КАЦФ Долга Претходно Плетена Средна Разделба Црна Топлина Отпорна На Костимот За Ноќта На Вештерките Перика

КАЦФ Долга Претходно Плетена Средна Разделба Црна Топлина Отпорна На Костимот За Ноќта На Вештерките Перика

DEN 1.67

Достапност

® Пакетот вклучува : 1 долга црна претходно плетена женска перика, 1 бесплатна мрежа за коса; Забелешка : ако плетенките се олабават или не одговараат на вашето лице, можете повторно да ја плетете сами за подобро вклопување и изглед. ● Машина Направена капа со прилагодливи Ремени за прилагодување на големината. Оваа долга црна плетенка перика може да се користи за различни прилики, како косплеј, перформанси и така натаму. КАЦФ Перика Известување : 1.Перика Капа Оваа перика е со средна големина на капачето. Стандардниот обем е 22,5 инчи.И има прилагодливи ремени внатре за да ви помогнат да носите или прилагодите за да ја направите вашата перика соодветна за вашата глава.Проблемот Со Бојата нормално е дека може да има некои разлики во бојата помеѓу сликата и вистинската перика. Бидејќи факторите како светлосните разлики и различниот агол на камерата ќе предизвикаат разлика.Она што ја прави вашата перика заплеткување и пролевање На сите перики ќе се заплетка и ќе фрли повеќе од вашата вистинска коса. Бидејќи периките немаат природно масло за да спречат заплеткување како вашата природна коса. Вашата перика ќе пролее многу ако ја чешлате влажно или грубо. Освен тоа, ако користите екстремно мрсни продукции за нега на коса или ја миете периката во прегреана вода, исто така, ќе го направите вашето опаѓање на перика, 4.


За производот

Избор на клиент

Надула У Дел Од Телото Бранови Перики Човечка Коса За Жени, Бразилски Лепак Нагоре Природен Бран Без Шиење Без Лепак Почетник Пријателски
 • Новак

Надула У Дел Од Телото Бранови Перики Човечка Коса За Жени, Бразилски Лепак Нагоре Природен Бран Без Шиење Без Лепак Почетник Пријателски

DEN 958.40

1Перики за Бранови на телото : 100% Човечка Коса Без Лепак У Дел Перика Мин Остави Надвор За Жените, Без Зап�

Голема Наметка За Сечење Коса За Мажи Жени, Животот Ви Дава Цитати Од Лимони Салонски Наметки Со Прилагодливо Затворање Водоотпорна
 • Новак

Голема Наметка За Сечење Коса За Мажи Жени, Животот Ви Дава Цитати Од Лимони Салонски Наметки Со Прилагодливо Затворање Водоотпорна

DEN 351.84

●Прилагодливо Затворање На Куката + карактеристики на наметка за сечење Коса прилагодливото деколте г�

26 28 30 Инчен Светло Црвен Сноп За Човечка Коса Омбре Снопови Со Длабоки Бранови 1б/Црвени Снопови Човечка Коса Ткаат 2 Тони Црн И Оган
 • Новак

26 28 30 Инчен Светло Црвен Сноп За Човечка Коса Омбре Снопови Со Длабоки Бранови 1б/Црвени Снопови Човечка Коса Ткаат 2 Тони Црн И Оган

DEN 0.33

●Човечки Снопови За Коса Материјал : Необработени Бразилски Снопови За Човечка Коса, Сноп За Човечка Ко

Dollocks Професионални Органски Dreadlock Освежување Спреј - Растителни Базирани Loc Производи За Нега На Коса, Остатоци-бесплатни И Сулфат-бесплатни
 • Новак

Dollocks Професионални Органски Dreadlock Освежување Спреј - Растителни Базирани Loc Производи За Нега На Коса, Остатоци-бесплатни И Сулфат-бесплатни

DEN 1.33

ЧИСТ И СВЕЖ ЛОК СПРЕЈЗаживејте го скалпот и дредовите со освежувачка мешавина од есенцијално масло од б

Бразилско Предиво За Коса Од Волна За Плетенки Акрилно Предиво Од Бразилска Волна За Африкански Плетенки/Пролетен Пресврт/Вештачки Лоци/Обвивки
 • Новак

Бразилско Предиво За Коса Од Волна За Плетенки Акрилно Предиво Од Бразилска Волна За Африкански Плетенки/Пролетен Пресврт/Вештачки Лоци/Обвивки

DEN 283.04

1Материјал за коса : предиво за коса од Бразилска Волна за плетенки, 100% Акрилно Рачно Плетење Предиво Пле

Каликс Манекен Глава Со Човечка Коса Козметологија Маникин Машки Манекен Глава Брада За Берберници Пракса Сечење Стил И Слободен Стегач
 • Новак

Каликс Манекен Глава Со Човечка Коса Козметологија Маникин Машки Манекен Глава Брада За Берберници Пракса Сечење Стил И Слободен Стегач

DEN 2.00

Главата на куклата штотуку дојде од патувањето во луонг и косата завиткана во кутија, затоа прво ве моли

МАКА БАКА Долга Права Чипка Предна Перика Омбре Нагласува Перики За Жени Кафеава Мешана Русокоса Перика Среден Дел Без Лепак Отпорни На Топлина
 • Новак

МАКА БАКА Долга Права Чипка Предна Перика Омбре Нагласува Перики За Жени Кафеава Мешана Русокоса Перика Среден Дел Без Лепак Отпорни На Топлина

DEN 1.00

Висококвалитетна швајцарска чипка, силна и мека, никогаш не ја повредува кожата Средно кафеава боја на �

Симулирана Храна Клипови За Коса Вештачки Смешни Странични Клипови Од Патка Симулирана Храна Курва Од Јајца Од Виршла За Стилизирање На
 • Новак

Симулирана Храна Клипови За Коса Вештачки Смешни Странични Клипови Од Патка Симулирана Храна Курва Од Јајца Од Виршла За Стилизирање На

DEN 1.00

Храна Иглички За Коса Клипови, прикажи виршла, пица, хамбургер ecс, смешни и каваи, издржливи и цврсти, Суп

Машинки за коса, Машинка За Сечење Коса Електричен Клипер За Полнење Професионален Градиент На Коса Притисни Електричен За Машка Машина За Сечење
 • Новак

Машинки за коса, Машинка За Сечење Коса Електричен Клипер За Полнење Професионален Градиент На Коса Притисни Електричен За Машка Машина За Сечење

DEN 2.67

Низок шум, бавно производство на топлина, отпорност на абење, голема брзина, низок тон, стабилни перформ�

Аманда ХД Транспарентни Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 4х4 Длабоки Бранови Перика 24 Инчи Бразилска Девица
 • Новак

Аманда ХД Транспарентни Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 4х4 Длабоки Бранови Перика 24 Инчи Бразилска Девица

DEN 1599.36

+Длабоки бранови чипка предни перики Човечка Коса Бразилска Девица Претходно Извадена Со Бебешка Коса,

Шампон За Продолжување на косата &засилувач; Регенератор од Продавницата За Коса, Нежно Чистење &засилувач; Хидратантна Формула Наменета За
 • Новак

Шампон За Продолжување на косата &засилувач; Регенератор од Продавницата За Коса, Нежно Чистење &засилувач; Хидратантна Формула Наменета За

DEN 0.67

Состојки за шампон : Биотин, Рузмарин, Краставица, Камилица И Алое за Раст, Одбрана И Освежување Состојки

Квинлукс Перики Омбре Боја Бразилски Реми Длабок Бран Човечка Коса ХД Невидлива 13х6 Длабока Странична Разделба Чипка Предна Перика Кратки Кадрави
 • Новак

Квинлукс Перики Омбре Боја Бразилски Реми Длабок Бран Човечка Коса ХД Невидлива 13х6 Длабока Странична Разделба Чипка Предна Перика Кратки Кадрави

DEN 1.33

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Перика Со Лента За глава Човечка Коса Пикси Исечени Перики За Црни Жени Кратка Кадрава Боб Перика Омбре Русокоса Лента За Глава Без Лепак
 • Новак

Перика Со Лента За глава Човечка Коса Пикси Исечени Перики За Црни Жени Кратка Кадрава Боб Перика Омбре Русокоса Лента За Глава Без Лепак

DEN 479.84

Висококвалитетна Перика На Лентата За Глава : кадрава пикси исечена перика е изработена од 100% бразилска

Вантасо етнички племенски боемски бербер Кејп за мажи жени деца професионални, екстра големи престилка за фризури биб салон за коса, сечење
 • Новак

Вантасо етнички племенски боемски бербер Кејп за мажи жени деца професионални, екстра големи престилка за фризури биб салон за коса, сечење

DEN 3.33

【Супер голема и целосна покриеност】 Поставување рамна големина на оваа наметка за фризура е приближно

Фомијес Чешел За Коса За Мажи Професионални Алатки За Стилизирање Човек Престилка 1 Сет 13 парчиња Мажи Фризерски Комплети Фризерски Четки Фризерски
 • Новак

Фомијес Чешел За Коса За Мажи Професионални Алатки За Стилизирање Човек Престилка 1 Сет 13 парчиња Мажи Фризерски Комплети Фризерски Четки Фризерски

DEN 3.00

Алатка за сечење коса : професионални алатки за стилизирање на косата, за берберски салон или домашна се

Хето Лента Во Екстензии Човечка Коса Темно Кафеава Нагласи Пепел Русокоса 4/18 14 Инчи 20 парчиња 50гр И Микро Јамка Екстензии На Коса Балајаж
 • Новак

Хето Лента Во Екстензии Човечка Коса Темно Кафеава Нагласи Пепел Русокоса 4/18 14 Инчи 20 парчиња 50гр И Микро Јамка Екстензии На Коса Балајаж

DEN 816.00

1 Хето Екстензии За Коса Се Направени од 100% Реми Човечка Коса Без Заплеткување, Без Пролевање, Мека како �

Додатоци За коса Жени Дебела Коса Целулоза Клипови За Коса Метални Иглички За Фиба Жени Девојки Опавче Гроздобер Дама Елегантна Фиба Геометриски
 • Новак

Додатоци За коса Жени Дебела Коса Целулоза Клипови За Коса Метални Иглички За Фиба Жени Девојки Опавче Гроздобер Дама Елегантна Фиба Геометриски

DEN 67.68

Клипови за коса За Жени Додатоци За Коса Средни Големи Шноли За Жени Метални Шноли За Мала Коса За Жени Т