Преносен гроздобер чешел, рачка од не'рѓосувачки челик, виткајќи широка чешел одлично на влажна или сува коса за брада, глава коса, мустаќи

Преносен гроздобер чешел, рачка од не'рѓосувачки челик, виткајќи широка чешел одлично на влажна или сува коса за брада, глава коса, мустаќи

DEN 167.84

Достапност

Погодни за целиот стил на коса : Без разлика каков стил на коса сте, секогаш има еден за вас Работи одлично на влажна, суво, долга, кратка, густа, виткана и detangler коса. Совршен чешел за жени, мажи и деца со сите типови коса. Тоа се совршени комплети за подароци за мајка, сестри, пријателка. Уште загрижени за Tangles & Dirdruff? : Нашиот масажер за скалп за четка за коса обезбедува нежна медицинска сестра за да ја зголеми циркулацијата на главата и да го намали првут за дневна здравствена заштита и удобна, релаксирачка сензација. Меката силиконска глава на четката за шампон ја ексфолира и го масира вашиот скалп, зајакнувајќи ги корените на вашата коса и ги негува шахтите за коса. Совршена дневна нега на коса и чистач на скалп за мажи, жени, деца. Зошто да го изберете нашиот ? : Иновативен дизајн ве остава со сјајна коса. Нашиот уникатен двостепен систем има долги заби да се разоткриваат и кратки заби за да се изедначи кутикулата за коса. Оваа четка за зачувување на косата ви овозможува да ја четкате косата со минимална врева, кршење и оштетување, оставајќи ве со сјајни брави. Без разлика дали вашата коса е влажна или сува, можете да постигнете помазна, сјај коса со помалку нишки за летање за неколку минути. Какви видови на коса е соодветна ? : Меки флексибилни влакнести коса со леснотија. Ергономски дизајнираната рачка им овозможува на стилистите удобен зафат што ја прави оваа четка најдобриот пријател на стилистот. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. Одлично за екстензии на косата, перики и секаков вид коса - густа, кадрава или исправна. Единствено обликуваните пластични влакна работат на раздвојување на косата настрана наместо надолу, нежно разоткривајќи ги дури и најтешките тагли. Како работи за вас? Кога се туширате со оваа четка за коса, направете нежни нагоре и надолу движења на главата за масажа на скалпот и чистење. Масирањето на скалпот во тушот ја олеснува чешањето, а потоа можете да го користите чешелот за да ја чешлате влажната коса директно по шампонирање и исплакнување. Ергономскиот дизајн совршено се вклопува во вашиот и е лесен за одржување. Погодни за целиот стил на коса : Без разлика каков стил на коса сте, секогаш има еден за вас. Работи одлично на влажна, суво, долга, кратка, густа, виткана и detangler коса. Совршен чешел за жени, мажи и деца со сите типови коса. Тоа се совршени комплети за подароци за мајка, сестри, пријателка. Уште загрижени за Tangles & Dirdruff? : Нашиот масажер за скалп за четка за коса обезбедува нежна медицинска сестра за да ја зголеми циркулацијата на главата и да го намали првут за дневна здравствена заштита и удобна, релаксирачка сензација. Меката силиконска глава на четката за шампон ја ексфолира и го масира вашиот скалп, зајакнувајќи ги корените на вашата коса и ги негува шахтите за коса. Совршена дневна нега на коса и чистач на скалп за мажи, жени, деца.


За производот

 :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Comb
Material:
PC / Stainless Steel / Electroplate 
Optional Type:
Small Wide Teeth, Big Wide Teeth 
Package List:
 
1 x Folding Comb:

Избор на клиент

ПОМЛАДИОТ ПАМЕТЕН Омбре Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса Обоена 4х4 HD Мед Русокоса Чипка Предни Перики Претходно Откинати 150% Густина
 • Новак

ПОМЛАДИОТ ПАМЕТЕН Омбре Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса Обоена 4х4 HD Мед Русокоса Чипка Предни Перики Претходно Откинати 150% Густина

DEN 3199.84

Означете Ја Предната Перика Од Чипка Материјал За Човечка Коса : 10а Бразилска Девствена Човечка Коса 100%

SEWACC 1 Пар Девојка Коса Клипови Деца Барети За Коса Коса Клипови за Лакови Фиба Лак Коса Клипови Лак Барет Зајакот Уво Фиба Лак Вратоврска
 • Новак

SEWACC 1 Пар Девојка Коса Клипови Деца Барети За Коса Коса Клипови за Лакови Фиба Лак Коса Клипови Лак Барет Зајакот Уво Фиба Лак Вратоврска

DEN 0.33

ДЕТСКА ФИБА ставање на тресне како убави украси ДЕВОЈКА КОСА КЛИПОВИ Достапни за речиси сите прилики ко

Јапонска крап пливање Влажна четка за четка за коса, четка за коса, ултра -меки влакна - Womenените четка за коса се лизгаат низ затегнувања
 • Новак

Јапонска крап пливање Влажна четка за четка за коса, четка за коса, ултра -меки влакна - Womenените четка за коса се лизгаат низ затегнувања

DEN 143.84

Високо квалитетна четка за коса : ABS пластика + најлон игла + перница за воздух TPR Честопати имитирана, ник

Клипови За Нокти за коса,Додатоци за Стилизирање На Косата, Додатоци Паравел кабело Метален клип клип за Коса шамија клип за коса
 • Новак

Клипови За Нокти за коса,Додатоци за Стилизирање На Косата, Додатоци Паравел кабело Метален клип клип за Коса шамија клип за коса

DEN 557.12

1Погодност : дизајнот што не се лизга го одржува стилизирањето на вашата коса и ви помага да ги решите не�

Кедициз Кратки Чешли Неуредна Коса Пунџа Скрунчи Шињон Фризура Ажурирање Кадрава Пунџа Продолжување Сад За Коса Чешел Клип Во Послужавник
 • Новак

Кедициз Кратки Чешли Неуредна Коса Пунџа Скрунчи Шињон Фризура Ажурирање Кадрава Пунџа Продолжување Сад За Коса Чешел Клип Во Послужавник

DEN 2.00

Ажурирањето на шињоните за коса може да ви донесе елегантен пристоен изглед за само една секунда, иако в

Четка За Коса Со Воздушно Перниче Випск, Пластичен Шарен Црвен Цвет Од Тукан, Соодветна Добра Масажа И Антистатичка Четка За Отплеткување
 • Новак

Четка За Коса Со Воздушно Перниче Випск, Пластичен Шарен Црвен Цвет Од Тукан, Соодветна Добра Масажа И Антистатичка Четка За Отплеткување

DEN 1.00

Гпп пластика, покрај воздушното перниче, се печатат и сите пластики Чешел за масажа со воздушни перничи�

Сребрена Келтска Коса Слајд Фиба Клип Со Стап, Метал Ретро Гроздобер Коса Барет Минималистичка Коса Ноктот Игла Јазол Додатоци За Коса За
 • Новак

Сребрена Келтска Коса Слајд Фиба Клип Со Стап, Метал Ретро Гроздобер Коса Барет Минималистичка Коса Ноктот Игла Јазол Додатоци За Коса За

DEN 111.84

1Материјал : Келтската Фиба За Лизгање На Косата Е изработена од материјал од легура на цинк, што не е лес

Кондиционер за ароматерапија од ароматично дрво со органско маслиново масло, органско масло од јојоба, екстракт од органски пченкарен
 • Новак

Кондиционер за ароматерапија од ароматично дрво со органско маслиново масло, органско масло од јојоба, екстракт од органски пченкарен

DEN 384.00

Дерматолошки тестирано без минерално масло без вештачка боја Скапоцена мешавина на кондиционер базира

8 Парчиња/4 Пара Гроздобер Сина Кристал Коса Иглички 2.4 Страна Клипови Сафир Декоративни Боби Иглички Темносина Коса Клип Свадба Цвет Пеперутка
 • Новак

8 Парчиња/4 Пара Гроздобер Сина Кристал Коса Иглички 2.4 Страна Клипови Сафир Декоративни Боби Иглички Темносина Коса Клип Свадба Цвет Пеперутка

DEN 207.84

Морнарицата боби игличките со камења доаѓаат со 8 парчиња (4 Пара) во различни стилови, доволно количеств

Бонплекс-Јас Третман Со Ампули | За Сите Типови Коса | Оштетување И Сува Коса | Дималеат | Повторно Поврзете Ги Оштетените Скршени Дисулфидни
 • Новак

Бонплекс-Јас Третман Со Ампули | За Сите Типови Коса | Оштетување И Сува Коса | Дималеат | Повторно Поврзете Ги Оштетените Скршени Дисулфидни

DEN 383.84

КЛУЧНА СОСТОЈКА : Изофорон Дијамин Сескималеат е една од нашите клучни состојки и исто така патентиран �

Заштитник За Нега на скалпот-Лесен За Нанесување Чист Течен Комплет-Водоотпорен За Подолга Спортска Употреба-Работи Со Леплива Лента
 • Новак

Заштитник За Нега на скалпот-Лесен За Нанесување Чист Течен Комплет-Водоотпорен За Подолга Спортска Употреба-Работи Со Леплива Лента

DEN 319.84

?● ДОЛГОТРАЕН ЗАШТИТНИК на СКАЛПОТ : Намачкајте го производот за да формирате заштитен слој на кожата н�

Омбре Чипка Предна Перика Клор Човечка Коса Перика Орев Кафеава До Пепел Русокоса Со Русокоса Нагласува Човечка Коса Перики Претходно Откинати
 • Новак

Омбре Чипка Предна Перика Клор Човечка Коса Перика Орев Кафеава До Пепел Русокоса Со Русокоса Нагласува Човечка Коса Перики Претходно Откинати

DEN 3647.84

①Човечка Коса Чипка Предна Перика】 Човечка коса перика русокоса нагласува чипка затворање перика нап�

Омбре Кафеава Човечка Коса Снопови 20 22 24 Инчи 1б/30 Кафеави Снопови Човечка Коса Тело Бран Снопови Мека И Здрава Кафеава Тело Бран Снопови
 • Новак

Омбре Кафеава Човечка Коса Снопови 20 22 24 Инчи 1б/30 Кафеави Снопови Човечка Коса Тело Бран Снопови Мека И Здрава Кафеава Тело Бран Снопови

DEN 2.67

●Материјал за коса◄ : 100% Необработени Бразилски Бразилски Бран На Телото Човечки Снопови За Коса Исече