Алатка За Сушење Коса Завиткајте Ја Косата Вода Фитил Ултра Абсорбента Рециклирана Пакет За Коса Од Микрофибер

Алатка За Сушење Коса Завиткајте Ја Косата Вода Фитил Ултра Абсорбента Рециклирана Пакет За Коса Од Микрофибер

DEN 2.00

Достапност

Ја остава Косата 5 пати Посилна од Традиционалните Методи На Сушење : Комерцијалната Ткаенина Користи Уникатни Канали Со Плетенка За Брзо Отстранување Без Топлина или Триење, Повторно формирање На Водородни Врски и Подобрување На Јачината На Косата + Структура На Кератин Како Да Се Користи : Превртете Ја Косата И Ставете Го Копчето Зад Вратот. Извртени Должина Коса Бенд. Завиткајте Ја Конецот Околу Копчето За Да Бидете Сигурни Дека Обвивката Е Безбедна. За Нас : Ние Ќе Продолжиме Да Го Поставуваме Стандардот За Подобра Коса Со Елегантен Научен Дизајн. Ако Наидете На Какви Било Проблеми За Време На Употребата, Ве Молиме Контактирајте Не. Ја остава Косата 5 пати Посилна од Традиционалните Методи На Сушење : Комерцијалната Ткаенина Користи Уникатни Канали Со Плетенка За Брзо Отстранување Без Топлина или Триење, Повторно формирање На Водородни Врски и Подобрување На Јачината На Косата + Структура На Кератин. Како Да Се Користи : Превртете Ја Косата И Ставете Го Копчето Зад Вратот. Извртени Должина Коса Бенд. Завиткајте Ја Конецот Околу Копчето За Да Бидете Сигурни Дека Обвивката Е Безбедна. За Нас : Ние Ќе Продолжиме Да Го Поставуваме Стандардот За Подобра Коса Со Елегантен Научен Дизајн. Ако Наидете На Какви Било Проблеми За Време На Употребата, Ве Молиме Контактирајте Не.


За производот

Избор на клиент

Четка за шампон за коса Heeta со заоблена вентилаторска четка за коса за сува влажна коса, четка за брзо сушење на удар за жени, мажи и деца
 • Новак

Четка за шампон за коса Heeta со заоблена вентилаторска четка за коса за сува влажна коса, четка за брзо сушење на удар за жени, мажи и деца

DEN 255.52

Рачна работа Совршено за разни фризури од густи до тенки, кратки или долги, и без оглед влажни или суви, д

Кеабало 22 инчи и 30 инчи Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса 4/27 Обоени 13х4 Тело Бран HD Чипка Фронтални Перики Човечка Коса За Црни Жени
 • Новак

Кеабало 22 инчи и 30 инчи Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса 4/27 Обоени 13х4 Тело Бран HD Чипка Фронтални Перики Човечка Коса За Црни Жени

DEN 1.67

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

Шампон Четка Кензан Мека
 • Новак

Шампон Четка Кензан Мека

DEN 2.67

ЧЕТКА За ШАМПОН УКА Кензан е мала четка со многу придобивки Силиконска четка што може да се користи на в�

ЏОУМЕИВЕНСП 2 Пара Без Набори Свили И сатени Шноли За Коса Шноли Шноли Во Парови Нелизгачки Штипки За Лакови Додатоци За Коса За Девојки
 • Новак

ЏОУМЕИВЕНСП 2 Пара Без Набори Свили И сатени Шноли За Коса Шноли Шноли Во Парови Нелизгачки Штипки За Лакови Додатоци За Коса За Девојки

DEN 100.48

Пакетот вклучува : без свиткување клипови за коса спакувани 4 парчиња, многу мала тежина, многу погодни з

2 Парчиња Ленти За Глава Со Точки За Девојчиња И Жени Ретро Бандана 50 ти Жичана Лента За Глава Гроздобер Принт Божиќна Лента За Коса
 • Новак

2 Парчиња Ленти За Глава Со Точки За Девојчиња И Жени Ретро Бандана 50 ти Жичана Лента За Глава Гроздобер Принт Божиќна Лента За Коса

DEN 111.84

2 Парчиња Ленти за Глава : дојдете со 2 парчиња жичени ленти за глава, гроздобер и класичен дизајн со точк�

Наметка за сечење коса За Мажи Жена, Симпатична Плашлива Црна Мачка Од Тиква Голема Наметка За Фризура Со Прилагодливо Затворање Водоотпорна
 • Новак

Наметка за сечење коса За Мажи Жена, Симпатична Плашлива Црна Мачка Од Тиква Голема Наметка За Фризура Со Прилагодливо Затворање Водоотпорна

DEN 351.84

●Прилагодливо Затворање На Куката + карактеристики на наметка за сечење Коса прилагодливото деколте г�

Американско И Државно Знаме На Ајова Бербер Кејп Професионална Фризура Престилка Симпатична Коса Сечење Наметка За Момчиња Девојки
 • Новак

Американско И Државно Знаме На Ајова Бербер Кејп Професионална Фризура Престилка Симпатична Коса Сечење Наметка За Момчиња Девојки

DEN 1.67

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : врато�

Дебели професионални фризерски ножици 5,5/6 инчи ножици за коса бербер ножици сечење на алатка за стилизирање на стилизирање на смолкнување
 • Новак

Дебели професионални фризерски ножици 5,5/6 инчи ножици за коса бербер ножици сечење на алатка за стилизирање на стилизирање на смолкнување

DEN 2.00

Комплетот за алатки за сечење на косата е изработен од 100% не'рѓосувачки челик, кој има супер издржливост

Бран На телото Чипка Предни Перики 34 инчи Човечка Коса Перика За Црни Жени Без Лепак Претходно Откинати Со Бебешка Коса 180% Густина 13х4 Фронтални
 • Новак

Бран На телото Чипка Предни Перики 34 инчи Човечка Коса Перика За Црни Жени Без Лепак Претходно Откинати Со Бебешка Коса 180% Густина 13х4 Фронтални

DEN 2.00

?Материјал За Перики од бранови На телото : Необработени Перики Од Девствена Човечка Коса За Црни Жени П�

Анџетан 100 Пакува Четки За Коса, Четки Против Заплеткување На Косата Антистатички Чешли За Масажа, Пластични Чешли За Коса За Еднократна
 • Новак

Анџетан 100 Пакува Четки За Коса, Четки Против Заплеткување На Косата Антистатички Чешли За Масажа, Пластични Чешли За Коса За Еднократна

DEN 1.67

Нема Повеќе Болен Скалп : Вознемирен од заплеткување на косата при чешлање на косата? Секогаш повредува�

[Bioken] Биотин Дебели &засилувач; Целосна Коса Зајакнувач Регенератор-Помага Во Контрола На Губење на Косата, Го Стимулира Растот на Косата &засилувач;
 • Новак

[Bioken] Биотин Дебели &засилувач; Целосна Коса Зајакнувач Регенератор-Помага Во Контрола На Губење на Косата, Го Стимулира Растот на Косата &засилувач;

DEN 1.00

ПРИРОДНИОТ РЕГЕНЕРАТОР БОГАТ со БИОТИНРегенератор За Биотин е специјално формулиран за да создаде сре�

Кемеи Професионални Машинки За Коса За Мажи, Проѕирни Машинки За Бербер Фризура Безжичен Тример За Сечење Коса На Полнење Електричен
 • Новак

Кемеи Професионални Машинки За Коса За Мажи, Проѕирни Машинки За Бербер Фризура Безжичен Тример За Сечење Коса На Полнење Електричен

DEN 415.84

[Уникатен Изглед] : проѕирната обвивка ви овозможува јасно да ја видите внатрешната структура на безжич�

Лирска КОСА Афро Откачен Пресврт Капчиња Плетенки Коса За Црни Мажи Афроамерикански Систем За Човечка Коса Замена 8Х10 Инјектирана
 • Новак

Лирска КОСА Афро Откачен Пресврт Капчиња Плетенки Коса За Црни Мажи Афроамерикански Систем За Човечка Коса Замена 8Х10 Инјектирана

DEN 0.67

Тенка мека Индискиот човечка коса на афро откачен пресврт капчиња плетенки коса систем замена за црни м

4 ПАРЧИЊА Школка Од Желка Барети За Коса Целулоза Ацетат Клипови За Коса Држачи За Опашка Стегач За Стегање За Коса Мали Акрилни
 • Новак

4 ПАРЧИЊА Школка Од Желка Барети За Коса Целулоза Ацетат Клипови За Коса Држачи За Опашка Стегач За Стегање За Коса Мали Акрилни

DEN 159.84

Пакет : 4 ПАРЧИЊА желка школка мала коса барети Должина на клиповите за коса : околу 3,1" Апликација : силно�

Воден Бран Човечка Коса Перики За Црни Жени Претходно Откинати Природна Линија На Коса 13х4 ХД Транспарентни Предни Перики Од Чипка
 • Новак

Воден Бран Човечка Коса Перики За Црни Жени Претходно Откинати Природна Линија На Коса 13х4 ХД Транспарентни Предни Перики Од Чипка

DEN 3.33

?1●Човечки Материјал За Коса € Воден Бран Чипка Предни Перики е 100% Бразилска Девица Човечка Коса Исечен

Омид Оригинален Путер За Брада-Крајна Формула За Кондиционирање Со Масло Од Арган, Негување На Кожата Со Масло Од Јојоба, Шеа Путер За Целодневна
 • Новак

Омид Оригинален Путер За Брада-Крајна Формула За Кондиционирање Со Масло Од Арган, Негување На Кожата Со Масло Од Јојоба, Шеа Путер За Целодневна

DEN 0.33

ОРИГИНАЛОТ нашата формула за ултра кондиционирање содржи богати органски масла кои ја зајакнуваат ваш

Вигодес Долги Брановидни Перики Нагласи Синтетички Чипка Предни Перики За Црни Жени Кафеава Со Мед Русокоса Среден Дел Долг Бран
 • Новак

Вигодес Долги Брановидни Перики Нагласи Синтетички Чипка Предни Перики За Црни Жени Кафеава Со Мед Русокоса Среден Дел Долг Бран

DEN 367.68

●Висококвалитетен материјал●оваа долга брановидна кафеава со медена русокоса чипка предна перика е и

АЛАЗА Трендовски Апстрактна Боја За Вратоврска Водоотпорна Берберска Наметка За Мажи Жени Лигавче За Бричење Брада Престилка Професионална
 • Новак

АЛАЗА Трендовски Апстрактна Боја За Вратоврска Водоотпорна Берберска Наметка За Мажи Жени Лигавче За Бричење Брада Престилка Професионална

DEN 0.33

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�