Боја Свила Постојана Боја На Коса-Светло Русокоса

Боја Свила Постојана Боја На Коса-Светло Русокоса

DEN 207.84

Достапност

Производ На Боја Свила Ревлон Боја Свила Сјајна, долготрајна боја. Ја остава косата во подобра состојба.Revlon Colorsilk ви дава природен изглед, дури и боја од корен до врв што останува убава помеѓу боите. Формулиран е да навлезе во секое влакно со својата нежна формула без амонијак и регенератор по боја со негување свилени протеини. Косата изгледа свиленкаста, посјајна и поздрава отколку пред да ја обоите. 100% сива покриеност. Ја остава косата во подобра состојба. Достапно во опсег од 40 брилијантни нијанси*боја постојаната боја на коса може да се користи на природна, обработена во боја, опуштена или пермирана коса. СОВЕТИ : Гледајте Го Видеото На Revlon colorsilk како да научите колку е лесно да добиете природен изглед, дури и боја од коренот до врвот.


За производот

Избор на клиент

10 Парчиња Ацетат Стапчиња За Коса Стилизирање Коса Гроздобер Леопард Печатење Школка Од Желка Стапчиња За Јадење Шноли Стапчиња За Коса
 • Новак

10 Парчиња Ацетат Стапчиња За Коса Стилизирање Коса Гроздобер Леопард Печатење Школка Од Желка Стапчиња За Јадење Шноли Стапчиња За Коса

DEN 191.84

Доволно количини : торбата за фланелет содржи 10 парчиња стапчиња за јадење шноли во 10 различни бои, дово�

Сон Дијана Бран На Телото Затворање На Чипка 4х4 Слободен Дел Бразилско Затворање На Косата Затворање На Врвот Човечка Коса Необработено
 • Новак

Сон Дијана Бран На Телото Затворање На Чипка 4х4 Слободен Дел Бразилско Затворање На Косата Затворање На Врвот Човечка Коса Необработено

DEN 271.84

Материјал : 100 проценти Необработена Бразилска Човечка Коса Тело Бран Чипка Затворање Текстура : Слобод�

Луксузни Шноли За Коса Од Кристал За Жени 3,5 Инчни Украсни Кристални Клипови За Коса Од Конска Опашка Дијамантски Свечени Додатоци
 • Новак

Луксузни Шноли За Коса Од Кристал За Жени 3,5 Инчни Украсни Кристални Клипови За Коса Од Конска Опашка Дијамантски Свечени Додатоци

DEN 191.84

®Спецификација : шноли Од Кристал за жени беа направени од легура и дијамантГолемината на должината на �

Сончев остров Ша кокос навлажнувачки шампон и балсам 12oz пакет | Со Јамајка црно рицинус масло | Кадрава нега на коса | Хидратација за
 • Новак

Сончев остров Ша кокос навлажнувачки шампон и балсам 12oz пакет | Со Јамајка црно рицинус масло | Кадрава нега на коса | Хидратација за

DEN 1.33

Сет на шампон и балсам : Сончев остров Ша Кокос Јамајка, црно рицинусово масло, навлажнувачки шампон и ба

Јеакне Гроздобер Лист Коса Слајд Клип Метална Коса Пунџа Манжетна Лист Пунџа Држач Кафез Сребрен Држач За Коса Клип Игла Лист Држач За
 • Новак

Јеакне Гроздобер Лист Коса Слајд Клип Метална Коса Пунџа Манжетна Лист Пунџа Држач Кафез Сребрен Држач За Коса Клип Игла Лист Држач За

DEN 1.33

Шнола за Коса од метални Лисја изработена од висококвалитетна легура,лесна за носење и соодветна облек�

6 Парчиња Коса Плетенка Прстени Пеперутка Приврзок Шарми Коса Плетенка Накит Прстени Клипови Дредлок Додатоци За Коса За Жени И Девојки
 • Новак

6 Парчиња Коса Плетенка Прстени Пеперутка Приврзок Шарми Коса Плетенка Накит Прстени Клипови Дредлок Додатоци За Коса За Жени И Девојки

DEN 0.67

Материјал : изработен од легура, кој е издржлив, цврст и долг работен век Со мали прстени, може да биде цв�

4 ПАРЧИЊА Долга Ресна Големи Клипови За Коса Во Форма На Пеперутка, Додатоци За Коса Со Нокти За Коса, Гроздобер Златни Метални Штипки Од Рак,
 • Новак

4 ПАРЧИЊА Долга Ресна Големи Клипови За Коса Во Форма На Пеперутка, Додатоци За Коса Со Нокти За Коса, Гроздобер Златни Метални Штипки Од Рак,

DEN 246.24

Овие прекрасни клипови за коса имаат уникатна форма на пеперутка со долги ресни кои додаваат допир на е�

Мини коса затегнати керамички турмалински плоча со рамна железо виткање мала лесна преносна преносна коса стилизирање на плочата за зацрвстување
 • Новак

Мини коса затегнати керамички турмалински плоча со рамна железо виткање мала лесна преносна преносна коса стилизирање на плочата за зацрвстување

DEN 147.04

Мини зацрвнувач за коса за кратки удари со коса Мини рамен железо виткање е само 130g и 6,7 инчи, може да пом�

Suave None Aerosol Hairspray, Max Hold, 11 мл
 • Новак

Suave None Aerosol Hairspray, Max Hold, 11 мл

DEN 650.40

Формула за одржување на детали за детали, обезбедува моќна контрола на стилизирање и долготрајно држењ�

Продолжување на косата Клешти, Коса Екстензии Алатки Комплет За Коса Продолжување Алатка Коса Екстензии Коса Екстензии, Се Применуваат&засилувач;
 • Новак

Продолжување на косата Клешти, Коса Екстензии Алатки Комплет За Коса Продолжување Алатка Коса Екстензии Коса Екстензии, Се Применуваат&засилувач;

DEN 214.72

[ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ] Лесен И удобен за работа, специјален дизајниран за продолжување на косата [ВИСОКОКВА

Hotешка чешел Електрична за перики за затегнување на косата, притискање на чешли - професионална висока топлина керамичка коса чешел -
 • Новак

Hotешка чешел Електрична за перики за затегнување на косата, притискање на чешли - професионална висока топлина керамичка коса чешел -

DEN 1.67

【29 парчиња Електричен топол чешел сет】 Пакетот вклучен : 1pc топол чешел Електричен за перики+1pc 3,4floz спр�

МАШКИ МАШИНКИ ЗА Коса, Безжични Машинки За Коса За Мажи,Тример За Коса На Полнење За Деца, Домашен Комплет За Сечење Коса За Жени Татко Мајка
 • Новак

МАШКИ МАШИНКИ ЗА Коса, Безжични Машинки За Коса За Мажи,Тример За Коса На Полнење За Деца, Домашен Комплет За Сечење Коса За Жени Татко Мајка

DEN 2648.96

Гаранција за задоволство : Нашите производи ќе донесат повеќе забава и возбуда во вашиот живот Ако не ст

Црвено Со Молив За Бакнеж Рамно Железо Титаниум За Исправување На Косата 0,3 Инчи Природно Стилизирање На Работ На Косата Рамно Железо
 • Новак

Црвено Со Молив За Бакнеж Рамно Железо Титаниум За Исправување На Косата 0,3 Инчи Природно Стилизирање На Работ На Косата Рамно Железо

DEN 430.56

Најтенките чинии за природно стилизирање на работ на косата До 45 Ѓ значи дека е потребен само еден преми

Хучу Корејски Стил Коса Ноктот Коса Додатоци Елегантна Коса Зафат Бисер Висока Опашка Фиксен Артефакт Мала Ајкула Клип Кристали Клип За Коса
 • Новак

Хучу Корејски Стил Коса Ноктот Коса Додатоци Елегантна Коса Зафат Бисер Висока Опашка Фиксен Артефакт Мала Ајкула Клип Кристали Клип За Коса

DEN 57.44

Опис Материјал : Легура Големина : 4 х 3 см Пакување : 1 компјутер фиба Пакување : 1 компјутер Опис На фиба Бо