АТОДЕН Пеперутка Клипови За Коса Клипови За Канџи за Густа Коса 4 парчиња Големи Клипови За Канџи 2,8 Инчи Октопод Клип За Коса Канџи За Коса За Долга Средна Тенка Кос

АТОДЕН Пеперутка Клипови За Коса Клипови За Канџи за Густа Коса 4 парчиња Големи Клипови За Канџи 2,8 Инчи Октопод Клип За Коса Канџи За

DEN 159.84

Достапност

Идеја за дизајн : овој клип за канџи е дизајниран во комбинација со обликот на октопод и пеперутка Дизајнот на рачката на пеперутката на клипот е елегантен и лесен за отворање. Делот за држење на клипот како октопод, силните заби на канџите можат цврсто да ја држат целата коса. Ќе ви се допадне неговиот исклучителен и шик стил на дизајн. Не пропуштајте ги овие практични и убави клипови за канџи. Што Добивате : достапни се трендовски клипови за коса од 4 парчиња. Големина-2,76 х 2,36 х 1,77 инчи. Дојдете во убава разновидност на мат бои, вклучувајќи црна, кафеава, сина, бледо виолетова. Можете да ја изберете бојата според вашите тимови, прилично неутрални бои одат со сѐ. Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетни издржливи пластични материјали и силна метална пружина, нелизгачки, цврст и тежок за кршење, силните испреплетени заби можат цврсто да ја држат целата коса и да не ја повредат вашата коса. Идеален за сите Фризури : Совршен За украсување на сите видови типови коса, кратка коса, долга коса, тенка коса, густа коса, права коса, фина коса, виткана коса, брановидна коса итн. Шик и исклучителен дизајн може да ве направат попривлечни, елегантни и шармантни. Широки Апликации И Подароци За Жени : клипови За нокти за Коса може да се нанесуваат во различни прилики, како што се миење на лицето, туширање, рутина за убавина, готвење, спорт, плажа, забава, церемонија, канцеларија, училиште, патување и секојдневно носење. Тоа е исто така сладок подарок за вашиот љубовник, семејства и пријатели на роденден, забава, годишнина, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените.


За производот

Избор на клиент

Соошин Невестинска Коса Чешел Бисер Свадба Додатоци За Коса За Невести Кристална Свадба Глава За Невеста И Деверуши Кристал Додаток За Коса
 • Новак

Соошин Невестинска Коса Чешел Бисер Свадба Додатоци За Коса За Невести Кристална Свадба Глава За Невеста И Деверуши Кристал Додаток За Коса

DEN 2.67

Нашите извонредни додатоци за невестинска коса се изработени од пенливи кристали, бисери од слонова ко�

Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен За Жени, Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина, Детелина Со Четири Лисја Сецкан
 • Новак

Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен За Жени, Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина, Детелина Со Четири Лисја Сецкан

DEN 159.84

Иглата за тело е совршена за брза промена на изгледот Тие можат да управуваат со скршената коса и да дод�

Безжична Четка За Виткање За Зацрвстувањето На Косата Рамномерно Брзо Загревање НА УСБ Алатка За Стилизирање На Косата Во Домашен
 • Новак

Безжична Четка За Виткање За Зацрвстувањето На Косата Рамномерно Брзо Загревање НА УСБ Алатка За Стилизирање На Косата Во Домашен

DEN 2.33

РАМНОМЕРНО ЗАГРЕВАЊЕ : четката за зацрвстувањето На Косата може тесно да одговара на вашата коса, осигу�

Г-Дин Кристал Свадба Дијадема За Невестата, Метална Круна За Жени Принцеза Дијадеми Лента За Коса Додатоци За Бритдеј Костим Партија,
 • Новак

Г-Дин Кристал Свадба Дијадема За Невестата, Метална Круна За Жени Принцеза Дијадеми Лента За Коса Додатоци За Бритдеј Костим Партија,

DEN 3.33

●Материјал : Изработен од висококвалитетен метал и кристал; не само цврст, туку и зачудувачки Пенливиот

Глејкер Машинки За Коса За Мажи-Безжичен 3 во 1 Разноврсен Тример за Коса со 13 Штитници, 3 Сечила што Се Одвојуваат &Засилувач; Турбо
 • Новак

Глејкер Машинки За Коса За Мажи-Безжичен 3 во 1 Разноврсен Тример за Коса со 13 Штитници, 3 Сечила што Се Одвојуваат &Засилувач; Турбо

DEN 639.36

Пакување листа : ЕДИНСТВЕНАТА МАШИНКА ЗА КОСА ШТО НЕКОГАШ ЌЕ ВИ ТРЕБАНадградете ја вашата рутина за чеш

КОКОФАНС 12 Инчи Платина Русокоса Кратка Права Боб Чипка Предни Перики Со Страничен Дел Природна Линија На Коса Без Лепак Коса Отпорна На Топлина
 • Новак

КОКОФАНС 12 Инчи Платина Русокоса Кратка Права Боб Чипка Предни Перики Со Страничен Дел Природна Линија На Коса Без Лепак Коса Отпорна На Топлина

DEN 0.67

1КОКОФАНС Синтетичка Платина Чипка Предна Перика, должината е 1216 инчи кога се влече директно.Оваа модна

Клипови за коса со пастел гататор 10 компјутери за пресек на стилизирање, клипови со алигатор за коса, клипови за коса за стилизирање
 • Новак

Клипови за коса со пастел гататор 10 компјутери за пресек на стилизирање, клипови со алигатор за коса, клипови за коса за стилизирање

DEN 71.84

Клипови за коса за стајлинг : 10 клипови во 5 различни бои Нашиот клип за коса е лесен за да се види за вре�

Дуинекс Волумизирање На Клипови за Коса, Сам Виткање Коса За Долга И Кратка Коса, Коренски Клипови За Волумен На Коса, Инстант Клипови За Волумен
 • Новак

Дуинекс Волумизирање На Клипови за Коса, Сам Виткање Коса За Долга И Кратка Коса, Коренски Клипови За Волумен На Коса, Инстант Клипови За Волумен

DEN 1.00

③Волумизирање На Клипови За Коса ● Волумизирање На Клипови за Коса се направени со пластика Шупливи на

QTHAIR 12a Уво до Уво 13x4 Длабоко Бран Фронтално Затворање Бразилска Коса Бразилски Длабок Бран Фронтално Затворање Врвот Швајцарска
 • Новак

QTHAIR 12a Уво до Уво 13x4 Длабоко Бран Фронтално Затворање Бразилска Коса Бразилски Длабок Бран Фронтално Затворање Врвот Швајцарска

DEN 1354.24

QTHAIRДоверлив Бренд На Соединетите држави и продаден САМО ОД QTHAIRПознат Бренд со своја фабрика 100% Длабока

Стилистот Лабав Бран HD Чипка Предна Перика 13X6 Транспарентна Чипка Фронтални Перики 16 Инчен Мешавина На Човечка Коса Претходно Извадена Швајцарска
 • Новак

Стилистот Лабав Бран HD Чипка Предна Перика 13X6 Транспарентна Чипка Фронтални Перики 16 Инчен Мешавина На Човечка Коса Претходно Извадена Швајцарска

DEN 2.33

Супер мека и мала тежина Природна претходно извадена линија на косата Премиум проѕирна швајцарска чипк

Женски Коса Глава Бендови Симпатична Убавина Кадифе Мода Ленти Бохо Широк Бенд За Миење Лице Шминка Тренингот Салата Јога Трчање
 • Новак

Женски Коса Глава Бендови Симпатична Убавина Кадифе Мода Ленти Бохо Широк Бенд За Миење Лице Шминка Тренингот Салата Јога Трчање

DEN 159.84

Кадифе "Што Добивате" Нашиот додаток за коса е доволно за да одговара на вашите постојано менувачки стил

Кајнвеј Магнетни Клипер Чувари За Андис Клипер, Професионални Чувари На Магнетни Машинки Чешел Водичи 10 парчиња Поставени За Андис Мајстор Машинки
 • Новак

Кајнвеј Магнетни Клипер Чувари За Андис Клипер, Професионални Чувари На Магнетни Машинки Чешел Водичи 10 парчиња Поставени За Андис Мајстор Машинки

DEN 351.36

МОДЕЛ ЗА АДАПТАЦИЈА : Обезбедува безбедно, прецизно сечење на клипер, Чешли За Чувари На Магнетни Машинк

БАКНЕЖ БОИ &засилувач; Нега Врвот Јазол Претходно Врзани Турбан-Леопард-Стилски, Растеглива &засилувач; Мека За Спиење, Максимална Заштита
 • Новак

БАКНЕЖ БОИ &засилувач; Нега Врвот Јазол Претходно Врзани Турбан-Леопард-Стилски, Растеглива &засилувач; Мека За Спиење, Максимална Заштита

DEN 2.00

90% Полиестер, 10% Спандекс Вклучи затворање Машинско Перење Заштитете Ја Косата Со Стил : Нашите Бои За БА�

илуу Долга Дебела Канџа Вилица Опашка 140гр Кадрава Брановидна Синтетичка Мода Сива Боја Клип Во Пони Опашка Продолжување На Косата
 • Новак

илуу Долга Дебела Канџа Вилица Опашка 140гр Кадрава Брановидна Синтетичка Мода Сива Боја Клип Во Пони Опашка Продолжување На Косата

DEN 239.84

Пакување Вклучувајќи : Едно Парче 140гр 20" Сива Кадрава Брановидна Ноктот Опашка Коса Екстензии Не е вист�

Привлечете Три Барел Виткање Железо Стапче Со Лцд Температурен Дисплеј - 1 Инчен Керамички Турмалин Тројни Буриња, Алатка За Стегање
 • Новак

Привлечете Три Барел Виткање Железо Стапче Со Лцд Температурен Дисплеј - 1 Инчен Керамички Турмалин Тројни Буриња, Алатка За Стегање

DEN 319.84

РАБОТИ НА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Без разлика дали имате кратки или долги прамени; густа или тенка, оваа пегла

ЗЛЧЕ 12 Парчиња Виолетова Боја Клип Во Екстензии За Коса, Партијата Нагласува 20 Инчни Прави Синтетички Фризури За Жени Деца Девојки
 • Новак

ЗЛЧЕ 12 Парчиња Виолетова Боја Клип Во Екстензии За Коса, Партијата Нагласува 20 Инчни Прави Синтетички Фризури За Жени Деца Девојки

DEN 94.24

Сите слики на производи се направени со професионални камери, а потоа прилагодете ја бојата според вист

Западен Бакнеж Пикси Исечена Перика Човечка Коса Кратки Кадрави Перики за Црни Жени 13х1 Кратки Чипкани Предни Перики Човечка Коса Кадрава Боб
 • Новак

Западен Бакнеж Пикси Исечена Перика Човечка Коса Кратки Кадрави Перики за Црни Жени 13х1 Кратки Чипкани Предни Перики Човечка Коса Кадрава Боб

DEN 3.33

Пикси Сече Перика Квалитет На Човечка Коса : нашите кратки кадрави перики за црни жени се направени од 100

Антје 100 Еез Беспрекорни Врски За Коса За Жени Девојки Мажи, 1,57 во/4см Памучни Ленти За Коса Без Оштетување Држачи За Опашка Меки Еластики
 • Новак

Антје 100 Еез Беспрекорни Врски За Коса За Жени Девојки Мажи, 1,57 во/4см Памучни Ленти За Коса Без Оштетување Држачи За Опашка Меки Еластики

DEN 3.33

ИЗДРЖЛИВ и РАСТЕГЛИВ Изработен од високоеластичен материјал, женските врски за коса можат да ја одржат

Црвено со бакнеж Брза покривка на коренот до допир на маскара, отпорен на вода, привремена сива коректор, прикриена четка за коса и брада
 • Новак

Црвено со бакнеж Брза покривка на коренот до допир на маскара, отпорен на вода, привремена сива коректор, прикриена четка за коса и брада

DEN 95.84

Без напор прикријте ги корените, сивите и областите на прераспределување со нашата црвена боја со бакне

Ножици За сечење коса Ножици Професионално Сечење Коса Берберски Салон Нерѓосувачки Ножици Челик со одмор Со Прсти За Фризерство, Домашен
 • Новак

Ножици За сечење коса Ножици Професионално Сечење Коса Берберски Салон Нерѓосувачки Ножици Челик со одмор Со Прсти За Фризерство, Домашен

DEN 271.68

Премиум остри сечила : квалитативен јаглероден челик, Елегантна текстура од нерѓосувачки челик ги нама�

Bonplex Rebonding Shampoo за сите типови на коса | Оштетување и сува коса | Цистамин Дилатеат | Повторно поврзете ги оштетените скршени дисулфидни
 • Новак

Bonplex Rebonding Shampoo за сите типови на коса | Оштетување и сува коса | Цистамин Дилатеат | Повторно поврзете ги оштетените скршени дисулфидни

DEN 2.00

Обновување : Изофорон дијамин Sesquimaleate е една од нашите клучни состојки и исто така е патентиран што ќе ги

Мегалоук Нагласи Човечка Коса Чипка Предни Перики 13€4 Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 180% Густина Обоена Човечка Коса
 • Новак

Мегалоук Нагласи Човечка Коса Чипка Предни Перики 13€4 Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 180% Густина Обоена Човечка Коса

DEN 2.00

? Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 13€4 Бразилски Длабок Бран Девствена Човечка Коса, 100

Огромен Микрофибер Коса Пешкир-Супер Абсорбента, Ултра-Мека &засилувач; Брзо Сушење Коса Крпи За Сува, Кадрава, Долга &засилувач; Густа Коса,
 • Новак

Огромен Микрофибер Коса Пешкир-Супер Абсорбента, Ултра-Мека &засилувач; Брзо Сушење Коса Крпи За Сува, Кадрава, Долга &засилувач; Густа Коса,

DEN 2.33

? Најголема големина за максимална покриеност : Нашата крпа за коса од микрофибер е најголема на пазарот