Чи Волуменгрижа-Волуменски Шампон 12 fl oz-Го Зголемува Волуменот На Тенка, Фина Или Рамна Коса За Дополнително Тело И Зајакнување Без Да Ја Оптоварувате

Чи Волуменгрижа-Волуменски Шампон 12 fl oz-Го Зголемува Волуменот На Тенка, Фина Или Рамна Коса За Дополнително Тело И Зајакнување Без Да

DEN 256.80

Достапност

Го зголемува волуменот во тенка, фина, права или рамна коса за дополнително тело и зајакнување Ја балансира влагата за да остави косата да се чувствува мека, мазна и допирна без да ја оптоварувате. Клучна Состојка : Алое Вера која е популарно позната како природен навлажнувачки агенс на природата, содржи огромна количина на есенцијални хранливи материи, амино киселини и витамини. Нуди одлични својства за кондиционирање, влага и заштита на косата. Клучна Состојка : Јоргованот - Познат По својот сладок цветен мирис, ја енергизира косата во корените. Помага за навлажнување, измазнување и поправка на косата и подобрување на сјајот. Користејќи природни состојки, нежната формула ЗА Волумен ЗА Волумен НА ЧИ ја зголемува јачината на звукот во тенка, фина, права или рамна коса за дополнително тело и засилување. Ја балансира влагата за да остави косата да се чувствува мека, мазна и допирна без да ја оптоварувате. Користење на природни состојки Чи Волуменсе Грижи За Волумен Формулите За Волумен и Регенератор го зголемуваат волуменот во тенка, фина, права или рамна коса за дополнително тело и зајакнување.


За производот

Избор на клиент

Луксузни Шноли За Коса Од Кристал За Жени 3,5 Инчни Украсни Кристални Клипови За Коса Од Конска Опашка Дијамантски Свечени Додатоци
 • Новак

Луксузни Шноли За Коса Од Кристал За Жени 3,5 Инчни Украсни Кристални Клипови За Коса Од Конска Опашка Дијамантски Свечени Додатоци

DEN 191.84

®Спецификација : шноли Од Кристал за жени беа направени од легура и дијамантГолемината на должината на �

ЈОРГОВАНОТ &засилувач; НАНЕ БЛУЗ ТРИ ТОН ОМБРЕ БРАЗИЛЕЦОТ ЧОВЕЧКА КОСА ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКА БРАЗИЛЕЦОТ КОСА, ПРЕТХОДНО ОТКИНАТИ ТРАНСПАРЕНТЕН ШВАЈЦАРСКИ
 • Новак

ЈОРГОВАНОТ &засилувач; НАНЕ БЛУЗ ТРИ ТОН ОМБРЕ БРАЗИЛЕЦОТ ЧОВЕЧКА КОСА ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКА БРАЗИЛЕЦОТ КОСА, ПРЕТХОДНО ОТКИНАТИ ТРАНСПАРЕНТЕН ШВАЈЦАРСКИ

DEN 14750.24

150% ГУСТИНА сите наши перики за човечка коса гарантирано ќе траат повеќе од две години со добра грижа, ск�

3 Парчиња Цвет Метал Коса Канџи Клипови Голема Лале Коса Ноктот Нелап Коса Барети Силна За Жена И Девојки Со Долга Густа Тенка Кадрава Коса
 • Новак

3 Парчиња Цвет Метал Коса Канџи Клипови Голема Лале Коса Ноктот Нелап Коса Барети Силна За Жена И Девојки Со Долга Густа Тенка Кадрава Коса

DEN 134.24

УБАВИНА И МОДА ●3 ПАРЧИЊА МЕТАЛНИ КЛИПОВИ за КАНЏИ ● ќе добиете 3 големи клипови за канџи од крин, туип и

Џексин 24 Парчиња Шминка За Лице Ленти За Глава Спа Лента За Глава Рефус Лак За Коса Лента За Глава Меки Кадифен Лента За Глава Со Торби За Подароци
 • Новак

Џексин 24 Парчиња Шминка За Лице Ленти За Глава Спа Лента За Глава Рефус Лак За Коса Лента За Глава Меки Кадифен Лента За Глава Со Торби За Подароци

DEN 431.84

Што има Во Пакетот : ќе добиете 24 женски бањски ленти за глава и дополнителен додаток 24 торби за подароци

висесани Бербер Кејп Злато Велигденско Јајце Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа
 • Новак

висесани Бербер Кејп Злато Велигденско Јајце Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа

DEN 353.60

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

Wllhyf Спа Лента За Миење На Зглобот Комплет Еластична Шминка За Лице Лента За Коса Обвивки За Туширање Од Корално Руно Прилагодливи
 • Новак

Wllhyf Спа Лента За Миење На Зглобот Комплет Еластична Шминка За Лице Лента За Коса Обвивки За Туширање Од Корално Руно Прилагодливи

DEN 87.84

●Силен Капацитет За Апсорпција На Вода ● лентите За глава за женска коса се изработени од висококвалит

Праска Не Пластични Регенератор Бар-Прочистување За Мрсна Коса | Лисја Косата Чувство Светлина И Освежени | Растителни Базирани, вегетаријанска
 • Новак

Праска Не Пластични Регенератор Бар-Прочистување За Мрсна Коса | Лисја Косата Чувство Светлина И Освежени | Растителни Базирани, вегетаријанска

DEN 239.84

ЗДРАВА, ИЗБАЛАНСИРАНА КОСА БЕЗ КОМПРОМИС : оваа веганска цврста регенераторска лента базирана на расте�

Чипка Топење и Држење Спреј Лепак-Помалку Коса Лепило За Перики, Чипка Врска Лепило Спреј Перика Спреј За Затворање Перики Затворање
 • Новак

Чипка Топење и Држење Спреј Лепак-Помалку Коса Лепило За Перики, Чипка Врска Лепило Спреј Перика Спреј За Затворање Перики Затворање

DEN 3.00

●Спреј За Топење на чипка За Перики● : спрејот за топење на чипка за перики вклучува : 1пц лепило за прск�

висесани Бербер Кејп Рачно Нацртана Лисица Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа
 • Новак

висесани Бербер Кејп Рачно Нацртана Лисица Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа

DEN 1.00

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

Дхл ЕКСПРЕС Боја П10 Третман Крем За Коса Јапонија Ја Обновува Негува Маската Мека Мазна Сјајна Тешка 500гр Од Тајгифтшоп [Добијте Бесплатна
 • Новак

Дхл ЕКСПРЕС Боја П10 Третман Крем За Коса Јапонија Ја Обновува Негува Маската Мека Мазна Сјајна Тешка 500гр Од Тајгифтшоп [Добијте Бесплатна

DEN 1600.00

Мравките го спречуваат Опаѓањето На косата Меко на допир Користи мека, мазна, сјајна, тешка коса Користи

Австрија Салцбург Алпите Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1 - Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода
 • Новак

Австрија Салцбург Алпите Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1 - Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода

DEN 319.84

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

8 Парчиња/4 Пара Гроздобер Сина Кристал Коса Иглички 2.4 Страна Клипови Сафир Декоративни Боби Иглички Темносина Коса Клип Свадба Цвет Пеперутка
 • Новак

8 Парчиња/4 Пара Гроздобер Сина Кристал Коса Иглички 2.4 Страна Клипови Сафир Декоративни Боби Иглички Темносина Коса Клип Свадба Цвет Пеперутка

DEN 207.84

Морнарицата боби игличките со камења доаѓаат со 8 парчиња (4 Пара) во различни стилови, доволно количеств

Шанел Девствена Коса Човечка Чипка Предни Перики Бразилски Реми Човечко Тело Бранови Коса Чипка Перики Со Бебешка Коса Изветвени Јазли
 • Новак

Шанел Девствена Коса Човечка Чипка Предни Перики Бразилски Реми Човечко Тело Бранови Коса Чипка Перики Со Бебешка Коса Изветвени Јазли

DEN 2239.84

1Шанел Коса : Регистриран, Добро Познат И Доверлив Бенд Во Америка.Ова е 100% необработена девствена човеч�

Нае Нае Зајакнување На Косата-Сите Природни Рачно Изработени коса &засилувач; Тело Путер Регенератор Рецепт, Третман За Задебелување На Косата
 • Новак

Нае Нае Зајакнување На Косата-Сите Природни Рачно Изработени коса &засилувач; Тело Путер Регенератор Рецепт, Третман За Задебелување На Косата

DEN 1.67

Натопена со поправка На Шеа Путер со нашиот регенератор, третман со протеини за маска за коса и регенера

Невестата Коса Канџи Клипови, Акрилни Свадба Коса Клип За Невестата, Не Се Лизга Големи Канџи Клипови Диплома Партија Украси Свадба Невестински
 • Новак

Невестата Коса Канџи Клипови, Акрилни Свадба Коса Клип За Невестата, Не Се Лизга Големи Канџи Клипови Диплома Партија Украси Свадба Невестински

DEN 1.33

ღ Подароци За Свадбена Невеста : Додадете допир на недооценена елеганција на вашиот изглед на денот на �

Desko Slay Grey Hair Deforing Serum - 50ml
 • Новак

Desko Slay Grey Hair Deforing Serum - 50ml

DEN 2.00

Подобрете ја вашата оптика на кожата на деску, ги ставаме нашите пари таму каде што е устата кога станув�

Афахок 2 Парчиња Спа Лента За Лице, Мека Прилагодлива Лента За Миење Лице Со Магична Лента Тери, Обвивка За Шминка За Истегнување На Ткаенина
 • Новак

Афахок 2 Парчиња Спа Лента За Лице, Мека Прилагодлива Лента За Миење Лице Со Магична Лента Тери, Обвивка За Шминка За Истегнување На Ткаенина

DEN 1283.20

Спа Лентите за Лице Се Изработени од Квалитетна Крпа, мека и пријателска за кожата и има добра еластично

BYBYCD Конска Опашка Плетенка Пресврт Беспрекорна Коса Додатоци Фиба За Девојки Градиент Боја Деца Странични Клип Алатки За Продолжување
 • Новак

BYBYCD Конска Опашка Плетенка Пресврт Беспрекорна Коса Додатоци Фиба За Девојки Градиент Боја Деца Странични Клип Алатки За Продолжување

DEN 2.33

Тип на ставка : алатки за продолжување на косата Материјал : метал Боја : како што видете ги сликите Должи

2023 Надградба На Нови Волуменски Клипови за Коса, 4/6/10 парчиња Клипови За Волумен На Коренот На Косата, Клипови За Волумен На Косата
 • Новак

2023 Надградба На Нови Волуменски Клипови за Коса, 4/6/10 парчиња Клипови За Волумен На Коренот На Косата, Клипови За Волумен На Косата

DEN 3.33

●Врвен Квалитет Е Изработен од издржлив МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ мускули и пружина со висока напнатост, о�

Бран На телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 HD Чипка Фронтална Перика Со Бебешка Коса 150% Густина Бразилска
 • Новак

Бран На телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 HD Чипка Фронтална Перика Со Бебешка Коса 150% Густина Бразилска

DEN 1407.84

Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : оваа човечка коса чипка предни перики се направени од 100% ви

ТВУТГЕЈВ Сјајна Кристална Цветна Фиба, 24 парчиња Елегантни Шноли Од Кристал За Жени, Украсни Боби Иглички За Жени И Девојки, Метални цветни
 • Новак

ТВУТГЕЈВ Сјајна Кристална Цветна Фиба, 24 парчиња Елегантни Шноли Од Кристал За Жени, Украсни Боби Иглички За Жени И Девојки, Метални цветни

DEN 3.00

●Доволно количество● сетот за шноли со кристално цвеќе со сјај вклучува 4 различни стилови на шноли од

Аикиуша Јојоба Масло Органски, Чиста &засилувач; Природно, Ја Храни Кожата, Лицето И Растот На Косата, Контролира Разлетување, Сплит
 • Новак

Аикиуша Јојоба Масло Органски, Чиста &засилувач; Природно, Ја Храни Кожата, Лицето И Растот На Косата, Контролира Разлетување, Сплит

DEN 111.84

??Масло За Раст И Нега На коса : маслото Од Јојоба е одлично хидратантно средство, служи и како неверојате