Магија Паста Конска Опашка Екстензии Директно Човечка Коса Природна Црна Магија Паста Завиткајте Околу Конска Опашка Вистински Реми Екстензии За Коса За Жени 16 Ин

Магија Паста Конска Опашка Екстензии Директно Човечка Коса Природна Црна Магија Паста Завиткајте Околу Конска Опашка Вистински Реми

DEN 0.33

Достапност

? Магијата паста конска опашка човечка коса продолжување Права коса, 100% човечки хиер. Не содржи никакви синтетички материјали. Мека природна, еднократно, перат. нема пролевање, издржливо, еднократно и може да трае долго повеќе од 6 месеци. ? Бојата е 1б природна црна, не е млазно црна. 110-130гр/парчиња, колку е подолга косата на опашката, толку е потешка тежината, беспрекорно измешајте со косата. Мислам дека ќе бидете задоволни со нашите екстензии за опашка, бидејќи е совршено да додадете должина, волумен и да го промените стилот. ? Оваа магична паста за продолжување на опашката е лесна за носење, а магичната паста може добро да ја држи опашката, лесно можете да ги промените стиловите на косата. 4, 5х5 инчен шнола, 1 клип на мрежата за коса, само неколку секунди и ќе добиете долга густа опашка како магија. ? Секси изглед, погоден за сите модни/гламур/елегантни многу прилики како забава, состанок, шопинг, вечера, банкет, коктел итн. ? датумот на испорака е 1-3 дена. Ако имате какви било проблеми, контактирајте не во секое време, ќе имаме 24 часа услуга за клиенти.


За производот

Избор на клиент

Специјална Понуда Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса Светло Кафеава Нагласена Платина Русокоса Вистински Клип Во Екстензии за Човечка Коса
 • Новак

Специјална Понуда Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса Светло Кафеава Нагласена Платина Русокоса Вистински Клип Во Екстензии за Човечка Коса

DEN 1599.84

Вистинска Човечка Коса : клипот ЗА РУНАТУРА во екстензии за коса е направен од 100% вистинска човечка коса

Тркалезна четка за сушење на удар Среден керамички јонска термичка барел четка за елегантни професионални бербер фризерски четки за стилизирање
 • Новак

Тркалезна четка за сушење на удар Среден керамички јонска термичка барел четка за елегантни професионални бербер фризерски четки за стилизирање

DEN 3.33

Професионална четка за коса за сушење на удар Совршена четка дизајнираше дополнителни големи отвори з�

Нпкгвиа Клипер За Коса Електричен Тример За Полнење Вода За Перење Електричен Клипер Лцд Дигитален Дисплеј Бербер Сет Шпатула За Шминка
 • Новак

Нпкгвиа Клипер За Коса Електричен Тример За Полнење Вода За Перење Електричен Клипер Лцд Дигитален Дисплеј Бербер Сет Шпатула За Шминка

DEN 3.00

100% Пластика Машинки За Коса : 3 Различни Додатоци Се Совршени За Сите Стилови На Коса На Лицето : Машинка �

БОНПЛЕКС Совршен Сврзување Коса Врати Шампон, Третман &засилувач; Ампула | Јачина На Врската | Разлетување Слободен, Мазна &засилувач;
 • Новак

БОНПЛЕКС Совршен Сврзување Коса Врати Шампон, Третман &засилувач; Ампула | Јачина На Врската | Разлетување Слободен, Мазна &засилувач;

DEN 1.33

Исчистете ја косата од сите хемиски остатоци со ШАМПОН ЗА Враќање НА БОНПЛЕКС Оставете да отстои до 3 ми�

ПЕРИКИ ОД КВИНЛУКС Кафеави Обоени Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилски 13х6 ХД Транспарентни Предни Перики Од
 • Новак

ПЕРИКИ ОД КВИНЛУКС Кафеави Обоени Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Бразилски 13х6 ХД Транспарентни Предни Перики Од

DEN 6063.84

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Убави Клипови За Пеперутки, Комплет Сини Клипови За Коса Од Кубако 20 парчиња, Слатки Мини Клипови За Коса За Девојчиња Мали Клипови За
 • Новак

Убави Клипови За Пеперутки, Комплет Сини Клипови За Коса Од Кубако 20 парчиња, Слатки Мини Клипови За Коса За Девојчиња Мали Клипови За

DEN 1.33

?[Уникатен Дизајн] Оваа Акрилна Пеперутка Коса Клипови ќе покаже различни бои под различни агли на светл

НАД Ножици Ergос 6 Премиум Кобалт Челик Влажни И Суви Ножици За Сечење Коса со Вртлива Handономска Рачка &засилувач; Удобно Прст Одмор За
 • Новак

НАД Ножици Ergос 6 Премиум Кобалт Челик Влажни И Суви Ножици За Сечење Коса со Вртлива Handономска Рачка &засилувач; Удобно Прст Одмор За

DEN 560.00

ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : Рачно Изработена КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА од 100% врвен кобалтен челик; Ножиците За Рио�

Висококвалитетен Невидлив Дел Откачен Кратка Човечка Коса Чипка Перики Афроамерикански Перики 150% Густина Вистинска Европска Девица Реми
 • Новак

Висококвалитетен Невидлив Дел Откачен Кратка Човечка Коса Чипка Перики Афроамерикански Перики 150% Густина Вистинска Европска Девица Реми

DEN 3032.00

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е

Големи Клипови За Коса Рачно Изработени Лакови За Коса Со Цврста Боја Алигаторски Клипови Додатоци За Коса За Тинејџерски Мали Девојчиња
 • Новак

Големи Клипови За Коса Рачно Изработени Лакови За Коса Со Цврста Боја Алигаторски Клипови Додатоци За Коса За Тинејџерски Мали Девојчиња

DEN 111.84

Големина : Лакови За Коса се со ширина од 6 инчи, рачно изработени Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Големи Клип

12 ПАРЧИЊА Мат Клип За Коса Слатки Шноли За Зајаци Нелизгачки Шноли За Коса Алигаторски Клипови За Коса Шарени Клипови За Густа Коса Додатоци
 • Новак

12 ПАРЧИЊА Мат Клип За Коса Слатки Шноли За Зајаци Нелизгачки Шноли За Коса Алигаторски Клипови За Коса Шарени Клипови За Густа Коса Додатоци

DEN 2.67

●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВАДојдете во 12 парчиња клипови за коса, достапни за да одговараат на разни фризури и тим

Надака Кратки Боб Перики Човечка Коса Црна Перика Со Шишки Човечка Коса Бразилска Ниту Една Чипка Предна Перика Без Лепак Машина Направени Перики
 • Новак

Надака Кратки Боб Перики Човечка Коса Црна Перика Со Шишки Човечка Коса Бразилска Ниту Една Чипка Предна Перика Без Лепак Машина Направени Перики

DEN 591.84

Точка : Перика за црни жени, мека и мазна директно боб перика со тресок Материјал за коса : Најдобар Квали

Руина Виолетови Перики За Жени Марди Грас Перика Во Боја Кратка Кадрава Брановидна Боб Коса Перика Без Шишки Слатки Природни Синтетички
 • Новак

Руина Виолетови Перики За Жени Марди Грас Перика Во Боја Кратка Кадрава Брановидна Боб Коса Перика Без Шишки Слатки Природни Синтетички

DEN 2.33

Пакет Вклучувајќи : 1 Перика + Перика Капи Ве молиме контактирајте не веднаш за какви било прашања, задов�

Чешел за коса, Масло За Стилизирање На Косата Пролетен Чешел Џеб Чешел За Брада Чешел Од Легура На Цинк Четка За Коса За Мажи, Користете
 • Новак

Чешел за коса, Масло За Стилизирање На Косата Пролетен Чешел Џеб Чешел За Брада Чешел Од Легура На Цинк Четка За Коса За Мажи, Користете

DEN 0.33

СПРЕЧЕТЕ СТАТИЧКИ џебниот метален чешел не генерира статички електрицитет, кој е погоден за чешлање н

Кетерија Цвет Девојки Лента За Глава Лист Свадба Коса Лоза Бебиња Здив Коса Парчиња Невеста Коса Накит Невестинска Коса Додатоци За Жени И Девојки
 • Новак

Кетерија Цвет Девојки Лента За Глава Лист Свадба Коса Лоза Бебиња Здив Коса Парчиња Невеста Коса Накит Невестинска Коса Додатоци За Жени И Девојки

DEN 218.56

Свадбените глави за невестата и деверушите се направени од Легирана Жица,Бисер,Цвет 2 боби иглички и 1 ле

Јеаиртс Цвет Кристал Невеста Свадба Иглички За Коса Бисерна Невестинска Глава Остава Облека За Глава Парче Декоративна Коса Додатоци За Жени
 • Новак

Јеаиртс Цвет Кристал Невеста Свадба Иглички За Коса Бисерна Невестинска Глава Остава Облека За Глава Парче Декоративна Коса Додатоци За Жени

DEN 2.33

Иглички за свадбена коса е вистинската идеја за користење кристали,бисери и лисја, уникатен, но елегант�

Беину Микрофибер Крпа За Коса Еднорог Пешкир За Коса Комплет Со Капа За Туширање Скринши За Коса И Лента За Глава За Миење Лице Влажна Коса
 • Новак

Беину Микрофибер Крпа За Коса Еднорог Пешкир За Коса Комплет Со Капа За Туширање Скринши За Коса И Лента За Глава За Миење Лице Влажна Коса

DEN 1.00

​Комплет За Интимна Обвивка За Крпи За Коса : Нашиот комплет вклучува крпа за коса од еднорог x1, капа за �

Четка за Отплеткување на виста Био Пријателска Четка За Отплеткување На Косата Флексибилна Четка За Лопатка За Масажа Со Влакна
 • Новак

Четка за Отплеткување на виста Био Пријателска Четка За Отплеткување На Косата Флексибилна Четка За Лопатка За Масажа Со Влакна

DEN 369.60

Нема Повеќе Влечење : четката за отплеткување лесно се расплетува јазолот на косата, нема влечење и ја п�

Мишел Мерсиер Четка За Коса Ултра-Мека За Отплеткување На Косата - Влажна Четка За Отплеткување За Влажна Или Сува Коса Намалено Опаѓање
 • Новак

Мишел Мерсиер Четка За Коса Ултра-Мека За Отплеткување На Косата - Влажна Четка За Отплеткување За Влажна Или Сува Коса Намалено Опаѓање

DEN 232.00

️ ● ПРОФЕСИОНАЛНА ЧЕТКА ЗА КОСА ова е познатата класична четка за коса дизајнирана од мишел Мерсиер за

Ножици За сечење коса, 6 Инчен Професионален Јапонија 440с Ножици за Коса Сечење Бербер Фризура Ножици За Разредување Фризерски Ножици
 • Новак

Ножици За сечење коса, 6 Инчен Професионален Јапонија 440с Ножици за Коса Сечење Бербер Фризура Ножици За Разредување Фризерски Ножици

DEN 577.44

Висококвалитетен Челик : ножиците за сечење коса се изработени од нерѓосувачки челик со висок јаглерод,