Дете Момчиња Девојчиња Маица Плетен Џемпер Кабелски Џемпер Мек Долг Ракав Пресврт Топли Деца Пуловер Скокач Врвот

Дете Момчиња Девојчиња Маица Плетен Џемпер Кабелски Џемпер Мек Долг Ракав Пресврт Топли Деца Пуловер Скокач Врвот

DEN 2.00

Достапност

80% Акрилик, 20% Памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ①Материјал 20% памук + 80% акрилик, мек и топол, дише и удобен. €Карактеристики}долг ракав, врат, дизајн на пресврт, еднобојна боја, тенок фит, плетен џемпер. ●Инструкции за нега}ладното поставување На машинско перење ги одржува боите живописни и обезбедува долготрајна издржливост, не избелувајте и пеглајте. ①Прилика е Погодна За семејство, одмор, училиште, спорт, секојдневно носење, надворешна облека, божиќ, ноќта на вештерките, фотографии, патувања, забава, роденден. ●Топли Совети}Нашите прудуци се погодни за унисекс деца помеѓу 1 и 8 години. Препорачаната возраст е само за ваша референца.


За производот

Избор на клиент

Момчиња Чаша Долги Ракави Авантура Игра Улога Цртан Филм Печатење 2 Парче Поставува Деца Врвот И Панталони Во Собата За Домашен Сон 6-10 Години
  • Новак

Момчиња Чаша Долги Ракави Авантура Игра Улога Цртан Филм Печатење 2 Парче Поставува Деца Врвот И Панталони Во Собата За Домашен Сон 6-10 Години

DEN 1.67

100% Полиестер Повлечете го затворањето Момчиња цртан филм врвот И Панталони Во Собата е инспириран од ча

Shippuden Аниме Костими За Капење Момчиња Манга Карактер 3D Графички Пливање Стебла Rashguard Сет Со Шапка Цртан Филм Работи Трговска Играчка
  • Новак

Shippuden Аниме Костими За Капење Момчиња Манга Карактер 3D Графички Пливање Стебла Rashguard Сет Со Шапка Цртан Филм Работи Трговска Играчка

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 85% Полиестер + 15% Спандекс Капа, елас�