Стил На СЕКИРА Адреналин Шилест Изглед Екстремен Лепак За Држење, 2,64 Унца

Стил На СЕКИРА Адреналин Шилест Изглед Екстремен Лепак За Држење, 2,64 Унца

DEN 1.33

Достапност

Пакет од 3, Секој е 2,64 унца Дава максимална сила држете додека се практично неуништливи. Лепак за стилизирање на косата без тврдо или крцкаво чувство. Идеален за секоја должина на косата од кратка до долга. Најсилното држење НА СЕКИРАТА за вашиот најекстремен изглед. Занает дефинирани, супер-наполнети стилови со прецизна контрола која ќе трае цел ден.


За производот

Избор на клиент

Специјална Понуда Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса Светло Кафеава Нагласена Платина Русокоса Вистински Клип Во Екстензии за Човечка Коса
 • Новак

Специјална Понуда Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса Светло Кафеава Нагласена Платина Русокоса Вистински Клип Во Екстензии за Човечка Коса

DEN 1599.84

Вистинска Човечка Коса : клипот ЗА РУНАТУРА во екстензии за коса е направен од 100% вистинска човечка коса

Сензационална перика ОД ЧИПКА ОД ЧИПКА-екстра широк простор за предна разделба од чипка со препукана природна илузија чипкана перика
 • Новак

Сензационална перика ОД ЧИПКА ОД ЧИПКА-екстра широк простор за предна разделба од чипка со препукана природна илузија чипкана перика

DEN 2.67

Sensationnel buttalace lacefront бренд е познат по својата практично незабележлива hd чипка која беспрекорно се топи ка

Дидисеон Црн Декор Црни Клипови За Коса Мини Капачиња За Дипломирање Клип За Коса Докторски Капачиња Шноли За Дипломирање Додатоци За Глава За
 • Новак

Дидисеон Црн Декор Црни Клипови За Коса Мини Капачиња За Дипломирање Клип За Коса Докторски Капачиња Шноли За Дипломирање Додатоци За Глава За

DEN 2.33

Ќе добиете 9 парчиња клипови за коса со капа за дипломирање, доволна количина за да ги задоволите вашите

ЈВИКОС Дијадеми и Круни За Жени Готски Кристал Кралица Круна Црна Барокна Гроздобер Тијара За Костим За Ноќта На Вештерките Роденденска Забава
 • Новак

ЈВИКОС Дијадеми и Круни За Жени Готски Кристал Кралица Круна Црна Барокна Гроздобер Тијара За Костим За Ноќта На Вештерките Роденденска Забава

DEN 1.67

Baroque Гроздобер Дизајн : класичен кралската принцеза стил круна дијадема со карактеристичен шарм, гроздо

Jadefun силиконски прирачник за скалп масажер ексфолијатор водоотпорен глава чистач шампон четка за туш мека и нежна за мажи жени момчиња
 • Новак

Jadefun силиконски прирачник за скалп масажер ексфолијатор водоотпорен глава чистач шампон четка за туш мека и нежна за мажи жени момчиња

DEN 2.33

Јадефун убав квалитет на скалпот масажер, поудобен од електронскиот Добра зграда, лесна за одржување, б�

Ујунглиф Бисерна Невестинска Лента За Глава Сребрени Свадбени Глави-Класични Додатоци За Коса За Венчавки Парчиња Коса За Жени И Девојки
 • Новак

Ујунглиф Бисерна Невестинска Лента За Глава Сребрени Свадбени Глави-Класични Додатоци За Коса За Венчавки Парчиња Коса За Жени И Девојки

DEN 336.00

1, 00 / 03 / 2019 : Инспирирани Од матурската круна На пепелашка, Венецијанските бисери Со различни големини се

Максам Навлажнувачки Шампон За Коса Третирана Во Боја, Нежен Шампон Без Сулфат Со Алое За Повеќето Типови Коса Како Сува Или Тенка, 10 Fl Oz
 • Новак

Максам Навлажнувачки Шампон За Коса Третирана Во Боја, Нежен Шампон Без Сулфат Со Алое За Повеќето Типови Коса Како Сува Или Тенка, 10 Fl Oz

DEN 343.84

ХИДРАТАНТЕН ШАМПОН МАКСАМ : Навлажнете ги и вратете ги бравите со навлажнувачки шампон Максам; нежен и б

ЗБХЗМ Професионални Фризерски Ножици Во Собата, Бербер Ножици Во Собата, 6 Инчен Долга Рачка Долга Опашка Рамен Ножици Чистење Ножици,
 • Новак

ЗБХЗМ Професионални Фризерски Ножици Во Собата, Бербер Ножици Во Собата, 6 Инчен Долга Рачка Долга Опашка Рамен Ножици Чистење Ножици,

DEN 3.00

Добар Квалитет : Оваа ножици за сечење коса е рачно полирана, линијата на сечилото е рамномерна и мазна з

Решетка за Машинка за Коса монтирана на ѕид, Може Да Складира 4 парчиња Ножици Електрична Берберска Станица Со Пластика за Берберница
 • Новак

Решетка за Машинка за Коса монтирана на ѕид, Може Да Складира 4 парчиња Ножици Електрична Берберска Станица Со Пластика за Берберница

DEN 190.24

Специјално дизајниран за берберница и професионален фризерски салон за употреба Изработени од квалите

SDFGH 8 во 1 Машки Прецизен Тример За Коса Машинка За Бричење За Бричење Тело Негувач На Брада Тример За Стрништа За Бричење Лице Машина За Бричење
 • Новак

SDFGH 8 во 1 Машки Прецизен Тример За Коса Машинка За Бричење За Бричење Тело Негувач На Брада Тример За Стрништа За Бричење Лице Машина За Бричење

DEN 1.33

Патентиран симпатична агол движат сечилото Една внатрешна еколошка Литиум Кобалтат (Li Co O2)Батерија за 5�

Бресин Симпатична Глувчето Коса Канџи Клипови, 4 Парчиња Метал Глувчето Уши Коса Клипови со 4 Боја Глувчето Коса Врски За Патување, Шупливи
 • Новак

Бресин Симпатична Глувчето Коса Канџи Клипови, 4 Парчиња Метал Глувчето Уши Коса Клипови со 4 Боја Глувчето Коса Врски За Патување, Шупливи

DEN 191.84

● Симпатична : Топла форма како симпатична глувчето, класичен и популарен Во комбинација со штипки за к�

Бомти 2 Парчиња Широки Обложени Ленти За Глава Модни Ленти За Глава, Исполнета Мрежеста Лента за Глава и Лента За Глава Од Чипка, Додатоци
 • Новак

Бомти 2 Парчиња Широки Обложени Ленти За Глава Модни Ленти За Глава, Исполнета Мрежеста Лента за Глава и Лента За Глава Од Чипка, Додатоци

DEN 1.33

●Совпаѓање Во боја + Црна+Бела / Црна+Беж, ширина на лентата за глава : 3см ●Лесна Луксузна Мода● лентите

Здолниште За Бања за еднократна употреба, 10 парчиња Крпи За Пешкири За Еднократна Употреба Здолниште За Капење Крпи За Бања Крпи За
 • Новак

Здолниште За Бања за еднократна употреба, 10 парчиња Крпи За Пешкири За Еднократна Употреба Здолниште За Капење Крпи За Бања Крпи За

DEN 2.67

€ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ100% сосема нов и квалитетен, Изработен од висококвалитетна неткаена ткае�

Тиара За Жени Елегантна Принцеза Круна Со Чешли Сребрена Кристална Дијадема Круни За Жени Девојки Дијадеми За Жени Невестинска Свадба
 • Новак

Тиара За Жени Елегантна Принцеза Круна Со Чешли Сребрена Кристална Дијадема Круни За Жени Девојки Дијадеми За Жени Невестинска Свадба

DEN 0.33

Материјал : Изработен од издржлива тврда легура и кристал Легурата е со дијамантски изглед и тврда текс�

ИСКРА ДИВА 613 Русокоса Длабока Бранова Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Бразилска 180 Густина Русокоса HD 613 Чипка Фронтална Перика
 • Новак

ИСКРА ДИВА 613 Русокоса Длабока Бранова Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Бразилска 180 Густина Русокоса HD 613 Чипка Фронтална Перика

DEN 1744.00

Ова е 100% длабок бран 613 чипка предна перика човечка коса 13х4 чипка предна перика, бебешка коса околу глав�

24 Инчен Кафеава Кадрава Чипка Предна Перика Човечка Коса За Црни Жени Воден Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Чипка Предни Перики
 • Новак

24 Инчен Кафеава Кадрава Чипка Предна Перика Човечка Коса За Црни Жени Воден Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Чипка Предни Перики

DEN 0.67

?`+Кафеава Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал} Човечка Коса Перики, суровини доаѓаат од млада де�

Кемеи Професионални Машинки За Коса За Мажи, Златни Берберски Машини За Сечење Безжичен Тример Електричен Машина За Фризура, Тример За
 • Новак

Кемеи Професионални Машинки За Коса За Мажи, Златни Берберски Машини За Сечење Безжичен Тример Електричен Машина За Фризура, Тример За

DEN 415.84

ШТО ИМА ВО КУТИЈАТА? : 1 х Клипер За Коса (Вклучена Батерија), 6 х Додатоци За Чешел( за машинка За коса : 15 / 6

Зитијани Повторно Раст Органски Ролери За Серум За Коса, Серум За Раст На Косата За Третман На Повторно Растење На Косата, Го Храни
 • Новак

Зитијани Повторно Раст Органски Ролери За Серум За Коса, Серум За Раст На Косата За Третман На Повторно Растење На Косата, Го Храни

DEN 206.40

`+Билни Тркалање Топката Масажа Коса Активна Суштина Е Направен Од 100% природни и безбедни состојки, бала