La Choppers Не'рѓосувачки комплетен кабел/линија/комплет за жици за ленти за 15 -17 барови LA-8006KT2A-16A

La Choppers Не'рѓосувачки комплетен кабел/линија/комплет за жици за ленти за 15 -17 барови LA-8006KT2A-16A

DEN 953.60

Достапност

Комплетите вклучуваат точна должина плетенка на сопирачките/ спојките и екстензиите на жицата за да се заврши размената на лентата Комплетите за плетенка од не'рѓосувачки вклучуваат линија на спојката, линии на сопирачките, крстосницата на сопирачката на хром Т, завртките за бањо, фитинзи и мијалници за кршење на бакар. Црните винил/ не'рѓосувачки комплети вклучуваат црна винил спојка линија и линии на сопирачките со хромирани фитинзи, завртки за бањо и мијалници. Комплетите за серии на полноќ вклучуваат линии на спојката и линиите на сопирачките покриени во црна облога со затемнети чад со чисти црни фитинзи низ целиот свет; Линиите се појавуваат графит или јаглеродни влакна по изглед, обезбедувајќи дека ултра обичниот изглед и црните фитинзи беспрекорно се мешаат со зацрнети контроли и. Обвивки на велосипедот. Комплетите вклучуваат точна должина плетенка на сопирачките/ спојките и екстензиите на жицата за да се заврши размената на лентата. Комплетите за плетенка од не'рѓосувачки вклучуваат линија на спојката, линии на сопирачките, крстосницата на сопирачката на хром Т, завртките за бањо, фитинзи и мијалници за кршење на бакар. Црните винил/ не'рѓосувачки комплети вклучуваат црна винил спојка линија и линии на сопирачките со хромирани фитинзи, завртки за бањо и мијалници.


За производот

Избор на клиент

Kraser KR40B земја или wallиден сидро, тешка анти-кражба на сидро, голема јачина, заклучување на сидро со моторцикли, компактен мотор, црна
  • Новак

Kraser KR40B земја или wallиден сидро, тешка анти-кражба на сидро, голема јачина, заклучување на сидро со моторцикли, компактен мотор, црна

DEN 2.33

Антикражба со тешки челични сидро со дебелина од 5 мм го штити ланецот против кражба за да се спречи краж

Diamond плоча со 4 -парчиња елементи за елементи - синџири за завршна обработка на хром, кожни краеви на кожа, копче за никел со медалјон
  • Новак

Diamond плоча со 4 -парчиња елементи за елементи - синџири за завршна обработка на хром, кожни краеви на кожа, копче за никел со медалјон

DEN 1.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Лест за смена на потпетици WOWTK, рачка за задна смена Компатибилен со Харли Дејвидсон 1986-2017 ФЛ мекоил, 1988-2023 Турнечки пат Глајд Електра
  • Новак

Лест за смена на потпетици WOWTK, рачка за задна смена Компатибилен со Харли Дејвидсон 1986-2017 ФЛ мекоил, 1988-2023 Турнечки пат Глајд Електра

DEN 367.84

ПРОИЗВОД : ПРИМЕР ЗА ПОВЕЕ НОВО ХРОМЕН СВЕТСКИ ПРЕДМЕТНИ РАБОТНИЦИ Компатибилен со Харли Дејвидсон 1986201