Тиги Модна Писта Права Колекција Елегантна Мистика Брза Поправка Стил Првично, 9.13 Унца

Тиги Модна Писта Права Колекција Елегантна Мистика Брза Поправка Стил Првично, 9.13 Унца

DEN 192.00

Достапност

Должината на пакетот на производот е 9,5 инчи Ширината на пакетот на производот е 3 инчи. Висината на пакетот на производот е 2,2 инчи. Тежината на пакувањето на производот е 9,1 унца. Ова е регенератор збогатен со антиоксиданси. Измазнува, отплеткува и хидрира. Помага за освежување и рестилизирање. Додава сјај и се спротивставува на влажноста. Оригинална формула За Брзо Поправање. Формула За Бујна Круша Фрезија.


За производот

Избор на клиент

Фондија растителна кафеава коса боја шампон 500 мл 3-во-1 боја шампон за боење на косата Инстант боја на коса за освежување на бојата на косата
 • Новак

Фондија растителна кафеава коса боја шампон 500 мл 3-во-1 боја шампон за боење на косата Инстант боја на коса за освежување на бојата на косата

DEN 319.84

3 во 1 природен шампон за боја на коса : Fondiia Instant Cose Color Shampoo нуди 3во1 придобивки : It бои, ја храни и ја штити �

десет стапчиња За јадење Истакнуваат Чоколадо Кафеава Боја Краток Боб Бран Пикси Исечена Перика HD Транспарентна 13x6 Чипка Предна Човечка Коса
 • Новак

десет стапчиња За јадење Истакнуваат Чоколадо Кафеава Боја Краток Боб Бран Пикси Исечена Перика HD Транспарентна 13x6 Чипка Предна Човечка Коса

DEN 0.67

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли За Девојки За Глава, Хавајски Цвет Цветни Тропски
 • Новак

Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли За Девојки За Глава, Хавајски Цвет Цветни Тропски

DEN 191.84

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

хенсусес Боб Перика Човечка Коса Кратки Прави Перики 5х5 Чипка Предни Перики Бразилска Девица 150% Густина Човечка Коса Претходно
 • Новак

хенсусес Боб Перика Човечка Коса Кратки Прави Перики 5х5 Чипка Предни Перики Бразилска Девица 150% Густина Човечка Коса Претходно

DEN 1230.08

5х5 Затворање На Чипка Боб Перика Коса Материјал : Црни Жени Претходно Нацртани Со Бебешка Коса Човечка К

Новерлиф 5 Ролни За Еднократна Употреба Бербер Хартија Вратот Ленти, Фризерски Еластична Заврши &засилувач; Вратот Хартија Ткиво Ролна
 • Новак

Новерлиф 5 Ролни За Еднократна Употреба Бербер Хартија Вратот Ленти, Фризерски Еластична Заврши &засилувач; Вратот Хартија Ткиво Ролна

DEN 271.84

? Направено од меко, високо апсорбирачко ткиво, помага да се фати лабава коса и да се апсорбира потењето �

Fomalhaut мода со високо ниво сребро 440C челична слива шема на слива личност рачка за фризури поставени фризерски алатки фризерски ножици
 • Новак

Fomalhaut мода со високо ниво сребро 440C челична слива шема на слива личност рачка за фризури поставени фризерски алатки фризерски ножици

DEN 1.33

НожициПрофесионален квалитет изработен од високо одделение титаниум не'рѓосувачки челик бербер жилет

Комплет За Ламба за коса со Алатка 3200 прамени Екстензии За Коса Од Ламба 12 Бои Ламба За Коса Од Самовила, Пенлива Сјајна Ламба За Коса
 • Новак

Комплет За Ламба за коса со Алатка 3200 прамени Екстензии За Коса Од Ламба 12 Бои Ламба За Коса Од Самовила, Пенлива Сјајна Ламба За Коса

DEN 271.36

Extensionsentions : Коса Ламба Изработена Од 100% Висококвалитетни Полиестерски Влакна, Многу Удобно и Мода, Изгле

Клипови за коса За Сечење Стилизирање, Клипови За Нокти За Коса Стеги, Клипови За Коса Од Пеперутка За Женска Коса, Големи Клипови За Коса
 • Новак

Клипови за коса За Сечење Стилизирање, Клипови За Нокти За Коса Стеги, Клипови За Коса Од Пеперутка За Женска Коса, Големи Клипови За Коса

DEN 159.84

1, овој сет на клипови за коса е посоодветен за Средна Дебелина на Фината Коса, доколку сакате да најдете

Healeved 2 Комплети Коса Бенд Нараквица Постави Спа Глава Бенд Нега На Кожата Лента За Глава Пешкир Лента За Глава Јога Еластичен Зглоб Жени
 • Новак

Healeved 2 Комплети Коса Бенд Нараквица Постави Спа Глава Бенд Нега На Кожата Лента За Глава Пешкир Лента За Глава Јога Еластичен Зглоб Жени

DEN 288.64

Фланелен Поставете Ја Лентата За Миење лице И Нараквицата : овој сет на лента За глава и нараквица е изра

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Симпатична Панда Мечка Животни Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И
 • Новак

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Симпатична Панда Мечка Животни Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И

DEN 2.33

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Прилагодена бербер Кејп фризер Кејп, додадете го логото на вашиот текст Персонализирана бербер салон за мажи, прилагодена наметка за сечење коса
 • Новак

Прилагодена бербер Кејп фризер Кејп, додадете го логото на вашиот текст Персонализирана бербер салон за мажи, прилагодена наметка за сечење коса

DEN 2.33

Метод за прилагодување : Кликнете на копчето "Прилагодете го сега" Уредете ја содржината на текстот што �

ХЕИХАК 12 Пакет 15 Инчен Перика Закачалка, Склопувачки Виси Перика Држач Држач Држач Перика Фен Виси Решетката За Перики, Капи, Коса Додатоци,
 • Новак

ХЕИХАК 12 Пакет 15 Инчен Перика Закачалка, Склопувачки Виси Перика Држач Држач Држач Перика Фен Виси Решетката За Перики, Капи, Коса Додатоци,

DEN 0.67

"ЦВРСТ и НЕ Е ЛЕСНО ДА ПАДНЕ" закачалката за перика од 15 инчи е изработена од дебел материјал ЗА СТОМАЧНИ

Алаза Професионален Бербер Кејп 55 х 65, Кристијан Цитат Со Смешни Овци Водоотпорен Салон Престилка Кејп Со Затворање Предвремени За
 • Новак

Алаза Професионален Бербер Кејп 55 х 65, Кристијан Цитат Со Смешни Овци Водоотпорен Салон Престилка Кејп Со Затворање Предвремени За

DEN 1.67

ДИМЕНЗИИ55,1 "(Л) х 64,9 " (Ш) / 140 х 165 см, прилагодлива метална тока, флексибилна и доволно долга за да ја задов

Андонгнивел Кратки Перики За Црни Жени Девојки Шишки Перика Кафеава Мешана Русокоса Синтетички Перики Отпорни на Топлина За Секојдневна Употреба
 • Новак

Андонгнивел Кратки Перики За Црни Жени Девојки Шишки Перика Кафеава Мешана Русокоса Синтетички Перики Отпорни на Топлина За Секојдневна Употреба

DEN 79.84

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина, што е најдобриот матер�

Дрвена четка за коса сет - природна дрвена четка за коса со иглички од јавор и четкички за коса за тенка долга густа кадрава коса и масажа
 • Новак

Дрвена четка за коса сет - природна дрвена четка за коса со иглички од јавор и четкички за коса за тенка долга густа кадрава коса и масажа

DEN 2.33

✈ Исклучок за целиот вид на коса Овој сет содржи три врвни четки за дрвени коса, тие се совршени за долг�

Кератин Истражувачки Комплекс Бразилски Третман На Коса Со Издувување На Кератин 4 Шишиња Комплет Со Вредност од 300мл Вклучува Без Сулфат
 • Новак

Кератин Истражувачки Комплекс Бразилски Третман На Коса Со Издувување На Кератин 4 Шишиња Комплет Со Вредност од 300мл Вклучува Без Сулфат

DEN 3.33

Напреден, но брз и едноставен за употреба третман со кератин кој веднаш ја исправа, измазнува, поправа, у

55х66 Инчен Полиестер Кејп За Сечење Коса Јагуар-Сјај-Златен Салон За Кожа Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање Додатоци За
 • Новак

55х66 Инчен Полиестер Кејп За Сечење Коса Јагуар-Сјај-Златен Салон За Кожа Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање Додатоци За

DEN 1.00

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

Бајани Розова Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х4 Бран На Телото Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати ОБОЕНИ ХД Чипка Фронтални
 • Новак

Бајани Розова Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х4 Бран На Телото Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати ОБОЕНИ ХД Чипка Фронтални

DEN 3.00

€Розова Чипка Предна Човечка Коса Перики●Обоена од висококвалитетна 613 перика за човечка коса, оваа ро