Hiaoq Професионални фризери за ножици - ножици за сечење на косата за мажи, жени, деца и возрасни

Hiaoq Професионални фризери за ножици - ножици за сечење на косата за мажи, жени, деца и возрасни

DEN 673.76

Достапност

Екстремно остри рабови : Изработено од не'рѓосувачки челик, професионален сет за ножици за коса со супериорна издржливост што нема да ги оштети или подели завршувањето на косата Конвексни рабови за мазно дејство на сечење, совршени за исекување на влажна или сува коса. Ќе помогне да се постигнат посакуваните резултати : специјално направени за професионалци, бербери и фризери за лична употреба, исто така. Издржлива, скрупулозна изработка, добра острина. Дизајн : Професионалните ножици за сечење на косата се прават со најновиот дизајн за професионална употреба, како и лична употреба. Неговата професионална обвивка го спречува челикот од 'рѓа. Сместени марки : Овој сет на ножици е неискористен, неотворено, што доаѓа во прекрасна амбалажа. Она што го добивате : Ножици за коса може да се користат како подарок за вашиот син, татко, сопруг и пријатели на роденденски подароци, Денот на благодарноста, близу година или Божиќ, додаток за убавина и неспоредливо искуство за сечење на косата секој пат кога ќе ги користите. Екстремно остри рабови : Изработено од не'рѓосувачки челик, професионален сет за ножици за коса со супериорна издржливост што нема да ги оштети или подели завршувањето на косата. Конвексни рабови за мазно дејство на сечење, совршени за исекување на влажна или сува коса. Ќе помогне да се постигнат посакуваните резултати : специјално направени за професионалци, бербери и фризери за лична употреба, исто така. Издржлива, скрупулозна изработка, добра острина. Дизајн : Професионалните ножици за сечење на косата се прават со најновиот дизајн за професионална употреба, како и лична употреба. Неговата професионална обвивка го спречува челикот од 'рѓа. Сместени марки : Овој сет на ножици е неискористен, неотворено, што доаѓа во прекрасна амбалажа.


За производот

Избор на клиент

Тенки Чкртаници За Девојчиња, Слаби Чкртаници За Девојчиња, Мини Скринши За Коса За Девојчиња Додатоци За Коса За Тинејџерки Мали Девојчиња
 • Новак

Тенки Чкртаници За Девојчиња, Слаби Чкртаници За Девојчиња, Мини Скринши За Коса За Девојчиња Додатоци За Коса За Тинејџерки Мали Девојчиња

DEN 1.00

Висок Квалитет нашите скринши за коса се изработени од моќни еластични гумени ленти и висококвалитет�

172 Пакет Цвет Кристал Кристал Сјај Светкаво У Форма Боби Игла Накит Декоративни Шноли Барети Мал Бисер Спирала Серпентина Коса Клипови
 • Новак

172 Пакет Цвет Кристал Кристал Сјај Светкаво У Форма Боби Игла Накит Декоративни Шноли Барети Мал Бисер Спирала Серпентина Коса Клипови

DEN 271.84

Материјал : овие фенси и рустикални парчиња свадбени невести се 100% рачно изработени под софистицирана и

Задебелување На Капачето За Туширање Зголемете Ја Апсорбирачката Коса Мека Корална Кадифе До Сува Крпа Производи За Бања Крпи За Плажа За
 • Новак

Задебелување На Капачето За Туширање Зголемете Ја Апсорбирачката Коса Мека Корална Кадифе До Сува Крпа Производи За Бања Крпи За Плажа За

DEN 166.24

Применливи Луѓе : Жени / Мажи / Тинејџери Апсорбирачка вода, Брзо сушење, Време, Електричен Вентилатор �

Па Перики Перика Женски Градиент Меур Лице Кадрава Долга Кадрава Висока Температура Свила Коса Покритие Симулација Мода Перика Мастило
 • Новак

Па Перики Перика Женски Градиент Меур Лице Кадрава Долга Кадрава Висока Температура Свила Коса Покритие Симулација Мода Перика Мастило

DEN 0.67

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За Коса Клип Во Човечка Коса За
 • Новак

Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За Коса Клип Во Човечка Коса За

DEN 451.20

€Снопови q : Содржи две пакувања на клип коса, било која боја појавување €100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qИзг�

Без Топлина Коса Виткање Прачка Лента За Глава Преку Ноќ Природни Кадрици Мрзливи Коса Виткање Комплет За Завиткување, Свила Без
 • Новак

Без Топлина Коса Виткање Прачка Лента За Глава Преку Ноќ Природни Кадрици Мрзливи Коса Виткање Комплет За Завиткување, Свила Без

DEN 159.84

●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● Лесен за употреба дома, надградбата на виткањето на косата е поедноставна и побрз�

Четка за стилизирање на Ktkudy 9 ред за дефинирање на четка за четка за коса за одвојување, обликување на кадрици - сушење на удар, стилизирање
 • Новак

Четка за стилизирање на Ktkudy 9 ред за дефинирање на четка за четка за коса за одвојување, обликување на кадрици - сушење на удар, стилизирање

DEN 2.33

Од суштинско значење е да започнете со влажни нишки Така, прво треба да ја измиете косата, или, ако сакат�

Анезус 200 Парчиња Врски За Коса За Жени Девојки Еластики За Коса Ленти За Коса Држачи За Опашка Гумени Ленти За Густа Права Кадрава Коса, Повеќебојни
 • Новак

Анезус 200 Парчиња Врски За Коса За Жени Девојки Еластики За Коса Ленти За Коса Држачи За Опашка Гумени Ленти За Густа Права Кадрава Коса, Повеќебојни

DEN 159.84

€ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ}анезус додатоци за коса комплет за жени девојки доаѓа со 200 парчиња шарени еластични в

Hzeyn Цвет Коса Клип Мат Голем Цвет Канџи Клип Силен Држач За Коса Клипови За Жени Густа Коса Y2K Додатоци За Стилизирање На Косата 9 Светла
 • Новак

Hzeyn Цвет Коса Клип Мат Голем Цвет Канџи Клип Силен Држач За Коса Клипови За Жени Густа Коса Y2K Додатоци За Стилизирање На Косата 9 Светла

DEN 1.67

Комплетот за клипови за коса со цвеќиња доаѓа со 9 бои во портокалова, жалфија,сива,светло сина,розова,ви

Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За Коса Клип Во Човечка Коса За Жени
 • Новак

Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За Коса Клип Во Човечка Коса За Жени

DEN 1443.20

€Снопови q : Содржи две пакувања на клип коса, било која боја појавување €100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qИзг�

Вантасо Крофна Виножито Еднорог Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Сечење Крпа
 • Новак

Вантасо Крофна Виножито Еднорог Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Сечење Крпа

DEN 0.33

●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура е приближ�

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, виножито леопард врзана боја, прилагодлива работна капа со копче и џемпери
 • Новак

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, виножито леопард врзана боја, прилагодлива работна капа со копче и џемпери

DEN 0.67

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката