Маса За Кауч Зад Софата За

DEN 1.67

[Тука Доаѓа Станицата За Полнење] : Земете маса за конзола за полнење зад вашиот кауч! Со 2 приклучоци и 2 US

ЕМВАНВ Ѕид Монтирање Двд Плеер Штанд/Рутер Полица, Мал Проектор Полица Метал Рутер Решетката, Алуминиум Партиција Кутија За Складирање Штанд,
 • Новак

ЕМВАНВ Ѕид Монтирање Двд Плеер Штанд/Рутер Полица, Мал Проектор Полица Метал Рутер Решетката, Алуминиум Партиција Кутија За Складирање Штанд,

DEN 255.84

Лесен за инсталирање : инсталација Без дупчење, брз и лесен за инсталирање со обезбедени додатоци за мон

Столче за складирање на ехлкм може да седне клупа за кожни чевли со капаци со капаче за складирање на играчки столче столче столче
 • Новак

Столче за складирање на ехлкм може да седне клупа за кожни чевли со капаци со капаче за складирање на играчки столче столче столче

DEN 3.00

Уникатен дизајн, занимање со мал простор, флексибилна и разноврсна употреба не само како ниска столица �