Продолжување на Конска Опашка кукастил, Клип Со Врвка Од 30 Инчи - На Долга Брановидна Опашка Синтетички Кадрави Фризури За Жени и Девојки

Продолжување на Конска Опашка кукастил, Клип Со Врвка Од 30 Инчи - На Долга Брановидна Опашка Синтетички Кадрави Фризури За Жени и

DEN 0.67

Достапност

[Удобно И Дише] внатрешниот нето дизајн на оваа опашка е мек и дише, така што нема да ја иритира вашата кожа Тоа не се заплеткува или формира јазли. Косата изгледа густа и полна, кадрици се меки и живи. Ова не е само заштеда на време, туку и удобно за носење и повеќекратна употреба. [Удобно И Дише] внатрешниот нето дизајн на оваа опашка е мек и дише, така што нема да ја иритира вашата кожа. Тоа не се заплеткува или формира јазли. Косата изгледа густа и полна, кадрици се меки и живи. Ова не е само заштеда на време, туку и удобно за носење и повеќекратна употреба. [Лесно За Носење] можете да ја облечете нашата опашка со врвка што е можно побрзо и лесно колку што можете да ја повлечете сопствената коса во опавче. Ако сакате да изгледате зачудувачки без да се заморувате, ова е вашата најдобра опција. [Останува На Место] конска опашка ве штити од непријатни ситуации. Се одликува со четири невидливи чешли и конструкција со висока еластична врвка за да ја задржи продолжувањето на опашката на место во текот на целиот ден. [Упатства за отплеткување] Ако опашката се заплетка, нема за што да се грижите.


За производот

Избор на клиент

Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична разнобојна сино небо бранови плажа, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за
 • Новак

Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична разнобојна сино небо бранови плажа, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за

DEN 1.00

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Вајоми 5 парчиња Комплет Клипови За Коса, Нелизгачки Клипови За Нокти За Коса Клипови За Канџи Од Банана Клипови За Канџи Клипови За Коса Стеги
 • Новак

Вајоми 5 парчиња Комплет Клипови За Коса, Нелизгачки Клипови За Нокти За Коса Клипови За Канџи Од Банана Клипови За Канџи Клипови За Коса Стеги

DEN 504.00

Дизајн на заби со двоен Ред : нова надградба дизајнот на заби со двоен ред ќе ја држи вашата коса поцврст�

СВИТВ Кристали Невестинска Лента За Глава Сребрени Кристални Свадбени Глави За Невести Парчиња Коса За Деверуша Цвет Девојка Додатоци
 • Новак

СВИТВ Кристали Невестинска Лента За Глава Сребрени Кристални Свадбени Глави За Невести Парчиња Коса За Деверуша Цвет Девојка Додатоци

DEN 383.84

Свадба партија и невестински туш Матурска И Натпревар Роденденска забава Дипломирање на училиште Норм�

Мала тркалезна четка за коса за сушење на удар со меки најлонски влакна, 1,5 инчи, валјак виткање волумен за стилизирање на влакна за мажи
 • Новак

Мала тркалезна четка за коса за сушење на удар со меки најлонски влакна, 1,5 инчи, валјак виткање волумен за стилизирање на влакна за мажи

DEN 239.84

Мала црвена дрвена тркалезна коса со меки најлонски влакна особено одговара за кратка ситна коса додек�

Дрвена четка за коса сет - природна дрвена четка за коса со иглички од јавор и четкички за коса за тенка долга густа кадрава коса и масажа
 • Новак

Дрвена четка за коса сет - природна дрвена четка за коса со иглички од јавор и четкички за коса за тенка долга густа кадрава коса и масажа

DEN 2.33

✈ Исклучок за целиот вид на коса Овој сет содржи три врвни четки за дрвени коса, тие се совршени за долг�

3 Пакувања 8 Инчен Пролетен Пресврт Омбре Бои Капчиња Плетенки Синтетичко Плетење Екстензии За Коса Фризури 30 Прамени 110гр/Пакување
 • Новак

3 Пакувања 8 Инчен Пролетен Пресврт Омбре Бои Капчиња Плетенки Синтетичко Плетење Екстензии За Коса Фризури 30 Прамени 110гр/Пакување

DEN 239.84

[Материјал за коса] 100% канекалонска синтетичка коса, влакна со ниска температура, 8 инчен пролетен прес

12 Парчиња француски Вилушки За Коса Со Пресврт Големи Иглички За Стилизирање На Косата Во Форма На Буквата У Гроздобер Метални Стапчиња
 • Новак

12 Парчиња француски Вилушки За Коса Со Пресврт Големи Иглички За Стилизирање На Косата Во Форма На Буквата У Гроздобер Метални Стапчиња

DEN 2.67

Пакетот вклучува 12 парчиња во 4 различни стилови Иглички За стилизирање на косата Во Форма На Буквата У,

Госпоѓице Боемски Жени Невестински Нежен Сјаен Слоевит Кристал Синџир За Глава На Пеперутка Златен Сребрен Водопад Буци Лента За Глава Со Ланец
 • Новак

Госпоѓице Боемски Жени Невестински Нежен Сјаен Слоевит Кристал Синџир За Глава На Пеперутка Златен Сребрен Водопад Буци Лента За Глава Со Ланец

DEN 319.68

Боја на синџирот на главата : Златна Големини обезбедени со јастог затворач и прилагодлив синџир., Погод

Волумен максимална прашок за засенчување за водоотпорна коса, прашок за сенка на косата, прашок за филер за коса за опаѓање на косата,
 • Новак

Волумен максимална прашок за засенчување за водоотпорна коса, прашок за сенка на косата, прашок за филер за коса за опаѓање на косата,

DEN 111.84

【Брза боја на коса нагоре】 Користете пудра во прав за да можете да дозволите сива корен за коса брзо да

Холози Пакени Фиба Со Црн Гавран, Барет Врана, Клипови За Коса За Ноќта на Вештерките фиба за лилјаци, Метален Гавран За Фиба, Готски Додатоци
 • Новак

Холози Пакени Фиба Со Црн Гавран, Барет Врана, Клипови За Коса За Ноќта на Вештерките фиба за лилјаци, Метален Гавран За Фиба, Готски Додатоци

DEN 180.00

?Црна Врана Фиба, Фиба Врана?Елегантни ретро додатоци за коса за коса, обликот на фиба е летечка врана, до

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1 - Фламинго Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И Дамки Отпорни
 • Новак

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1 - Фламинго Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И Дамки Отпорни

DEN 2.33

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Божиќни Клипови За Коса Слатки Украсни Божиќни Додатоци За Коса 2022 Божиќни Мали Подароци Шноли Рогови Шапка За Новогодишна Елка Шапки
 • Новак

Божиќни Клипови За Коса Слатки Украсни Божиќни Додатоци За Коса 2022 Божиќни Мали Подароци Шноли Рогови Шапка За Новогодишна Елка Шапки

DEN 335.84

€Sevendoo 2022 Ново Објавено Супер Слатки Божиќни Клипови За Коса} Празничните Шноли се мал суштински елемен�

Клипови за коса За Сечење Стилизирање, Клипови За Нокти За Коса Стеги, Клипови За Коса Од Пеперутка За Женска Коса, Големи Клипови За Коса
 • Новак

Клипови за коса За Сечење Стилизирање, Клипови За Нокти За Коса Стеги, Клипови За Коса Од Пеперутка За Женска Коса, Големи Клипови За Коса

DEN 159.84

1, овој сет на клипови за коса е посоодветен за Средна Дебелина на Фината Коса, доколку сакате да најдете

180% ВИСОКА Густина HD Транспарентен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Со Бебешка Коса Без Лепак Чипка
 • Новак

180% ВИСОКА Густина HD Транспарентен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Со Бебешка Коса Без Лепак Чипка

DEN 1276.80

Природно И Здраво, Без Пролевање Вештачката коса гори за да создаде црн чад и се претвора во леплива топ�

8 Пакет Вештачки Орхидеи Цвет Коса Клипови Барети Тајланд Тропски Цвет Коса Додатоци За Жени Цвет Коса Лак Алигатор Клипови Цветни Брош Иглички
 • Новак

8 Пакет Вештачки Орхидеи Цвет Коса Клипови Барети Тајланд Тропски Цвет Коса Додатоци За Жени Цвет Коса Лак Алигатор Клипови Цветни Брош Иглички

DEN 207.84

[Издржливи Метални Клипови За Коса] : овој голем клип за коса за цвеќе е изработен од нелизгачки цврст ле�

Лигонг 12 ПАРЧИЊА Бела Самостојна Боја За Врзување Лента За Глава Јога Ленти За Глава Широка Лента За Пот Лента За Вратоврска БОЈА
 • Новак

Лигонг 12 ПАРЧИЊА Бела Самостојна Боја За Врзување Лента За Глава Јога Ленти За Глава Широка Лента За Пот Лента За Вратоврска БОЈА

DEN 2.67

еластична DIY : Нашите спортски ленти за глава се дизајнирани во бела боја, кои ви овозможуваат да ја обои�

Буладу 12А Црвеникаво Кафеава Откачена Права Човечка Коса 13х4 ХД Транспарентна Чипка Предна Човечка Коса Перики За Жени Бразилска Девствена Коса
 • Новак

Буладу 12А Црвеникаво Кафеава Откачена Права Човечка Коса 13х4 ХД Транспарентна Чипка Предна Човечка Коса Перики За Жени Бразилска Девствена Коса

DEN 3.00

●ЦрвеникавоКафеави Откачени Директно Човечки Материјали За Коса Qunky директно чипка предни перики суро

Doitool 1 парчиња резба фино скалпот глава заби стилизирање на коса преносни жени анти-масажа долг статички рог дома мажи фризери и алатка
 • Новак

Doitool 1 парчиња резба фино скалпот глава заби стилизирање на коса преносни жени анти-масажа долг статички рог дома мажи фризери и алатка

DEN 128.80

Ситна чешел на забите Чешелот е мазен и нема да ја оштети косата Салонски чешел за коса Промовирајте цир

ХОНФУКИТ Ленти За Глава За Жени Печатена Лента За Коса Бохо Еластична Обвивка За Коса За Јога Трчање Спортска Лента За Глава За Девојчиња, 4
 • Новак

ХОНФУКИТ Ленти За Глава За Жени Печатена Лента За Коса Бохо Еластична Обвивка За Коса За Јога Трчање Спортска Лента За Глава За Девојчиња, 4

DEN 2.00

●Премиум ткаенина●нашите ленти за глава се изработени од висококвалитетна мека ткаенина Тие се меки, �

55x66 инчен полиестер за сечење на косата Кејп Акварелор-Флорал-Беј-Буртефл Салон Барбер Кејп со прилагодливи додатоци за сечење на коса
 • Новак

55x66 инчен полиестер за сечење на косата Кејп Акварелор-Флорал-Беј-Буртефл Салон Барбер Кејп со прилагодливи додатоци за сечење на коса

DEN 3.00

Увезени Затворање на тока Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, која спречува статичка