Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли Девојки За Глава, Розова Свиња Прекрасно Животинско Срце

Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли Девојки За Глава, Розова Свиња Прекрасно Животинско Срце

DEN 1.33

Достапност

Димензија - неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот на кружниот украс е 1,6 см. Гроздобер Стил-бојата на барет е античка бронза, со кружен украс со конвексно стакло. Можете да ги носите на свадби, забави, шопинг, фестивали и одмори, правејќи да изгледате привлечно во толпата. Бесплатна Сопствена Услуга-она што е поинтересно е што можеме да ја испечатиме вашата фотографија на игличките за коса, само испратете ни ја фотографијата. Сигурен Материјал-Изработен од галванизиран бакар, кои се многу издржливи и можат да спречат оштетување на вашата коса, можете да ги користите долго време. Што Ќе Добиете-има 4 парчиња иглички за коса во пакет кутија за накит од хартија.


За производот

Избор на клиент

Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен За Жени, Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина, Детелина Со Четири Лисја Сецкан
 • Новак

Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен За Жени, Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина, Детелина Со Четири Лисја Сецкан

DEN 159.84

Иглата за тело е совршена за брза промена на изгледот Тие можат да управуваат со скршената коса и да дод�

Третман За Губење на косата - Поефикасен Од Шампон - Природен Чудотворен Серум За Коса КОЈ РАБОТИ - За Мажи И Жени - Здравје На Скалпот,
 • Новак

Третман За Губење на косата - Поефикасен Од Шампон - Природен Чудотворен Серум За Коса КОЈ РАБОТИ - За Мажи И Жени - Здравје На Скалпот,

DEN 1279.20

Многу концентриран и длабоко ефикасен за сите проблеми со истенчување на косата Нашата Формула Е СОСЕМ�

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Етничка Шема Зелена Мандала
 • Новак

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Етничка Шема Зелена Мандала

DEN 457.60

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Зијбм Мал Пешкир памук измијте Лице Дома Вшмукување Вода Избришете Ги Љубителите На Косата Не Е Лесно Да Ја Испуштите Косата за Да се
 • Новак

Зијбм Мал Пешкир памук измијте Лице Дома Вшмукување Вода Избришете Ги Љубителите На Косата Не Е Лесно Да Ја Испуштите Косата за Да се

DEN 3434.56

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

Клипови За Нокти за коса, Клип За Коса Што Не Се Лизга За Шноли За Женска Пунџа, Клипови за Коса 12мм 20мм 10 парчиња Класични 8 Бои Позлатен
 • Новак

Клипови За Нокти за коса, Клип За Коса Што Не Се Лизга За Шноли За Женска Пунџа, Клипови за Коса 12мм 20мм 10 парчиња Класични 8 Бои Позлатен

DEN 0.33

Погоден за сите фризури на девојки и жени И може да се користи за секојдневно облекување или Поставувањ�

8 Инчен Краток Директно Боб Перики Човечка Коса 4х1 Чипка Т Дел Боб Човечка Коса Перики За Црни Жени Боб Перики Човечка Коса Бразилска
 • Новак

8 Инчен Краток Директно Боб Перики Човечка Коса 4х1 Чипка Т Дел Боб Човечка Коса Перики За Црни Жени Боб Перики Човечка Коса Бразилска

DEN 527.84

1Quality Quality : 100% Необработена Бразилска Девица човечка коса, мека и здрава, природна и свиленкаста, полна и

Коса Природа Тупи За Менс Перики, Човечки Системи За Замена На Коса Парчиња Коса, 0,12 мм Средна Кожа Со Јазли Со Фестонирана Коса Сива
 • Новак

Коса Природа Тупи За Менс Перики, Човечки Системи За Замена На Коса Парчиња Коса, 0,12 мм Средна Кожа Со Јазли Со Фестонирана Коса Сива

DEN 1057.60

[ИЗДРЖЛИВ ЈАЗОЛ ТУПИ ЗА МАЖИ] оваа единица за коса е машки систем со јазли со поли кожа од 0,12 мм, 130% во гус�

JMW AIR ЧУВСТВУВА Професионален Фен За Коса - 3 Топлина X 5 Ветер Брзо Сушење, Низок Шум, Виткање, Издржлив, Најдобар Фен Пржена Коса, 2 млазници
 • Новак

JMW AIR ЧУВСТВУВА Професионален Фен За Коса - 3 Топлина X 5 Ветер Брзо Сушење, Низок Шум, Виткање, Издржлив, Најдобар Фен Пржена Коса, 2 млазници

DEN 2.00

[МОЌЕН ВЕТЕР со НАДГРАДБА BLDC МОТОР 30] BLDC моторот е мотор без четки што го продолжува животниот век на маш

Дневен балсам на doterra
 • Новак

Дневен балсам на doterra

DEN 586.72

Може да имате неверојатни денови за коса, секој ден, без оглед на вашите борби за коса Секој вид коса изг�

Полигонум мултифлорум шампон бар - тој shou wu wu бела коса до црна шампон сапун за коса за прераспределување шампон бар, анти -косата за губење
 • Новак

Полигонум мултифлорум шампон бар - тој shou wu wu бела коса до црна шампон сапун за коса за прераспределување шампон бар, анти -косата за губење

DEN 3.33

Black & густа коса фалопија со фалопија мултифлора шампон бар Органскиот сив обратен шампон бар е изработ�

13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени Бран На Телото Транспарентни Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати Со Бебешка
 • Новак

13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени Бран На Телото Транспарентни Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати Со Бебешка

DEN 1439.84

Чипка Предни Перики Човечка Коса, Изработена Од Необработена Бразилска Девствена Човечка Коса Собрана

Гроздобер Акварел Птица И Рози Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски
 • Новак

Гроздобер Акварел Птица И Рози Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски

DEN 0.33

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

Херстилер Серум За Раст На Косата и Серум За Поправка На Коса - Масло Од Арган, Масло Од Марула и Рицинусово Масло - 1,69 Фл. оз. Секој-Сет
 • Новак

Херстилер Серум За Раст На Косата и Серум За Поправка На Коса - Масло Од Арган, Масло Од Марула и Рицинусово Масло - 1,69 Фл. оз. Секој-Сет

DEN 575.84

Формулиран Со масло Од Арган и Алое, богатиот И разноврсен Серум За Коса Со Масло Од Арган Ќе ги остави в�

Добра Вкупна Текстура Ротирачка Четка За Отплеткување-Се Лизга Низ Сите Текстури, Калеми И Кадрици Додека Е Нежна За Скалпот-Влажна
 • Новак

Добра Вкупна Текстура Ротирачка Четка За Отплеткување-Се Лизга Низ Сите Текстури, Калеми И Кадрици Додека Е Нежна За Скалпот-Влажна

DEN 102.24

Добриот Чешел За Ротирачки Отплеткувач Со Вкупна Текстура : добрата Линија На текстура на додатоци за с�

4 Парчиња Цвет Кристал Лента За Глава Со Заби Чешел За Жени Девојки, Широк Кристално Монистра Блескави Ленти За Коса Двоен Ред Нелизгачки Додатоци
 • Новак

4 Парчиња Цвет Кристал Лента За Глава Со Заби Чешел За Жени Девојки, Широк Кристално Монистра Блескави Ленти За Коса Двоен Ред Нелизгачки Додатоци

DEN 215.84

КРИСТАЛНА ЛЕНТА За ГЛАВАВклучува 4 парчиња украсна лента со светкав цвет во 4 различни боицрна и сива, в�

висесани Бербер Кејп Детелина Потковица Леприкон Шапка Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За
 • Новак

висесани Бербер Кејп Детелина Потковица Леприкон Шапка Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За

DEN 303.84

полиестер ●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Бер

Преносен виткар за коса HeyuanPius, преносен виткач на коса, електричен виткач на косата, бранови виткање железо брановиден салон за алатки
 • Новак

Преносен виткар за коса HeyuanPius, преносен виткач на коса, електричен виткач на косата, бранови виткање железо брановиден салон за алатки

DEN 1315.84

Поставете го навивам со овој виткач на коса Enjoyе уживате во косата што е бујна и мазна со керамички плочи

Микро Врска Екстензии За Човечка Коса Реми Јамка Микро Прстени Коса Свиленкаста Права Микро Мушка Човечка Коса Екстензии 1г/Влакно, 50гр Вистинска
 • Новак

Микро Врска Екстензии За Човечка Коса Реми Јамка Микро Прстени Коса Свиленкаста Права Микро Мушка Човечка Коса Екстензии 1г/Влакно, 50гр Вистинска

DEN 895.84

1Микро Прстен Продолжувањето На Човечката Коса Е 100% Човечка Коса, Мазна, Без Пролевање, Без Заплеткување

Клип за коса Барет Златни Рогови Елени Странични Клипови Фиба Метални Божиќни Шноли За Коса Иглички Гроздобер Гранка Лисја Шнола
 • Новак

Клип за коса Барет Златни Рогови Елени Странични Клипови Фиба Метални Божиќни Шноли За Коса Иглички Гроздобер Гранка Лисја Шнола

DEN 1.33

Рогови Клиповите За Коса Се Погодни За Многу Прилики, Погодни За Секојдневно Облекување И Одење На Заба�