Јојоруле Микрофибер Бања Пешкир Коса Сува Капа Капа Брзо Сушење Дама Бања Алатка

Јојоруле Микрофибер Бања Пешкир Коса Сува Капа Капа Брзо Сушење Дама Бања Алатка

DEN 3.00

Достапност

Големина : 60см х 25см Материјал : микрофибер. Врвен квалитет и абсорбента материјал. Оваа капа за сушење коса од микрофибер има супер способност за апсорпција на вода. Користете го за да ја исушите косата, особено долгата коса, брзо и лесно без електричен вентилатор за коса. Има копче и јамка за одржување безбедно. Упатство за перење : нема омекнувач, белење. Свиткајте ја главата напред и оставете ја косата природно да тече надолу. Ставете ја магичната капа за сушење на косата и пресврт околу косата. Преклопете го магичното капаче за сушење на косата нагоре на косата. Големина : 60см х 25см. Материјал : микрофибер. Врвен квалитет и абсорбента материјал. Оваа капа за сушење коса од микрофибер има супер способност за апсорпција на вода. Користете го за да ја исушите косата, особено долгата коса, брзо и лесно без електричен вентилатор за коса. Има копче и јамка за одржување безбедно. Упатство за перење : нема омекнувач, белење. Свиткајте ја главата напред и оставете ја косата природно да тече надолу. Ставете ја магичната капа за сушење на косата и пресврт околу косата. Преклопете го магичното капаче за сушење на косата нагоре на косата.


За производот

Избор на клиент

4 во 1 црна чешел за коса сет 4 парчиња четка за коса, безболна четка за четка за четка за Денот на вineубените Денот на мајката чешел
 • Новак

4 во 1 црна чешел за коса сет 4 парчиња четка за коса, безболна четка за четка за четка за Денот на вineубените Денот на мајката чешел

DEN 1.00

Совршен чешел за жени, мажи и деца со сите типови коса Тоа се совршени комплети за подароци за мајка, сес�

Роза Фиба Коса Стапчиња Фиба Убава Коса Стап Антички Коса Виткање Стапчиња За Јадење Фиба Женска Глава Бисер Приврзок Декорација
 • Новак

Роза Фиба Коса Стапчиња Фиба Убава Коса Стап Антички Коса Виткање Стапчиња За Јадење Фиба Женска Глава Бисер Приврзок Декорација

DEN 0.33

Фиба за приврзок за цвеќе од легура може совршено да се совпадне со која било боја и фризура на коса за л�

55х66 Инчен Полиестер Кејп За Сечење Коса Сумо-Јапонски-Салон За Суши Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање Додатоци За Сечење
 • Новак

55х66 Инчен Полиестер Кејп За Сечење Коса Сумо-Јапонски-Салон За Суши Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање Додатоци За Сечење

DEN 0.33

Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Ко

Поставете 4 -парчиња ленти за шипка за виткање без топлина за жени и девојчиња со долга коса - вклучува шипки за виткање од свилена
 • Новак

Поставете 4 -парчиња ленти за шипка за виткање без топлина за жени и девојчиња со долга коса - вклучува шипки за виткање од свилена

DEN 143.20

Сетот за стилизирање на ролери за виткање без топлина од 4 вклучува 1 долга свилена пена без топлина, 2 св�

4 парчиња ролери за коса само зафати ролери алуминиумски јадра виткаат ролери за фризери за долга коса тресок ролери жени фризури
 • Новак

4 парчиња ролери за коса само зафати ролери алуминиумски јадра виткаат ролери за фризери за долга коса тресок ролери жени фризури

DEN 1.67

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 парчиња ролери за алуминиумски јадро во светли бои, доволно за да направи

Вантасо Фламинго Розова Ананас Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Сечење Крпа
 • Новак

Вантасо Фламинго Розова Ананас Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Сечење Крпа

DEN 0.67

Полиестер ●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура

Свилени Дураги, Капачиња За Обвивка Со Долги И Широки Ремени Изработени Од Мек Супериорен Свилен Сатен Што Дише За Мажи И Жени 360 Модели
 • Новак

Свилени Дураги, Капачиња За Обвивка Со Долги И Широки Ремени Изработени Од Мек Супериорен Свилен Сатен Што Дише За Мажи И Жени 360 Модели

DEN 207.84

Што Добивате : 3 парчиња свилени дураги црни, црвени и сини, 1 компјутер слободен сатенски бран capAs моден п

ХЗГДЕН Перики Коса Перика Стилски Перики Компатибилен Со Жени Сива Долга Права Коса, Хемиски Влакна Хауба, Предна чипка, Половина Рака Кука,
 • Новак

ХЗГДЕН Перики Коса Перика Стилски Перики Компатибилен Со Жени Сива Долга Права Коса, Хемиски Влакна Хауба, Предна чипка, Половина Рака Кука,

DEN 1040.00

За нашиот бренд : имаме сопствена фабрика за коса Нашата фабрика има 20 години историја на обработка на к�

8 Пакувања Претходно Испружена Коса За Плетење За Црни Жени-26 Професионална Лесна Плетенка Канекалонска Плетенка Коса, Поставување На
 • Новак

8 Пакувања Претходно Испружена Коса За Плетење За Црни Жени-26 Професионална Лесна Плетенка Канекалонска Плетенка Коса, Поставување На

DEN 3.00

? ®Поставување На Топла Вода За Натопи Добро, Плетенката ез претходно испружена плетенка завршува добро

висесани Бербер Кејп Божиќни Елени Снегулка Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За
 • Новак

висесани Бербер Кејп Божиќни Елени Снегулка Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За

DEN 2.00

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

Веркрет 8 Спакувајте Африканска Лента За Глава Со Јазли За Жени Бохо - Широки Врвни Ленти За Коса Со Јазли Нелизгачки Еластични Еластични
 • Новак

Веркрет 8 Спакувајте Африканска Лента За Глава Со Јазли За Жени Бохо - Широки Врвни Ленти За Коса Со Јазли Нелизгачки Еластични Еластични

DEN 1.00

Рачно перење и машинско перење, но не користете белило со хлор Поради рачно мерење и светло за снимање, г

Хемотон 3 парчиња Феникс Хорн чешел кадрава коса стилизирање на коса четка за коса за жени скалп масагери џебни алатки рачни масагери
 • Новак

Хемотон 3 парчиња Феникс Хорн чешел кадрава коса стилизирање на коса четка за коса за жени скалп масагери џебни алатки рачни масагери

DEN 167.68

Барбер фризури чешли изработени од материјали, трајни и способни да ви служат многу години Чешел за мас�

Yfqhdd Професионална нега на коса PTC за греење на косата затемнувач styler четка за четка за виткање керамички виткање железо чешел чешел
 • Новак

Yfqhdd Професионална нега на коса PTC за греење на косата затемнувач styler четка за четка за виткање керамички виткање железо чешел чешел

DEN 1.67

Негативните јони можат ефикасно да ја неутрализираат статичката електрична енергија на косата и да ја �

Hmzrqx Pu Кожен Салон Фризерска Футрола Професионална Торбичка За Ножици За Коса Торбичка Торба Половината Ремен За Рамо Берберски
 • Новак

Hmzrqx Pu Кожен Салон Фризерска Футрола Професионална Торбичка За Ножици За Коса Торбичка Торба Половината Ремен За Рамо Берберски

DEN 1583.04

Совршена алатка за фризер, бербер 4 џебови со ножици и 2 главни џебови (за чешел, клипови за фризерски сал�

Inscca Лажни Пунџи За Коса За Жени Светло Кафеави Неуредни Бухти Парче Коса Кадрава Ажурирање Кратко Шињонско Опавче За Продолжување
 • Новак

Inscca Лажни Пунџи За Коса За Жени Светло Кафеави Неуредни Бухти Парче Коса Кадрава Ажурирање Кратко Шињонско Опавче За Продолжување

DEN 159.84

[Неуредна Пунџа Парче Коса]Ова е парче коса што е кадрава и неуредна, што го прави специјално дизајниран

2 ПЦС медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, череп за череп од тиква од вештерки, прилагодливо работно капаче со копче и
 • Новак

2 ПЦС медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, череп за череп од тиква од вештерки, прилагодливо работно капаче со копче и

DEN 3.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Xzjjz керамички анти-скалинг права четка за коса Брзо греење негативно јонска керамичка моделирање брада четка права четка за коса
 • Новак

Xzjjz керамички анти-скалинг права четка за коса Брзо греење негативно јонска керамичка моделирање брада четка права четка за коса

DEN 408.00

За само 12 минути, можете да направите целосна коса, мазна, исправена, навивам и да создадете убава коса и

Пацифика Убавина | Четка За Шампон За Разјаснување | Масажер За Пилинг На Скалпот | Флексибилни Силиконски Четки | Handономска Рачка
 • Новак

Пацифика Убавина | Четка За Шампон За Разјаснување | Масажер За Пилинг На Скалпот | Флексибилни Силиконски Четки | Handономска Рачка

DEN 143.84

РАЗЈАСНУВАЊЕ НА СКАЛПОТ МАСАЖЕР го зголеми ефектот на вашата рутина на скалпот Помогнете во детоксикац