Момци Долги Johnон Ултра -мек памук за памук за истегнување на памук, сет за долна облека / 3 врвови со долги ракави + 3 долги панталони - мешавина од 6 парчиња и натпревар

Момци Долги Johnон Ултра -мек памук за памук за истегнување на памук, сет за долна облека / 3 врвови со долги ракави + 3 долги панталони -

DEN 559.84

Достапност

Еластично затворање 3 долги комплети за долна облека / 6 парчиња основни слоеви долна облека Топ 6 парчиња мешавина мазна мала тежина памук тенок фитинг со истегнување / одлично под слој на облека без густа испакнатост / долга долна облека обезбедува втор слој во ладно време памук покриен спандекс спандекс не тркалање престој Во местото на половината / ознаката бесплатна етикети за мазна нега за удобност. Лесна грижа; Машинско миење / спуштено суво - брилијантни бои - миење по миење. Еластично затворање. 3 долги комплети за долна облека / 6 парчиња основни слоеви долна облека Топ 6 парчиња мешавина мазна мала тежина памук тенок фитинг со истегнување / одлично под слој на облека без густа испакнатост / долга долна облека обезбедува втор слој во ладно време памук покриен спандекс спандекс не тркалање престој Во местото на половината / ознаката бесплатна етикети за мазна нега за удобност. Лесна грижа; Машинско миење / спуштено суво - брилијантни бои - миење по миењето. Оваа долга долна облека 6 парчиња мешавина и сет за зачувани пакувања од Ендру Скот вклучува 3 комплети на долги долна облека од основен слој во разновидни бои.


За производот

Избор на клиент

Екипаж на облаци на Puma Boys
  • Новак

Екипаж на облаци на Puma Boys

DEN 774.40

Еластан Направени во САД или увезени Останете пријатни дури и со ветре во стил кога ќе добиете кошула на