ACL Keystone 4 Порта, Еден Банда Ѕид Плоча, Беж, 2 Пакет

ACL Keystone 4 Порта, Еден Банда Ѕид Плоча, Беж, 2 Пакет

DEN 932.80

Достапност

Можете да измешате и совпаѓате клучни камења за да создадете каква било комбинација на врски на местото на влегување на чист професионален начин Вообичаената употреба може да вклучува вмрежување, домашно кино, аудио/видео системи, проектори и општи работни области. Ѕидната плоча ја врши работата за овозможување лесна размена на врски иesетика. Можете да измешате и совпаѓате клучни камења за да создадете каква било комбинација на врски на местото на влегување на чист професионален начин. Вообичаената употреба може да вклучува вмрежување, домашно кино, аудио/видео системи, проектори и општи работни области. Ѕидната плоча ја врши работата за овозможување лесна размена на врски иesетика. Оваа беж единечна банда ѕидна плоча со Клучеви има простори до 4 клучни камења.


За производот

Избор на клиент

Аексит Д-Р Г1/8 Аудио &засилувач; Видео Додатоци Пвц Прирабница Монтирани Навој Дупка Заострени Капачиња Затворачи Конектори &засилувач;
  • Новак

Аексит Д-Р Г1/8 Аудио &засилувач; Видео Додатоци Пвц Прирабница Монтирани Навој Дупка Заострени Капачиња Затворачи Конектори &засилувач;

DEN 2.33

Земја На Производство : КИНА; Материјал : пвц Нето Тежина : 34гр; Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%)компјутери x З�

Aexit 10pcs 10cm Аудио &засилувач; Видео Додатоци Должина Женски 2.54 mm Теренот 2P Една Глава Скокач Конектори &засилувач; Адаптери Жица Кабел
  • Новак

Aexit 10pcs 10cm Аудио &засилувач; Видео Додатоци Должина Женски 2.54 mm Теренот 2P Една Глава Скокач Конектори &засилувач; Адаптери Жица Кабел

DEN 97.92

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 9г; Содржина На Пакетот : 10 х Скокач жица...

Оригинален Кабел ЗА Аудио Кабел ЗА Замена ЗА Отчукувања Од Дре Слушалки Соло/Студио/Про/Детоксикација/Безжичен Со Микрофон Црвен+Кабел
  • Новак

Оригинален Кабел ЗА Аудио Кабел ЗА Замена ЗА Отчукувања Од Дре Слушалки Соло/Студио/Про/Детоксикација/Безжичен Со Микрофон Црвен+Кабел

DEN 175.84

Висококвалитетен оригинален аудио продолжен кабел за Отчукувања Замена на аудио кабел за далечински �